Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
14.03.2023 - Lillehammer (Norwegia) HS-140

Wyniki kwalifikacji
zawodnik kraj odl. punkty
1 Alexandria Loutitt Kanada 138.5 146.1
2 Katharina Schmid Niemcy 129.0 137.9
  Ema Klinec Słowenia 131.5 137.9
4 Selina Freitag Niemcy 126.0 136.0
5 Anna Rupprecht Niemcy 126.0 129.1
6 Eirin Maria Kvandal Norwegia 127.0 128.4
7 Nika Kriznar Słowenia 117.0 126.7
8 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 122.5 126.5
9 Anna Odine Stroem Norwegia 120.0 123.9
10 Abigail Strate Kanada 118.0 123.6
11 Eva Pinkelnig Austria 119.0 123.3
12 Josephine Pagnier Francja 122.0 120.8
13 Silje Opseth Norwegia 112.5 120.7
14 Sara Takanashi Japonia 122.5 117.6
15 Nozomi Maruyama Japonia 120.0 115.8
16 Yuki Ito Japonia 110.5 115.0
17 Chiara Kreuzer Austria 115.0 114.6
18 Nika Prevc Słowenia 116.0 112.7
19 Ringo Miyajima Japonia 124.5 109.8
20 Maren Lundby Norwegia 110.0 106.5
21 Marita Kramer Austria 109.5 104.5
22 Frida Westman Szwecja 121.5 102.1
23 Pauline Hessler Niemcy 113.0 101.7
24 Jenny Rautionaho Finlandia 110.0 99.1
25 Jacqueline Seifriedsberger Austria 108.0 98.9
26 Nora Midtsundstad Norwegia 117.0 97.5
27 Hannah Wiegele Austria 117.0 96.8
28 Luisa Goerlich Niemcy 106.0 96.7
29 Julia Muehlbacher Austria 109.0 96.5
30 Katra Komar Słowenia 112.0 94.4
31 Yuka Seto Japonia 107.0 93.0
32 Daniela Haralambie Rumunia 109.0 91.8
33 Maja Vtic Słowenia 112.5 90.4
34 Julia Clair Francja 100.0 88.4
35 Juliane Seyfarth Niemcy 109.0 88.3
36 Sina Arnet Szwajcaria 106.0 87.6
37 Kurumi Ichinohe Japonia 106.0 83.8
38 Kjersti Graesli Norwegia 106.5 83.6
39 Lara Malsiner Włochy 98.5 80.4
40 Annika Belshaw USA 105.0 77.3
41 Paige Jones USA 100.0 76.0
42 Jessica Malsiner Włochy 103.0 73.6
43 Natalie Eilers Kanada 101.5 73.5
44 Julia Kykkänen Finlandia 104.5 70.6
45 Emely Torazza Szwajcaria 99.0 70.3
46 Nicole Maurer Kanada 98.5 68.0
47 Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia 95.0 67.2
48 Karolina Indrackova Czechy 97.0 66.1
49 Josie Johnson USA 98.5 63.2
50 Klara Ulrichova Czechy 88.0 56.2
51 Cara Larson USA 83.5 50.2
52 Tamara Mesikova Słowacja 83.0 45.9
53 Frida Berger Norwegia 81.5 41.4
54 Marie Liane Norwegia 77.0 32.5
55 Heidi Dyhre Traaserud Norwegia DSQ DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Raw Air kobiet 2023 - wszystkie konkursy »
Raw Air kobiet 2023

Raw Air kobiet 2023

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich