Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
01.01.2009 - Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Wolfgang Loitzl Austria 134.5 136.5 276.3
2 Simon Ammann Szwajcaria 140.0 134.5 274.6
3 Harri Olli Finlandia 133.0 131.5 258.6
4 Gregor Schlierenzauer Austria 134.0 130.5 257.6
5 Martin Koch Austria 134.5 128.0 249.0
6 Thomas Morgenstern Austria 128.0 132.0 248.5
7 Anders Jacobsen Norwegia 134.0 126.0 247.0
8 Martin Schmitt Niemcy 135.0 124.0 245.2
9 Dimitry Vassiliev Rosja 131.0 126.0 239.6
10 Matti Hautamäki Finlandia 130.5 124.0 237.1
11 Emmanuel Chedal Francja 128.5 125.0 233.8
12 Andreas Küttel Szwajcaria 128.0 121.5 225.6
13 Roman Koudelka Czechy 124.0 124.5 223.8
14 Michael Uhrmann Niemcy 126.5 121.5 222.9
15 Ville Larinto Finlandia 125.0 123.0 221.9
16 Noriaki Kasai Japonia 125.0 122.5 220.5
17 Jakub Janda Czechy 125.5 121.0 220.2
18 Shohei Tochimoto Japonia 124.0 121.0 215.5
19 Anders Bardal Norwegia 126.0 118.5 215.1
20 Stephan Hocke Niemcy 125.5 119.0 214.6
21 Ilja Rosliakov Rosja 118.0 126.5 214.1
22 Andreas Kofler Austria 120.5 122.0 212.5
23 Yuta Watase Japonia 119.5 123.0 212.0
24 Michael Neumayer Niemcy 127.5 116.5 211.2
25 Jernej Damjan Słowenia 126.5 116.0 209.5
26 Daiki Ito Japonia 118.5 122.5 207.3
27 Fumihisa Yumoto Japonia 116.0 125.5 207.2
28 Denis Kornilov Rosja 124.0 116.0 205.0
29 Kalle Keituri Finlandia 126.5 112.5 203.7
30 Andreas Wank Niemcy 118.0 121.0 200.2
31 Robert Kranjec Słowenia 119.0 113.0 185.6
32 Felix Schoft Niemcy 123.5   109.8
33 Primoz Peterka Słowenia 118.0   99.4
34 Vincent Descombes Sevoie Francja 117.5   97.5
35 Daniel Lackner Austria 117.0   96.6
36 Primoz Pikl Słowenia 117.0   95.6
37 Adam Małysz Polska 116.0   95.3
38 Tobias Bogner Niemcy 116.0   94.8
39 Sebastian Colloredo Włochy 115.5   93.4
40 Nikolay Karpenko Kazachstan 114.5   92.1
41 Piotr Żyła Polska 114.5   90.6
42 Ondrej Vaculik Czechy 114.0   90.2
43 Johan Erikson Szwecja 114.5   90.1
44 Andreas Aren Szwecja 113.5   87.8
45 Pascal Bodmer Niemcy 113.5   85.8
46 Nicholas Fairall USA 111.5   83.7
47 Kamil Stoch Polska 110.5   83.4
48 Taku Takeuchi Japonia 112.5   81.5
49 Andrea Morassi Włochy 109.5   81.1
50 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 110.5   78.4

« Turniej Czterech Skoczni 2008/2009 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2008/2009

Turniej Czterech Skoczni 2008/2009

Kalendarium
Anders Johnson
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Oceane Avocat Gros (1997)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich