Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 15.03.2002, Trondheim K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Hautamäki Finlandia 810.4  
2 Adam Małysz Polska 778.2 -32.2
3 Martin Schmitt Niemcy 773.9 -36.5
4 Janne Ahonen Finlandia 747.6 -62.8
5 Simon Ammann Szwajcaria 740.9 -69.5
6 Robert Kranjec Słowenia 738.4 -72.0
7 Kazuyoshi Funaki Japonia 681.7 -128.7
8 Christof Duffner Niemcy 680.1 -130.3
9 Risto Jussilainen Finlandia 668.5 -141.9
10 Peter Zonta Słowenia 654.0 -156.4
11 Primoz Peterka Słowenia 643.3 -167.1
12 Arttu Lappi Finlandia 639.2 -171.2
13 Stefan Horngacher Austria 634.3 -176.1
14 Michael Uhrmann Niemcy 633.0 -177.4
15 Anders Bardal Norwegia 626.9 -183.5
16 Alan Alborn USA 604.8 -205.6
17 Martin Koch Austria 534.8 -275.6
18 Igor Medved Słowenia 526.1 -284.3
19 Roberto Cecon Włochy 523.8 -286.6
20 Janne Happonen Finlandia 523.7 -286.7
21 Andreas Goldberger Austria 511.3 -299.1
22 Andreas Widhölzl Austria 511.0 -299.4
23 Sven Hannawald Niemcy 506.2 -304.2
24 Stephan Hocke Niemcy 501.7 -308.7
25 Andreas Küttel Szwajcaria 491.3 -319.1
26 Kimmo Yliriesto Finlandia 477.0 -333.4
27 Jussi Hautamäki Finlandia 470.8 -339.6
28 Veli-Matti Lindström Finlandia 449.5 -360.9
29 Roar Ljoekelsoey Norwegia 423.6 -386.8
30 Akira Higashi Japonia 394.7 -415.7
31 Noriaki Kasai Japonia 388.5 -421.9
32 Jörg Ritzerfeld Niemcy 385.3 -425.1
33 Alexander Herr Niemcy 371.6 -438.8
34 Clint Jones USA 364.2 -446.2
35 Hideharu Miyahira Japonia 354.9 -455.5
36 Nicolas Dessum Francja 352.8 -457.6
37 Martin Höllwarth Austria 310.5 -499.9
38 Remi Santiago Francja 305.2 -505.2
39 Emmanuel Chedal Francja 279.3 -531.1
40 Damjan Fras Słowenia 277.9 -532.5
  Wolfgang Loitzl Austria 277.9 -532.5
42 Sylvain Freiholz Szwajcaria 270.2 -540.2
43 Hiroki Yamada Japonia 262.6 -547.8
44 Lars Bystoel Norwegia 255.4 -555.0
45 Olav Magne Dönnem Norwegia 228.3 -582.1
46 Kalle Keituri Finlandia 215.4 -595.0
47 Manuel Fettner Austria 176.7 -633.7
48 Chil-Ku Kang Korea Pd. 168.5 -641.9
49 Tomisław Tajner Polska 166.6 -643.8
50 Janne Ylijärvi Finlandia 96.6 -713.8
51 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 96.3 -714.1
52 Bine Norcic Słowenia 93.9 -716.5
53 Blaz Vrhovnik Słowenia 91.2 -719.2
54 Dirk Else Niemcy 90.4 -720.0
55 Stefan Thurnbichler Austria 89.9 -720.5
56 Jan Mazoch Czechy 89.5 -720.9
57 Yuta Watase Japonia 89.0 -721.4
58 Tomasz Pochwała Polska 88.2 -722.2
59 Maxim Polunin Kazachstan 87.2 -723.2
  Stanislav Filimonov Kazachstan 87.2 -723.2
61 Masahiko Harada Japonia 86.8 -723.6
62 Tami Kiuru Finlandia 85.8 -724.6
63 Henning Stensrud Norwegia 85.4 -725.0
64 Primoz Zupan-Urh Słowenia 84.0 -726.4
65 Lassi Huuskonen Finlandia 83.1 -727.3
66 Georg Späth Niemcy 80.1 -730.3
67 Heung Chul Choi Korea Pd. 77.6 -732.8
68 Daiki Ito Japonia 66.0 -744.4
69 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 23.6 -786.8

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andraz Pograjc
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich