Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
25.09.2021, godz. 15:30
Hinzenbach HS-90
LGP
26.03.2021 - Planica (Słowenia) HS-240

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Karl Geiger Niemcy 232.0 237.3
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 231.0 227.7
3 Bor Pavlovcic Słowenia 227.5 225.2
4 Domen Prevc Słowenia 223.5 222.8
5 Robert Johansson Norwegia 225.0 218.8
6 Yukiya Sato Japonia 237.5 216.8
7 Piotr Żyła Polska 239.0 213.5
8 Markus Eisenbichler Niemcy 223.0 209.7
9 Daniel Huber Austria 220.0 208.9
10 Jakub Wolny Polska 237.0 208.1
11 Peter Prevc Słowenia 216.0 206.8
12 Ziga Jelar Słowenia 223.0 205.5
13 Johann Andre Forfang Norwegia 237.5 204.0
14 Michael Hayboeck Austria 215.0 203.8
15 Evgeniy Klimov Rosja 228.0 203.3
16 Dawid Kubacki Polska 230.0 203.0
17 Naoki Nakamura Japonia 225.5 202.0
18 Halvor Egner Granerud Norwegia 221.5 201.5
19 Anze Semenic Słowenia 217.0 198.3
20 Pius Paschke Niemcy 207.5 198.2
21 Lovro Kos Słowenia 220.0 196.5
22 Cene Prevc Słowenia 232.5 195.7
23 Artti Aigro Estonia 214.0 195.4
24 Mikhail Nazarov Rosja 213.5 194.4
  Markus Schiffner Austria 217.5 194.4
26 Anze Lanisek Słowenia 212.0 194.3
27 Severin Freund Niemcy 210.5 193.9
28 Jarkko Maatta Finlandia 216.5 193.6
29 Stefan Kraft Austria 215.5 193.4
30 Junshiro Kobayashi Japonia 199.5 189.2
31 Keiichi Sato Japonia 213.5 187.5
32 Kamil Stoch Polska 212.0 186.3
33 Marius Lindvik Norwegia 215.5 186.0
34 Gregor Deschwanden Szwajcaria 210.0 185.7
35 Timi Zajc Słowenia 201.5 185.1
36 Andrzej Stękała Polska 203.5 183.4
  Philipp Aschenwald Austria 215.0 183.4
38 Sandro Hauswirth Szwajcaria 203.0 180.8
39 Martin Hamann Niemcy 202.5 180.1
40 Simon Ammann Szwajcaria 203.5 179.5
41 Ulrich Wohlgenannt Austria 208.0 178.8
42 Constantin Schmid Niemcy 206.5 176.8
43 Niko Kytosaho Finlandia 200.5 174.9
44 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 200.0 174.1
45 Eetu Nousiainen Finlandia 200.0 172.2
46 Vladimir Zografski Bułgaria 203.5 172.1
47 Tilen Bartol Słowenia 200.5 171.3
48 Klemens Murańka Polska 199.5 170.3
49 Denis Kornilov Rosja 195.5 166.9
50 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 195.0 162.7
51 Decker Dean USA 193.0 160.1
52 Yuken Iwasa Japonia 193.0 159.0
53 Matthew Soukup Kanada 187.5 154.3
54 Zak Mogel Słowenia 179.5 153.8
55 Mathis Contamine Francja 191.0 152.7
56 Antti Aalto Finlandia 177.0 149.7
57 Dominik Peter Szwajcaria 187.5 149.5
58 Rok Justin Słowenia 182.0 148.2
59 Kevin Maltsev Estonia 178.5 147.5
60 Cestmir Kozisek Czechy 182.5 146.3
61 Jan Hoerl Austria 173.5 141.7
62 Benjamin Oestvold Norwegia 179.5 137.9
63 Valentin Foubert Francja 176.0 136.5
64 Sabirzhan Muminov Kazachstan 174.0 130.4
65 Tjas Grilc Słowenia 171.0 125.6
66 Casey Larson USA 162.5 119.9
67 Sergey Tkachenko Kazachstan DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Planica Seven 2021 - wszystkie konkursy »
Planica Seven 2021

Planica Seven 2021

Kalendarium
Asan Tahtahunov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
25 września 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
08:20
FIS Cup Lahti
09:00
FIS Cup Lahti
09:45
FIS Cup Lahti
10:30
CoC Klingenthal
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 września 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 października 2021 (piątek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 października 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich