TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
30.12.1974 - Oberstdorf (RFN) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Willi Puerstl Austria 99.0 97.0 217.4
2 Stanisław Bobak Polska 96.0 95.0 210.9
3 Rainer Schmidt NRD 99.0 90.0 210.6
4 Finn Halvorsen Norwegia 97.0 93.0 203.0
5 Johan Saetre Norwegia 94.0 92.0 200.9
6 Eduard Federer Austria 97.0 93.0 200.5
7 Juriy Kalinin ZSRR 90.0 92.0 199.3
8 Paavo Maunu Finlandia 93.0 94.0 198.8
9 Heinz Wossipiwo NRD 91.0 93.0 194.6
10 Hans Schmid Szwajcaria 89.0 93.0 193.8
11 Karel Kodejska Czechosłowacja     193.4
12 Reinhold Bachler Austria     192.8
13 Adam Krzysztofiak Polska     190.5
14 Alexej Petrow ZSRR     189.1
15 Dimitri Abramow ZSRR     187.8
16 Esko Rautionaho Finlandia 86.0 92.0 187.2
17 Hans Wallner Austria     186.3
18 Alfred Grosche RFN     185.6
19 Dietrich Kampf NRD     185.2
20 Hans Georg Aschenbach NRD     184.5
21 Jochen Danneberg NRD     183.7
22 Eberhard Seifert NRD     182.5
23 Odd Hammernes Norwegia 88.0 90.0 182.2
24 Rudolf Höhnl Czechosłowacja     180.9
25 Jindrich Balcar Czechosłowacja     180.6
26 Henry Glass NRD     180.5
27 Kari Ylianttila Finlandia 87.0 88.0 180.0
28 Ernst von Grueningen Szwajcaria     175.9
29 Bogdan Norcic Jugosławia     175.3
30 Alexi Borovitin ZSRR     175.2
31 Per Bergerud Norwegia 88.0 87.0 175.0
32 Janez Demsar Jugosławia     174.1
33 Leos Skoda Czechosłowacja     172.3
34 Robert Moesching Szwajcaria     170.7
35 Karl Schnabl Austria     170.5
36 Koji Kakuta Japonia 88.0 86.0 167.6
37 Hans Millonig Austria     167.4
38 Wojciech Fortuna Polska     166.9
39 Odd Brandsegg Szwecja 79.0 89.0 162.7
40 Harry Blumen Finlandia     160.6
41 Alois Lipburger Austria     156.9
42 Marian Prelovsek Jugosławia     156.6
43 Jacques Gaillard Francja     156.5
44 Dag Fossum Norwegia 81.0 81.0 156.3
45 Danilo Pudgar Jugosławia     154.8
46 Bretislav Novak Czechosłowacja     154.2
47 Gregory Windsperger USA     152.3
48 Kazuhiro Akimoto Japonia 80.0 79.0 151.1
49 Stane Rakar Jugosławia     150.8
50 Dietmar Aschenbach NRD     149.6
51 Richard Grady Kanada     148.8
52 Frantisek Novak Czechosłowacja     147.9
53 Rudolf Tusch RFN     146.6
  Lenhart Elimaee Szwecja     146.6
55 Takao Ito Japonia 94.0 82.0 145.5
56 A. Angerer RFN     144.1
  Manabu Ono Japonia 78.0 86.0 144.1
58 Philippe Jacoberger Francja     142.6
59 Kai Solbustad Norwegia 82.0 73.0 142.0
60 Sergej Suslikov ZSRR     141.3
61 Lido Tomasi Włochy     140.9
62 Gilbert Poirot Francja     140.5
63 Ernst Egloff Szwajcaria     139.7
64 Tom Dargay USA     134.7
65 Peter Dubb RFN     134.6
66 Ron Stelle USA     133.8
67 Branko Dolhar Jugosławia     132.7
68 Aleksander Stołowski Polska     132.5
69 Gyula Henyel Węgry     129.3
70 Michel Roche Francja     125.4
71 Hideyuki Kuwabara Japonia     125.3
72 Peter Wilson Kanada     118.2
73 Gene Burmeister USA     115.8
74 Marcello Bazzana Włochy     109.4
75 Leo de Crignis Włochy     108.1
76 Terry Kern USA     100.4
77 Istvan Roman Węgry     100.2
78 Lyle Speers Kanada     99.7
79 Josef Schwinghammer RFN     99.5
80 Jouko Toermaenen Finlandia     88.5
81 Paul Martin Kanada     77.4
82 Richard Graves Kanada     74.9
83 Jim Denney USA     71.2

« Turniej Czterech Skoczni 1974/1975 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1974/1975

Turniej Czterech Skoczni 1974/1975

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »