Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
01.01.1975 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Karl Schnabl Austria 92.0 93.0 226.2
2 Kari Ylianttila Finlandia 91.5 90.5 226.0
3 Hans Millonig Austria 91.5 93.5 222.2
4 Eduard Federer Austria 92.0 91.5 221.6
5 Willi Puerstl Austria 89.0 93.5 220.7
6 Rainer Schmidt NRD 87.5 91.5 220.3
7 Hans Georg Aschenbach NRD 88.0 90.5 220.1
8 Alois Lipburger Austria 89.5 90.5 216.2
9 Sergej Suslikov ZSRR 86.0 91.0 213.5
10 Jochen Danneberg NRD 87.0 88.5 209.4
11 Alexi Borovitin ZSRR     209.3
12 Juriy Kalinin ZSRR     209.2
13 Henry Glass NRD     209.1
14 Karel Kodejska Czechosłowacja     208.8
15 Per Bergerud Norwegia 89.0 87.0 207.6
16 Leos Skoda Czechosłowacja     207.5
17 Johan Saetre Norwegia 86.5 86.5 206.9
18 Stanisław Bobak Polska     206.0
19 Harry Blumen Finlandia     205.9
  Alfred Pungg Austria     205.9
21 Jouko Toermaenen Finlandia     205.7
22 Rudolf Höhnl Czechosłowacja     205.6
23 Dimitri Abramow ZSRR     205.4
24 Hans Wallner Austria     204.6
25 Eberhard Seifert NRD     203.7
26 Yuji Katsuro Japonia 82.5 87.0 203.5
27 Reinhold Bachler Austria     203.4
28 Heinz Wossipiwo NRD     203.3
29 Odd Hammernes Norwegia 87.0 85.5 203.2
30 Esko Rautionaho Finlandia     203.1
31 Ernst von Grueningen Szwajcaria     202.4
32 Kazuhiro Akimoto Japonia 85.0 83.0 201.4
33 Finn Halvorsen Norwegia 86.0 85.5 200.8
34 Dietrich Kampf NRD     200.6
35 Dietmar Aschenbach NRD     200.0
36 Koji Kakuta Japonia 84.5 84.0 197.6
37 Aleksander Stołowski Polska     197.3
38 Paavo Maunu Finlandia     197.2
39 Alexej Petrow ZSRR     196.8
40 Bretislav Novak Czechosłowacja     195.5
41 Jindrich Balcar Czechosłowacja     193.5
42 Wojciech Fortuna Polska     192.5
43 Kai Solbustad Norwegia 83.0 87.0 191.2
44 Adam Krzysztofiak Polska     190.9
45 Robert Moesching Szwajcaria     188.1
46 Hideyuki Kuwabara Japonia 81.0 84.0 187.4
47 Danilo Pudgar Jugosławia     186.7
48 Dag Fossum Norwegia     186.4
49 Marcello Bazzana Włochy     185.6
50 Gilbert Poirot Francja     185.5
51 Josef Schwinghammer RFN     185.3
52 Terry Kern USA     184.3
53 Ernst Egloff Szwajcaria     182.1
54 Janez Demsar Jugosławia     181.7
  Bogdan Norcic Jugosławia     181.7
56 A. Angerer RFN     180.1
57 Peter Dubb RFN     179.0
58 Christer Karlsson Szwecja     178.2
59 Philippe Jacoberger Francja     177.6
60 Marian Prelovsek Jugosławia     175.5
  Branko Dolhar Jugosławia     175.5
62 Rudolf Tusch RFN     171.1
63 Richard Graves Kanada     169.0
64 Lido Tomasi Włochy     167.4
65 Gene Burmeister USA     164.7
66 Richard Grady Kanada     163.1
67 Peter Wilson Kanada     159.6
68 Gyula Henyel Węgry     159.0
69 Michel Roche Francja     158.5
70 Jacques Gaillard Francja     158.3
71 Takao Ito Japonia 79.0 84.5 156.6
72 Tom Dargay USA     156.2
73 Lenhart Elimaee Szwecja     151.3
74 Manabu Ono Japonia     150.2
75 Stane Rakar Jugosławia     145.2
76 Paul Martin Kanada     144.9
77 Alfred Grosche RFN     142.1
78 Leo de Crignis Włochy     140.6
79 Gregory Windsperger USA     139.0
80 Lyle Speers Kanada     138.8
81 Jim Denney USA     130.7

« Turniej Czterech Skoczni 1974/1975 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1974/1975

Turniej Czterech Skoczni 1974/1975

Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich