TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Hautamäki Finlandia 1048.0  
2 Adam Małysz Polska 1033.2 -14.8
3 Martin Schmitt Niemcy 1014.6 -33.4
4 Simon Ammann Szwajcaria 1001.3 -46.7
5 Janne Ahonen Finlandia 1000.9 -47.1
6 Robert Kranjec Słowenia 982.0 -66.0
7 Christof Duffner Niemcy 894.7 -153.3
8 Risto Jussilainen Finlandia 889.0 -159.0
9 Kazuyoshi Funaki Japonia 886.1 -161.9
10 Peter Zonta Słowenia 869.5 -178.5
11 Primoz Peterka Słowenia 850.3 -197.7
12 Michael Uhrmann Niemcy 833.0 -215.0
13 Anders Bardal Norwegia 829.9 -218.1
14 Stefan Horngacher Austria 828.9 -219.1
15 Alan Alborn USA 823.2 -224.8
16 Sven Hannawald Niemcy 765.9 -282.1
17 Martin Koch Austria 761.0 -287.0
18 Igor Medved Słowenia 742.2 -305.8
19 Arttu Lappi Finlandia 736.4 -311.6
20 Andreas Widhölzl Austria 734.0 -314.0
21 Roberto Cecon Włochy 726.6 -321.4
22 Andreas Goldberger Austria 719.7 -328.3
23 Janne Happonen Finlandia 699.6 -348.4
24 Andreas Küttel Szwajcaria 687.7 -360.3
25 Kimmo Yliriesto Finlandia 679.8 -368.2
26 Veli-Matti Lindström Finlandia 651.0 -397.0
27 Hideharu Miyahira Japonia 587.9 -460.1
28 Noriaki Kasai Japonia 581.9 -466.1
29 Stephan Hocke Niemcy 579.7 -468.3
30 Jussi Hautamäki Finlandia 561.0 -487.0
31 Jörg Ritzerfeld Niemcy 560.4 -487.6
32 Martin Höllwarth Austria 557.6 -490.4
33 Damjan Fras Słowenia 490.8 -557.2
34 Akira Higashi Japonia 471.1 -576.9
35 Clint Jones USA 459.1 -588.9
36 Roar Ljoekelsoey Norwegia 423.6 -624.4
37 Wolfgang Loitzl Austria 374.2 -673.8
38 Alexander Herr Niemcy 371.6 -676.4
39 Emmanuel Chedal Francja 363.7 -684.3
40 Hiroki Yamada Japonia 358.1 -689.9
41 Nicolas Dessum Francja 352.8 -695.2
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 352.8 -695.2
43 Lars Bystoel Norwegia 349.9 -698.1
44 Olav Magne Dönnem Norwegia 323.4 -724.6
45 Remi Santiago Francja 305.2 -742.8
46 Manuel Fettner Austria 260.6 -787.4
47 Tomisław Tajner Polska 255.7 -792.3
48 Kalle Keituri Finlandia 215.4 -832.6
49 Blaz Vrhovnik Słowenia 180.2 -867.8
50 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 179.8 -868.2
51 Tomasz Pochwała Polska 177.2 -870.8
52 Chil-Ku Kang Korea Pd. 168.5 -879.5
53 Bine Norcic Słowenia 164.4 -883.6
54 Daiki Ito Japonia 162.2 -885.8
55 Janne Ylijärvi Finlandia 96.6 -951.4
56 Dirk Else Niemcy 90.4 -957.6
57 Stefan Thurnbichler Austria 89.9 -958.1
58 David Lazzaroni Francja 89.8 -958.2
59 Jan Mazoch Czechy 89.5 -958.5
60 Yuta Watase Japonia 89.0 -959.0
61 Maxim Polunin Kazachstan 87.2 -960.8
  Stanislav Filimonov Kazachstan 87.2 -960.8
63 Masahiko Harada Japonia 86.8 -961.2
64 Tami Kiuru Finlandia 85.8 -962.2
65 Henning Stensrud Norwegia 85.4 -962.6
66 Primoz Zupan-Urh Słowenia 84.0 -964.0
67 Lassi Huuskonen Finlandia 83.1 -964.9
68 Georg Späth Niemcy 80.1 -967.9
69 Heung Chul Choi Korea Pd. 77.6 -970.4
70 Daniel Forfang Norwegia 75.3 -972.7
71 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 23.6 -1024.4
Wyniki konkursów
01.03.2002 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
13.03.2002 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
15.03.2002 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
17.03.2002 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »