Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Kalendarz zawodów - Raw Air kobiet 2023
10.03.2023 20:00 Oslo Norwegia HS-134 kwalifikacje
11.03.2023 18:00 Oslo Norwegia HS-134 konkurs ind.
12.03.2023 13:00 Oslo Norwegia HS-134 kwalifikacje
12.03.2023 14:15 Oslo Norwegia HS-134 konkurs ind.
13.03.2023 11:30 Lillehammer Norwegia HS-140 kwalifikacje
13.03.2023 16:30 Lillehammer Norwegia HS-140 konkurs ind.
14.03.2023 19:30 Lillehammer Norwegia HS-140 kwalifikacje
15.03.2023 16:30 Lillehammer Norwegia HS-140 konkurs ind.
19.03.2023 10:00 Vikersund Norwegia HS-240 konkurs ind., loty
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ema Klinec Słowenia 1859.6  
2 Katharina Schmid Niemcy 1771.5 -88.1
3 Selina Freitag Niemcy 1704.3 -155.3
4 Silje Opseth Norwegia 1683.3 -176.3
5 Nika Kriznar Słowenia 1653.5 -206.1
6 Chiara Kreuzer Austria 1649.7 -209.9
7 Alexandria Loutitt Kanada 1647.6 -212.0
8 Anna Odine Stroem Norwegia 1645.0 -214.6
9 Eva Pinkelnig Austria 1639.3 -220.3
10 Maren Lundby Norwegia 1630.7 -228.9
11 Abigail Strate Kanada 1613.1 -246.5
12 Yuki Ito Japonia 1493.3 -366.3
13 Jenny Rautionaho Finlandia 1439.0 -420.6
14 Josephine Pagnier Francja 1418.3 -441.3
15 Anna Rupprecht Niemcy 1397.5 -462.1
16 Julia Muehlbacher Austria 1156.1 -703.5
17 Nozomi Maruyama Japonia 1155.2 -704.4
18 Nika Prevc Słowenia 1153.4 -706.2
19 Marita Kramer Austria 1151.0 -708.6
20 Yuka Seto Japonia 1150.7 -708.9
21 Pauline Hessler Niemcy 1070.4 -789.2
22 Luisa Goerlich Niemcy 1045.3 -814.3
23 Julia Clair Francja 1035.7 -823.9
24 Jacqueline Seifriedsberger Austria 1011.6 -848.0
25 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 938.2 -921.4
26 Nora Midtsundstad Norwegia 874.6 -985.0
27 Maja Vtic Słowenia 822.0 -1037.6
28 Sina Arnet Szwajcaria 778.7 -1080.9
29 Hannah Wiegele Austria 766.7 -1092.9
30 Katra Komar Słowenia 741.0 -1118.6
31 Ringo Miyajima Japonia 727.1 -1132.5
32 Julia Kykkänen Finlandia 661.2 -1198.4
33 Lara Malsiner Włochy 656.4 -1203.2
34 Sara Takanashi Japonia 644.4 -1215.2
35 Jessica Malsiner Włochy 589.4 -1270.2
36 Juliane Seyfarth Niemcy 577.1 -1282.5
37 Eirin Maria Kvandal Norwegia 565.4 -1294.2
38 Annika Belshaw USA 540.5 -1319.1
39 Kurumi Ichinohe Japonia 525.3 -1334.3
40 Natalie Eilers Kanada 510.6 -1349.0
41 Daniela Haralambie Rumunia 494.9 -1364.7
42 Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia 432.8 -1426.8
43 Klara Ulrichova Czechy 404.2 -1455.4
44 Emely Torazza Szwajcaria 398.6 -1461.0
45 Frida Westman Szwecja 385.3 -1474.3
46 Paige Jones USA 321.8 -1537.8
47 Nicole Maurer Kanada 213.8 -1645.8
48 Karolina Indrackova Czechy 211.8 -1647.8
49 Josie Johnson USA 180.8 -1678.8
50 Tamara Mesikova Słowacja 161.5 -1698.1
51 Kjersti Graesli Norwegia 145.9 -1713.7
52 Cara Larson USA 105.0 -1754.6
53 Frida Berger Norwegia 41.4 -1818.2
54 Marie Liane Norwegia 32.5 -1827.1
Wyniki konkursów
10.03.2023 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca kwalifikacji: Ema Klinec (Słowenia)
11.03.2023 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca: Chiara Kreuzer (Austria)
12.03.2023 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca kwalifikacji: Anna Odine Stroem (Norwegia)
12.03.2023 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca: Ema Klinec (Słowenia)
13.03.2023 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca kwalifikacji: Yuki Ito (Japonia)
13.03.2023 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Silje Opseth (Norwegia)
14.03.2023 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca kwalifikacji: Alexandria Loutitt (Kanada)
15.03.2023 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Katharina Schmid (Niemcy)
19.03.2023 Vikersund Norwegia HS-240
Zwycięzca: Ema Klinec (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich