Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
23.08.2003 - Trondheim (Norwegia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Wolfgang Loitzl Austria 122.0 123.0 241.9
2 Veli-Matti Lindström Finlandia 128.0 136.5 240.1
3 Hiroki Yamada Japonia 116.0 113.5 209.6
4 Pekka Salminen Finlandia 110.0 117.0 203.1
5 Magnus Rostad Norwegia 110.0 118.0 199.9
6 Thomas Lobben Norwegia 106.5 118.0 198.1
7 Kim-Roar Hansen Norwegia 106.5 118.0 193.6
8 Wojciech Skupień Polska 111.5 109.5 186.8
9 Jussi Hautamäki Finlandia 111.5 109.5 186.3
10 Olli Pekkala Finlandia 111.5 109.0 183.9
11 Martin Koch Austria 117.5 103.5 182.8
12 Balthasar Schneider Austria 105.0 112.5 182.5
13 Ole Christen Enger Norwegia 110.0 107.5 182.0
14 Jon Aaraas Norwegia 101.5 116.0 179.0
15 Lars Bystoel Norwegia 102.0 117.5 178.6
16 Olav Magne Dönnem Norwegia 110.0 103.0 169.9
17 Primoz Pikl Słowenia 97.0 114.5 168.2
18 Janne Ylijärvi Finlandia 101.5 111.5 163.4
19 Teppei Takano Japonia 102.0 107.5 162.6
20 Bernhard Metzler Austria 104.0 102.5 158.2
21 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 99.0 105.5 155.1
22 Jonas Westberg Szwecja 89.0 115.5 151.6
23 Yusuke Kaneko Japonia 97.0 104.5 150.2
24 Johan Erikson Szwecja 100.0 101.0 144.7
25 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 94.0 102.5 140.2
26 Christian Meyer Norwegia 89.0 95.0 116.2
27 Markus Eigentler Austria 90.0 89.0 102.7
28 Terje Hilde Norwegia 95.0 86.0 98.8
29 Daniel Forfang Norwegia 96.0 79.0 91.0
30 Erling Enger Norwegia 90.0 72.0 66.6
31 Wojciech Tajner Polska 89.0   44.7
32 Tommy Egeberg Norwegia 84.0   42.2
33 Boy van Baarle Holandia 87.0   42.1
34 Mathias Hafele Austria 86.0   39.8
35 Martin Mesik Słowacja 85.0   38.0
36 Marcin Bachleda Polska 84.0   36.7
37 Andreas Aren Szwecja 84.0   36.2
38 Jan-Ottar Andersen Norwegia 83.0   35.4
39 Grzegorz Sobczyk Polska 79.0   31.7
40 Christoph Strickner Austria 80.0   29.0
41 Sergei Rodionov Rosja 75.0   18.0
42 Morten Solem Norwegia 73.0   13.4
43 Besnik Gashi Szwecja 71.0   11.8
44 Haavard Lie Norwegia 70.0   10.0

« Letni Puchar Kontynentalny 2003 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2003

Letni Puchar Kontynentalny 2003

Kalendarium
Fatih Arda Ipcioglu
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich