TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 17.02.2008, Willingen K-130
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 1632  
2 Gregor Schlierenzauer Austria 1031 -601
3 Janne Ahonen Finlandia 969 -663
4 Tom Hilde Norwegia 917 -715
5 Anders Bardal Norwegia 668 -964
6 Wolfgang Loitzl Austria 659 -973
7 Andreas Küttel Szwajcaria 640 -992
8 Anders Jacobsen Norwegia 609 -1023
9 Simon Ammann Szwajcaria 594 -1038
10 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 512 -1120
11 Jernej Damjan Słowenia 503 -1129
12 Andreas Kofler Austria 501 -1131
13 Adam Małysz Polska 475 -1157
14 Michael Neumayer Niemcy 421 -1211
15 Janne Happonen Finlandia 409 -1223
16 Martin Koch Austria 387 -1245
17 Roman Koudelka Czechy 371 -1261
18 Dimitry Vassiliev Rosja 283 -1349
19 Denis Kornilov Rosja 219 -1413
20 Arthur Pauli Austria 214 -1418
21 Harri Olli Finlandia 210 -1422
22 Matti Hautamäki Finlandia 188 -1444
23 Martin Schmitt Niemcy 177 -1455
24 Emmanuel Chedal Francja 167 -1465
25 David Lazzaroni Francja 155 -1477
26 Robert Kranjec Słowenia 153 -1479
27 Kamil Stoch Polska 144 -1488
28 Taku Takeuchi Japonia 141 -1491
29 Pavel Karelin Rosja 129 -1503
30 Sigurd Pettersen Norwegia 128 -1504
31 Manuel Fettner Austria 118 -1514
32 Noriaki Kasai Japonia 114 -1518
33 Michael Uhrmann Niemcy 106 -1526
34 Roar Ljoekelsoey Norwegia 99 -1533
35 Daiki Ito Japonia 97 -1535
36 Georg Späth Niemcy 71 -1561
37 Shohei Tochimoto Japonia 68 -1564
38 Sebastian Colloredo Włochy 64 -1568
39 Primoz Peterka Słowenia 61 -1571
40 Martin Cikl Czechy 60 -1572
41 Jan Matura Czechy 39 -1593
42 Stephan Hocke Niemcy 38 -1594
43 Borek Sedlak Czechy 30 -1602
  Guido Landert Szwajcaria 30 -1602
45 Jon Aaraas Norwegia 29 -1603
  Kalle Keituri Finlandia 29 -1603
  Jakub Janda Czechy 29 -1603
48 Arttu Lappi Finlandia 27 -1605
49 Martin Höllwarth Austria 26 -1606
  Andreas Vilberg Norwegia 26 -1606
51 Roland Mueller Austria 23 -1609
52 Ilja Rosliakov Rosja 21 -1611
53 Henning Stensrud Norwegia 19 -1613
54 Nikolay Karpenko Kazachstan 18 -1614
  Fumihisa Yumoto Japonia 18 -1614
  Veli-Matti Lindström Finlandia 18 -1614
  Mario Innauer Austria 18 -1614
58 Takanobu Okabe Japonia 16 -1616
  Jure Bogataj Słowenia 16 -1616
  Lars Bystoel Norwegia 16 -1616
  Dimitry Ipatov Rosja 16 -1616
62 Andrea Morassi Włochy 15 -1617
  Balthasar Schneider Austria 15 -1617
64 Antonin Hajek Czechy 13 -1619
65 Severin Freund Niemcy 12 -1620
  Bastian Kaltenböck Austria 12 -1620
67 Andreas Wank Niemcy 11 -1621
  Jurij Tepes Słowenia 11 -1621
69 Vincent Descombes Sevoie Francja 10 -1622
  Sami Niemi Finlandia 10 -1622
  Stefan Hula Polska 10 -1622
72 Andreas Aren Szwecja 8 -1624
73 Akira Higashi Japonia 7 -1625
74 Marcin Bachleda Polska 5 -1627
  Heung Chul Choi Korea Pd. 5 -1627
76 Stefan Kaiser Austria 3 -1629
  Yuta Watase Japonia 3 -1629
78 Primoz Pikl Słowenia 2 -1630
  Jiri Mazoch Czechy 2 -1630
  Ville Larinto Finlandia 2 -1630
  Radik Zhaparov Kazachstan 2 -1630
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5289  
2 Norwegia Norwegia 3823 -1466
3 Finlandia Finlandia 2512 -2777
4 Szwajcaria Szwajcaria 1464 -3825
5 Niemcy Niemcy 1236 -4053
6 Słowenia Słowenia 1146 -4143
7 Rosja Rosja 968 -4321
8 Japonia Japonia 664 -4625
9 Polska Polska 634 -4655
10 Czechy Czechy 544 -4745
11 Francja Francja 332 -4957
12 Włochy Włochy 79 -5210
13 Kazachstan Kazachstan 20 -5269
14 Szwecja Szwecja 8 -5281
15 Korea Pd. Korea Pd. 5 -5284

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »