TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
18.01.2019, godz. 02:00
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Willi Puerstl Austria 879.0  
2 Eduard Federer Austria 874.2 -4.8
3 Karl Schnabl Austria 863.3 -15.7
4 Karel Kodejska Czechosłowacja 853.2 -25.8
5 Stanisław Bobak Polska 839.4 -39.6
6 Rainer Schmidt NRD 834.4 -44.6
7 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 831.7 -47.3
8 Jochen Danneberg NRD 829.2 -49.8
9 Juriy Kalinin ZSRR 821.7 -57.3
10 Hans Wallner Austria 821.6 -57.4
11 Dietrich Kampf NRD 817.5 -61.5
12 Johan Saetre Norwegia 817.4 -61.6
13 Hans Millonig Austria 810.8 -68.2
14 Hans Georg Aschenbach NRD 807.5 -71.5
15 Reinhold Bachler Austria 806.3 -72.7
16 Finn Halvorsen Norwegia 802.7 -76.3
17 Jindrich Balcar Czechosłowacja 790.4 -88.6
18 Heinz Wossipiwo NRD 788.1 -90.9
19 Eberhard Seifert NRD 786.0 -93.0
20 Ernst von Grueningen Szwajcaria 784.4 -94.6
21 Alexi Borovitin ZSRR 780.4 -98.6
22 Kari Ylianttila Finlandia 779.0 -100.0
23 Henry Glass NRD 777.0 -102.0
24 Alois Lipburger Austria 775.5 -103.5
25 Esko Rautionaho Finlandia 774.3 -104.7
26 Leos Skoda Czechosłowacja 773.1 -105.9
27 Paavo Maunu Finlandia 769.0 -110.0
28 Koji Kakuta Japonia 767.5 -111.5
29 Per Bergerud Norwegia 765.9 -113.1
30 Sergej Suslikov ZSRR 751.2 -127.8
31 Odd Hammernes Norwegia 741.4 -137.6
32 Alexej Petrow ZSRR 737.8 -141.2
33 Bogdan Norcic Jugosławia 732.1 -146.9
34 Janez Demsar Jugosławia 723.0 -156.0
35 Wojciech Fortuna Polska 718.2 -160.8
36 Kai Solbustad Norwegia 718.1 -160.9
37 Philippe Jacoberger Francja 716.2 -162.8
38 Robert Moesching Szwajcaria 715.9 -163.1
39 Harry Blumen Finlandia 715.7 -163.3
40 Dietmar Aschenbach NRD 712.9 -166.1
41 Bretislav Novak Czechosłowacja 712.5 -166.5
42 Alfred Grosche RFN 700.4 -178.6
43 Kazuhiro Akimoto Japonia 699.0 -180.0
44 Takao Ito Japonia 689.3 -189.7
45 Dag Fossum Norwegia 676.5 -202.5
46 Aleksander Stołowski Polska 672.8 -206.2
47 Branko Dolhar Jugosławia 669.3 -209.7
48 Hideyuki Kuwabara Japonia 665.5 -213.5
49 Marian Prelovsek Jugosławia 659.7 -219.3
50 Danilo Pudgar Jugosławia 655.8 -223.2
51 Richard Grady Kanada 644.6 -234.4
52 Gilbert Poirot Francja 638.6 -240.4
53 Lenhart Elimaee Szwecja 637.3 -241.7
54 Gregory Windsperger USA 635.0 -244.0
55 A. Angerer RFN 633.7 -245.3
56 Josef Schwinghammer RFN 629.8 -249.2
57 Peter Wilson Kanada 623.9 -255.1
58 Jacques Gaillard Francja 618.8 -260.2
59 Ernst Egloff Szwajcaria 617.0 -262.0
60 Stane Rakar Jugosławia 606.4 -272.6
61 Jouko Toermaenen Finlandia 591.5 -287.5
62 Lido Tomasi Włochy 589.2 -289.8
63 Rudolf Tusch RFN 588.7 -290.3
64 Yuji Katsuro Japonia 585.9 -293.1
65 Gene Burmeister USA 579.3 -299.7
66 Terry Kern USA 576.7 -302.3
67 Gyula Henyel Węgry 569.4 -309.6
68 Michel Roche Francja 565.3 -313.7
69 Tom Dargay USA 558.9 -320.1
70 Dimitri Abramow ZSRR 557.8 -321.2
71 Lyle Speers Kanada 509.0 -370.0
72 Jim Denney USA 480.7 -398.3
73 Manabu Ono Japonia 464.7 -414.3
74 Marcello Bazzana Włochy 447.1 -431.9
75 Ron Stelle USA 437.4 -441.6
  Paul Martin Kanada 437.4 -441.6
77 Alfred Pungg Austria 423.7 -455.3
78 Richard Graves Kanada 391.5 -487.5
79 Hans Schmid Szwajcaria 390.5 -488.5
80 Adam Krzysztofiak Polska 381.4 -497.6
81 Christer Karlsson Szwecja 368.5 -510.5
82 Peter Dubb RFN 313.6 -565.4
83 Leo de Crignis Włochy 248.7 -630.3
84 Odd Brandsegg Szwecja 162.7 -716.3
85 Frantisek Novak Czechosłowacja 147.9 -731.1
86 Istvan Roman Węgry 100.2 -778.8
Wyniki konkursów
30.12.1974 Oberstdorf RFN K-90
01.01.1975 Garmisch-Partenkirchen RFN K-90
04.01.1975 Innsbruck Austria K-90
06.01.1975 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2019 (czwartek)
06:00
P¦ kobiet Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦ kobiet Zao
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
18 stycznia 2019 (pi±tek)
00:30
CoC Sapporo
odprawa techniczna
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
P¦ kobiet Zao
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
18:00
CoC kobiet Planica
odprawa techniczna
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »