Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
04.01.2009 - Innsbruck (Austria) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Wolfgang Loitzl Austria 126.5 128.5 261.0
2 Gregor Schlierenzauer Austria 126.0 127.5 260.3
3 Martin Schmitt Niemcy 128.5 125.5 257.7
4 Matti Hautamäki Finlandia 123.5 128.0 253.2
5 Thomas Morgenstern Austria 124.5 125.0 250.6
6 Noriaki Kasai Japonia 124.0 126.0 249.0
7 Michael Neumayer Niemcy 124.0 126.0 246.5
8 Simon Ammann Szwajcaria 125.5 123.5 245.7
9 Dimitry Vassiliev Rosja 121.5 129.0 244.9
10 Anders Jacobsen Norwegia 121.5 126.5 244.4
11 Harri Olli Finlandia 122.0 125.0 239.6
12 Ilja Rosliakov Rosja 123.5 121.5 237.0
13 Andreas Küttel Szwajcaria 119.5 124.5 235.2
14 Martin Koch Austria 122.0 122.5 234.6
15 Adam Małysz Polska 120.5 121.5 232.1
16 Michael Uhrmann Niemcy 116.5 125.5 230.1
17 Stephan Hocke Niemcy 115.5 124.0 226.1
18 Yuta Watase Japonia 118.0 122.0 225.5
19 Tom Hilde Norwegia 116.5 122.5 224.7
  Roman Koudelka Czechy 115.5 123.5 224.7
21 Johan Remen Evensen Norwegia 119.0 119.0 224.4
22 Daiki Ito Japonia 116.5 121.5 223.4
23 Felix Schoft Niemcy 116.5 122.0 222.3
24 Ville Larinto Finlandia 117.0 120.5 221.5
25 Fumihisa Yumoto Japonia 115.0 123.0 220.9
26 Daniel Lackner Austria 115.5 121.5 220.1
27 Kamil Stoch Polska 116.0 119.5 217.4
28 Markus Eggenhofer Austria 117.5 118.0 216.4
29 Andreas Kofler Austria 114.5 119.5 214.7
30 Shohei Tochimoto Japonia 112.5 122.0 213.6
31 Anders Bardal Norwegia 115.0   103.0
  Emmanuel Chedal Francja 115.0   103.0
33 Jakub Janda Czechy 114.0   101.7
34 Tobias Bogner Niemcy 114.5   101.6
35 Kalle Keituri Finlandia 114.0   100.7
36 Robert Kranjec Słowenia 114.0   100.2
37 Vincent Descombes Sevoie Francja 112.0   96.1
38 Taku Takeuchi Japonia 111.0   94.8
39 Denis Kornilov Rosja 110.5   93.9
40 Sami Niemi Finlandia 111.0   93.8
41 Pascal Bodmer Niemcy 110.5   92.9
42 Sebastian Colloredo Włochy 110.0   92.0
43 Manuel Fettner Austria 110.0   91.5
44 Primoz Peterka Słowenia 110.5   89.9
45 Mitja Meznar Słowenia 110.5   89.4
46 Piotr Żyła Polska 109.5   89.1
47 Jernej Damjan Słowenia 108.0   87.4
48 Ondrej Vaculik Czechy 107.5   86.5
49 Andreas Aren Szwecja 106.5   84.2
50 Primoz Pikl Słowenia 104.5   79.1

« Turniej Czterech Skoczni 2008/2009 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2008/2009

Turniej Czterech Skoczni 2008/2009

Kalendarium
Anders Johnson
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Oceane Avocat Gros (1997)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich