TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2007/2008
Period 2
30.11.2007   Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 nocny/dr.
01.12.2007   Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 nocny
08.12.2007   Trondheim Norwegia HS-131 K-120 nocny
09.12.2007   Trondheim Norwegia HS-131 K-120
13.12.2007   Villach Austria HS-98 K-90 nocny
14.12.2007   Villach Austria HS-98 K-90 nocny
16.12.2007   Kranj Słowenia HS-109 K-100 odwołane
22.12.2007   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
23.12.2007   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 3
30.12.2007 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS, nocny
01.01.2008 13:45 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 TCS
04.01.2008 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2008 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS, nocny
Period 4
12.01.2008   Val di Fiemme Włochy HS-134 K-120 nocny
13.01.2008   Val di Fiemme Włochy HS-134 K-120
19.01.2008   Harrachov Czechy HS-205 K-185 loty
20.01.2008   Harrachov Czechy HS-205 K-185 odwołane
25.01.2008   Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
27.01.2008   Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
Period 5
02.02.2008   Sapporo Japonia HS-134 K-120 nocny
03.02.2008   Sapporo Japonia HS-134 K-120
08.02.2008   Liberec Czechy HS-134 K-120 nocny
09.02.2008   Liberec Czechy HS-134 K-120 nocny
16.02.2008   Willingen Niemcy HS-145 K-130 druż.
17.02.2008   Willingen Niemcy HS-145 K-130
Period 6
01.03.2008 16:50 Lahti Finlandia HS-130 K-116 odwołane
03.03.2008 17:30 Kupio Finlandia HS-127 K-120 NT
04.03.2008 17:20 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 NT, nocny
07.03.2008   Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 NT, nocny
09.03.2008   Oslo Norwegia HS-128 K-115 NT
14.03.2008   Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
15.03.2008   Planica Słowenia HS-215 K-185 loty, druż.
16.03.2008   Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 1794  
2 Gregor Schlierenzauer Austria 1561 -233
3 Janne Ahonen Finlandia 1291 -503
4 Tom Hilde Norwegia 1228 -566
5 Anders Bardal Norwegia 942 -852
6 Anders Jacobsen Norwegia 827 -967
7 Andreas Küttel Szwajcaria 778 -1016
8 Janne Happonen Finlandia 755 -1039
9 Simon Ammann Szwajcaria 728 -1066
10 Wolfgang Loitzl Austria 715 -1079
11 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 690 -1104
12 Adam Małysz Polska 632 -1162
13 Andreas Kofler Austria 627 -1167
14 Martin Koch Austria 569 -1225
15 Jernej Damjan Słowenia 522 -1272
16 Michael Neumayer Niemcy 507 -1287
17 Roman Koudelka Czechy 411 -1383
18 Dimitry Vassiliev Rosja 288 -1506
19 Martin Schmitt Niemcy 273 -1521
  Matti Hautamäki Finlandia 273 -1521
21 Arthur Pauli Austria 261 -1533
22 Denis Kornilov Rosja 247 -1547
23 David Lazzaroni Francja 239 -1555
24 Emmanuel Chedal Francja 234 -1560
25 Robert Kranjec Słowenia 233 -1561
26 Harri Olli Finlandia 210 -1584
27 Michael Uhrmann Niemcy 186 -1608
28 Taku Takeuchi Japonia 180 -1614
29 Manuel Fettner Austria 160 -1634
30 Kamil Stoch Polska 157 -1637
31 Daiki Ito Japonia 133 -1661
32 Pavel Karelin Rosja 129 -1665
33 Sigurd Pettersen Norwegia 128 -1666
34 Noriaki Kasai Japonia 122 -1672
35 Shohei Tochimoto Japonia 109 -1685
36 Georg Späth Niemcy 106 -1688
37 Roar Ljoekelsoey Norwegia 99 -1695
  Lars Bystoel Norwegia 99 -1695
39 Sebastian Colloredo Włochy 76 -1718
40 Primoz Peterka Słowenia 72 -1722
41 Martin Cikl Czechy 60 -1734
42 Guido Landert Szwajcaria 46 -1748
43 Antonin Hajek Czechy 44 -1750
44 Jan Matura Czechy 39 -1755
45 Stephan Hocke Niemcy 38 -1756
46 Radik Zhaparov Kazachstan 36 -1758
47 Henning Stensrud Norwegia 35 -1759
  Borek Sedlak Czechy 35 -1759
49 Kalle Keituri Finlandia 29 -1765
  Jakub Janda Czechy 29 -1765
  Jon Aaraas Norwegia 29 -1765
52 Arttu Lappi Finlandia 27 -1767
53 Andreas Vilberg Norwegia 26 -1768
  Martin Höllwarth Austria 26 -1768
55 Roland Mueller Austria 23 -1771
56 Ilja Rosliakov Rosja 21 -1773
  Jurij Tepes Słowenia 21 -1773
58 Nikolay Karpenko Kazachstan 18 -1776
  Fumihisa Yumoto Japonia 18 -1776
  Veli-Matti Lindström Finlandia 18 -1776
  Mario Innauer Austria 18 -1776
  Vincent Descombes Sevoie Francja 18 -1776
63 Jure Bogataj Słowenia 16 -1778
  Dimitry Ipatov Rosja 16 -1778
  Takanobu Okabe Japonia 16 -1778
66 Andrea Morassi Włochy 15 -1779
  Balthasar Schneider Austria 15 -1779
68 Jussi Hautamäki Finlandia 12 -1782
  Severin Freund Niemcy 12 -1782
  Bastian Kaltenböck Austria 12 -1782
71 Andreas Wank Niemcy 11 -1783
72 Stefan Hula Polska 10 -1784
  Sami Niemi Finlandia 10 -1784
74 Andreas Aren Szwecja 8 -1786
75 Akira Higashi Japonia 7 -1787
76 Heung Chul Choi Korea Pd. 6 -1788
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 6 -1788
78 Marcin Bachleda Polska 5 -1789
  Primoz Pikl Słowenia 5 -1789
80 Stefan Kaiser Austria 3 -1791
  Yuta Watase Japonia 3 -1791
82 Ville Larinto Finlandia 2 -1792
  Jiri Mazoch Czechy 2 -1792
84 Johan Erikson Szwecja 1 -1793
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 6734  
2 Norwegia Norwegia 5303 -1431
3 Finlandia Finlandia 3627 -3107
4 Szwajcaria Szwajcaria 1752 -4982
5 Niemcy Niemcy 1689 -5045
6 Słowenia Słowenia 1519 -5215
7 Rosja Rosja 1001 -5733
8 Japonia Japonia 888 -5846
9 Czechy Czechy 820 -5914
10 Polska Polska 804 -5930
11 Francja Francja 541 -6193
12 Włochy Włochy 91 -6643
13 Kazachstan Kazachstan 54 -6680
14 Szwecja Szwecja 9 -6725
15 Korea Pd. Korea Pd. 6 -6728
Wyniki konkursów
30.11.2007 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzcy: Norwegia
01.12.2007 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
08.12.2007 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
09.12.2007 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
13.12.2007 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
14.12.2007 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
22.12.2007 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
23.12.2007 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
30.12.2007 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
01.01.2008 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
05.01.2008 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
06.01.2008 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
12.01.2008 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
13.01.2008 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
20.01.2008 Harrachov Czechy K-185
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
25.01.2008 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
27.01.2008 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
02.02.2008 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
03.02.2008 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
08.02.2008 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
09.02.2008 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
16.02.2008 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Norwegia
17.02.2008 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
03.03.2008 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
04.03.2008 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
07.03.2008 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
09.03.2008 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
14.03.2008 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
15.03.2008 Planica Słowenia K-185
Zwycięzcy: Norwegia
16.03.2008 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »