Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
24.08.2019, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2008/2009
29.12.2008 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS/nocny
01.01.2009 13:45 Garmisch-Parten. Niemcy HS-140 K-125 TCS
04.01.2009 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2009 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS/nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Wolfgang Loitzl Austria 1123.7  
2 Simon Ammann Szwajcaria 1091.1 -32.6
3 Gregor Schlierenzauer Austria 1077.1 -46.6
4 Martin Schmitt Niemcy 1055.2 -68.5
5 Dimitry Vassiliev Rosja 1048.1 -75.6
6 Anders Jacobsen Norwegia 1027.9 -95.8
7 Harri Olli Finlandia 1019.2 -104.5
8 Thomas Morgenstern Austria 1001.0 -122.7
9 Matti Hautamäki Finlandia 991.4 -132.3
10 Michael Neumayer Niemcy 986.3 -137.4
11 Martin Koch Austria 974.1 -149.6
12 Michael Uhrmann Niemcy 967.9 -155.8
13 Noriaki Kasai Japonia 953.5 -170.2
14 Ville Larinto Finlandia 944.5 -179.2
15 Stephan Hocke Niemcy 937.1 -186.6
16 Andreas Küttel Szwajcaria 925.0 -198.7
17 Ilja Rosliakov Rosja 922.2 -201.5
18 Roman Koudelka Czechy 913.9 -209.8
19 Daiki Ito Japonia 912.7 -211.0
20 Emmanuel Chedal Francja 839.1 -284.6
21 Yuta Watase Japonia 789.8 -333.9
22 Jakub Janda Czechy 785.8 -337.9
23 Fumihisa Yumoto Japonia 770.5 -353.2
24 Johan Remen Evensen Norwegia 695.4 -428.3
25 Felix Schoft Niemcy 679.6 -444.1
26 Kalle Keituri Finlandia 678.4 -445.3
27 Markus Eggenhofer Austria 673.3 -450.4
28 Andreas Kofler Austria 664.5 -459.2
29 Anders Bardal Norwegia 655.9 -467.8
30 Denis Kornilov Rosja 651.1 -472.6
31 Robert Kranjec Słowenia 625.1 -498.6
32 Tom Hilde Norwegia 562.6 -561.1
33 Adam Małysz Polska 556.9 -566.8
34 Shohei Tochimoto Japonia 538.3 -585.4
35 Daniel Lackner Austria 527.6 -596.1
36 Kamil Stoch Polska 523.3 -600.4
37 Vincent Descombes Sevoie Francja 517.6 -606.1
38 Jernej Damjan Słowenia 514.2 -609.5
39 Andreas Wank Niemcy 415.0 -708.7
40 Piotr Żyła Polska 405.1 -718.6
41 Mitja Meznar Słowenia 311.1 -812.6
42 Johan Erikson Szwecja 309.5 -814.2
43 Tobias Bogner Niemcy 297.5 -826.2
44 Ondrej Vaculik Czechy 290.0 -833.7
45 Primoz Peterka Słowenia 288.0 -835.7
46 Sebastian Colloredo Włochy 286.5 -837.2
47 Taku Takeuchi Japonia 282.4 -841.3
48 Pascal Bodmer Niemcy 273.8 -849.9
49 Primoz Pikl Słowenia 252.6 -871.1
50 Sigurd Pettersen Norwegia 215.1 -908.6
51 Sami Niemi Finlandia 205.3 -918.4
52 Borek Sedlak Czechy 204.1 -919.6
53 Nikolay Karpenko Kazachstan 196.5 -927.2
54 Andreas Aren Szwecja 172.0 -951.7
55 Pavel Karelin Rosja 113.4 -1010.3
56 Roar Ljoekelsoey Norwegia 112.9 -1010.8
57 Severin Freund Niemcy 111.6 -1012.1
58 Maciej Kot Polska 108.4 -1015.3
59 Alexey Korolev Kazachstan 106.1 -1017.6
60 Bastian Kaltenböck Austria 105.7 -1018.0
61 Balthasar Schneider Austria 104.7 -1019.0
62 Julian Musiol Niemcy 103.7 -1020.0
63 Manuel Fettner Austria 91.5 -1032.2
64 Anders Johnson USA 88.8 -1034.9
65 Nicholas Fairall USA 83.7 -1040.0
66 Andrea Morassi Włochy 81.1 -1042.6
67 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 78.4 -1045.3
Wyniki konkursów
29.12.2008 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
01.01.2009 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
04.01.2009 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
06.01.2009 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Anders Bardal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Nicholas Alexander (1988)
Najbliższe zawody
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
65%
Dawid Kubacki
12%
Jakub Wolny
6%
Kamil Stoch
4%
Piotr Żyła
3%
Markus Eisenbichler
2%
inny skoczek
2%
Timi Zajc
2%
Evgeniy Klimov
2%
Domen Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Stefan Kraft
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich