Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 13.03.2023, Lillehammer HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ema Klinec Słowenia 1072.7  
2 Anna Odine Stroem Norwegia 1039.1 -33.6
3 Katharina Schmid Niemcy 1035.1 -37.6
4 Chiara Kreuzer Austria 1034.1 -38.6
5 Selina Freitag Niemcy 1032.2 -40.5
6 Yuki Ito Japonia 1025.7 -47.0
7 Nika Kriznar Słowenia 982.5 -90.2
8 Eva Pinkelnig Austria 970.1 -102.6
9 Abigail Strate Kanada 966.8 -105.9
10 Maren Lundby Norwegia 966.3 -106.4
11 Silje Opseth Norwegia 954.4 -118.3
12 Alexandria Loutitt Kanada 919.1 -153.6
13 Josephine Pagnier Francja 901.7 -171.0
14 Jenny Rautionaho Finlandia 894.2 -178.5
15 Julia Muehlbacher Austria 876.5 -196.2
16 Nika Prevc Słowenia 869.2 -203.5
17 Anna Rupprecht (Hollandt) Niemcy 866.5 -206.2
18 Yuka Seto Japonia 853.3 -219.4
19 Nozomi Maruyama Japonia 843.4 -229.3
20 Marita Kramer Austria 839.4 -233.3
21 Pauline Hessler (Eichhorn) Niemcy 774.1 -298.6
22 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 759.9 -312.8
23 Luisa Goerlich Niemcy 756.9 -315.8
24 Julia Clair Francja 752.7 -320.0
25 Jacqueline Seifriedsberger Austria 750.6 -322.1
26 Nora Midtsundstad Norwegia 730.3 -342.4
27 Sina Arnet Szwajcaria 652.6 -420.1
28 Julia Kykkänen Finlandia 590.6 -482.1
29 Katra Komar Słowenia 581.4 -491.3
30 Maja Vtic Słowenia 580.8 -491.9
31 Jessica Malsiner Włochy 515.8 -556.9
32 Lara Malsiner Włochy 515.2 -557.5
33 Hannah Wiegele Austria 493.1 -579.6
34 Ringo Miyajima Japonia 478.1 -594.6
35 Natalie Eilers Kanada 437.1 -635.6
36 Juliane Seyfarth Niemcy 429.4 -643.3
37 Kurumi Ichinohe Japonia 379.8 -692.9
38 Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia 365.6 -707.1
39 Klara Ulrichova Czechy 348.0 -724.7
40 Emely Torazza Szwajcaria 328.3 -744.4
41 Eirin Maria Kvandal Norwegia 326.6 -746.1
42 Sara Takanashi Japonia 309.5 -763.2
43 Annika Belshaw USA 302.6 -770.1
44 Frida Westman Szwecja 283.2 -789.5
45 Paige Jones USA 245.8 -826.9
46 Daniela Haralambie Rumunia 244.7 -828.0
47 Nicole Maurer Kanada 145.8 -926.9
48 Karolina Indrackova Czechy 145.7 -927.0
49 Josie Johnson USA 117.6 -955.1
50 Tamara Mesikova Słowacja 115.6 -957.1
51 Cara Larson USA 54.8 -1017.9

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich