Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Planica Seven 2021
26.03.2021 13:30 Planica Słowenia HS-240 K-200 kwalifikacje
26.03.2021 15:00 Planica Słowenia HS-240 K-200 konkurs ind.
27.03.2021 10:00 Planica Słowenia HS-240 K-200 konkurs druż.
28.03.2021 10:00 Planica Słowenia HS-240 K-200 konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Karl Geiger Niemcy 902.2  
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 894.6 -7.6
3 Markus Eisenbichler Niemcy 880.9 -21.3
4 Domen Prevc Słowenia 878.4 -23.8
5 Bor Pavlovcic Słowenia 876.9 -25.3
6 Daniel Huber Austria 871.7 -30.5
7 Yukiya Sato Japonia 859.3 -42.9
8 Robert Johansson Norwegia 848.8 -53.4
9 Michael Hayboeck Austria 829.0 -73.2
10 Halvor Egner Granerud Norwegia 827.5 -74.7
11 Piotr Żyła Polska 827.2 -75.0
12 Pius Paschke Niemcy 826.5 -75.7
13 Johann Andre Forfang Norwegia 823.0 -79.2
14 Ziga Jelar Słowenia 800.4 -101.8
15 Mikhail Nazarov Rosja 781.9 -120.3
16 Andrzej Stękała Polska 780.6 -121.6
17 Dawid Kubacki Polska 778.6 -123.6
  Stefan Kraft Austria 778.6 -123.6
19 Jakub Wolny Polska 770.1 -132.1
20 Peter Prevc Słowenia 758.3 -143.9
21 Gregor Deschwanden Szwajcaria 745.7 -156.5
22 Constantin Schmid Niemcy 729.3 -172.9
23 Anze Lanisek Słowenia 608.9 -293.3
24 Severin Freund Niemcy 570.0 -332.2
25 Kamil Stoch Polska 568.2 -334.0
26 Keiichi Sato Japonia 567.6 -334.6
27 Philipp Aschenwald Austria 565.2 -337.0
28 Martin Hamann Niemcy 548.5 -353.7
29 Klemens Murańka Polska 494.3 -407.9
30 Naoki Nakamura Japonia 406.3 -495.9
31 Evgeniy Klimov Rosja 388.8 -513.4
32 Markus Schiffner Austria 373.4 -528.8
33 Junshiro Kobayashi Japonia 373.0 -529.2
34 Jarkko Maatta Finlandia 370.8 -531.4
35 Marius Lindvik Norwegia 346.2 -556.0
36 Simon Ammann Szwajcaria 342.2 -560.0
37 Denis Kornilov Rosja 338.3 -563.9
38 Roman Trofimov Rosja 324.6 -577.6
39 Antti Aalto Finlandia 323.7 -578.5
40 Niko Kytosaho Finlandia 319.2 -583.0
41 Sandro Hauswirth Szwajcaria 317.7 -584.5
42 Eetu Nousiainen Finlandia 315.2 -587.0
43 Dominik Peter Szwajcaria 287.4 -614.8
44 Anze Semenic Słowenia 198.3 -703.9
45 Lovro Kos Słowenia 196.5 -705.7
46 Cene Prevc Słowenia 195.7 -706.5
47 Artti Aigro Estonia 195.4 -706.8
48 Timi Zajc Słowenia 185.1 -717.1
49 Ulrich Wohlgenannt Austria 178.8 -723.4
50 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 174.1 -728.1
51 Vladimir Zografski Bułgaria 172.1 -730.1
52 Tilen Bartol Słowenia 171.3 -730.9
53 Decker Dean USA 160.1 -742.1
54 Yuken Iwasa Japonia 159.0 -743.2
55 Matthew Soukup Kanada 154.3 -747.9
56 Zak Mogel Słowenia 153.8 -748.4
57 Mathis Contamine Francja 152.7 -749.5
58 Rok Justin Słowenia 148.2 -754.0
59 Kevin Maltsev Estonia 147.5 -754.7
60 Cestmir Kozisek Czechy 146.3 -755.9
61 Jan Hoerl Austria 141.7 -760.5
62 Benjamin Oestvold Norwegia 137.9 -764.3
63 Valentin Foubert Francja 136.5 -765.7
64 Sabirzhan Muminov Kazachstan 130.4 -771.8
65 Tjas Grilc Słowenia 125.6 -776.6
66 Casey Larson USA 119.9 -782.3
Wyniki konkursów
26.03.2021 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
28.03.2021 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzcy: Niemcy
28.03.2021 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich