Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
09.02.2008 - Liberec (Czechy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Anders Jacobsen Norwegia 128.5 130.0 262.3
2 Gregor Schlierenzauer Austria 127.0 128.5 258.4
3 Martin Koch Austria 132.5 124.0 258.2
4 Simon Ammann Szwajcaria 129.5 127.0 256.2
5 Janne Ahonen Finlandia 129.0 125.5 255.6
6 Andreas Küttel Szwajcaria 128.5 124.0 253.5
7 Roman Koudelka Czechy 127.0 125.0 253.1
8 Thomas Morgenstern Austria 124.5 126.0 249.9
9 Adam Małysz Polska 128.0 123.0 249.8
10 Jernej Damjan Słowenia 126.0 123.5 245.6
11 Tom Hilde Norwegia 126.5 121.5 244.4
12 Janne Happonen Finlandia 127.5 119.5 240.6
13 Robert Kranjec Słowenia 125.5 120.0 238.9
14 Wolfgang Loitzl Austria 123.5 122.5 238.8
15 Anders Bardal Norwegia 122.0 122.5 236.1
16 Manuel Fettner Austria 122.5 120.5 233.9
17 Borek Sedlak Czechy 120.0 123.0 233.4
18 Georg Späth Niemcy 123.5 119.5 232.9
19 Noriaki Kasai Japonia 120.5 121.5 231.1
20 Shohei Tochimoto Japonia 121.5 119.0 227.4
21 Andreas Kofler Austria 124.0 116.0 226.5
22 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 121.0 116.0 220.1
23 Primoz Peterka Słowenia 118.5 118.0 218.7
24 Kamil Stoch Polska 118.5 116.5 217.0
25 Emmanuel Chedal Francja 125.0 109.5 214.1
26 Sebastian Colloredo Włochy 117.5 116.0 213.3
27 Taku Takeuchi Japonia 117.5 113.5 207.3
28 Yuta Watase Japonia 119.0 109.5 202.3
29 David Lazzaroni Francja 120.5 110.0 200.9
30 Matti Hautamäki Finlandia 120.5 105.0 192.4
31 Maciej Kot Polska 117.0   106.6
32 Stefan Hula Polska 116.5   105.7
  Ondrej Vaculik Czechy 116.5   105.7
34 Jiri Mazoch Czechy 116.5   105.2
35 Sigurd Pettersen Norwegia 115.5   104.4
36 Lukas Hlava Czechy 116.0   104.3
37 Erik Simon Niemcy 116.0   103.8
38 Jon Aaraas Norwegia 115.5   103.4
  Jure Bogataj Słowenia 115.5   103.4
40 Antonin Hajek Czechy 115.0   103.0
41 Jan Matura Czechy 115.0   102.0
42 Harri Olli Finlandia 124.5   101.1
43 Volodymyr Boshchuk Ukraina 115.0   101.0
44 Nikolay Karpenko Kazachstan 113.5   99.8
45 Tobias Bogner Niemcy 113.5   99.3
46 Jakub Janda Czechy 112.5   99.0
47 Dimitry Ipatov Rosja 111.0   94.8
48 Arthur Pauli Austria 108.5   84.3
49 Vincent Descombes Sevoie Francja 106.0   81.3
50 Radik Zhaparov Kazachstan 106.0   80.3

« Puchar ¦wiata 2007/2008 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2007/2008

Puchar ¦wiata 2007/2008

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich