TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2012
Period 1
20.07.2012 20:30 Wisła Polska HS-134 K-120 druż., nocny
21.07.2012 17:30 Wisła Polska HS-134 K-120
14.08.2012   Courchevel Francja HS-96 K-90 mieszany
15.08.2012   Courchevel Francja HS-132 K-120
18.08.2012   Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 mieszany
19.08.2012   Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
25.08.2012 11:00 Hakuba Japonia HS-131 K-120 nocny
26.08.2012 08:00 Hakuba Japonia HS-131 K-120
Period 2
22.09.2012   Ałmaty Kazachstan HS-140 K-125
23.09.2012   Ałmaty Kazachstan HS-140 K-125
30.09.2012 13:45 Hinzenbach Austria HS-94 K-85
03.10.2012 15:45 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Wank Niemcy 449  
2 Jurij Tepes Słowenia 378 -71
3 Taku Takeuchi Japonia 352 -97
4 Reruhi Shimizu Japonia 327 -122
5 Maciej Kot Polska 310 -139
6 Simon Ammann Szwajcaria 305 -144
7 Tom Hilde Norwegia 238 -211
8 Dawid Kubacki Polska 218 -231
9 Severin Freund Niemcy 180 -269
10 Yuta Watase Japonia 163 -286
11 Anders Fannemel Norwegia 152 -297
12 Danny Queck Niemcy 139 -310
13 Vladimir Zografski Bułgaria 134 -315
14 Anders Bardal Norwegia 133 -316
15 Jaka Hvala Słowenia 128 -321
16 Michael Neumayer Niemcy 127 -322
17 Junshiro Kobayashi Japonia 121 -328
18 Matjaz Pungertar Słowenia 118 -331
19 Richard Freitag Niemcy 117 -332
20 Tomaz Naglic Słowenia 109 -340
21 Michael Hayboeck Austria 99 -350
22 Thomas Morgenstern Austria 96 -353
  Noriaki Kasai Japonia 96 -353
24 Lukas Hlava Czechy 92 -357
25 Kamil Stoch Polska 89 -360
26 Bartłomiej Kłusek Polska 84 -365
  Piotr Żyła Polska 84 -365
28 Nicolas Mayer Francja 81 -368
29 Sebastian Colloredo Włochy 76 -373
30 Andreas Stjernen Norwegia 75 -374
  Kento Sakuyama Japonia 75 -374
32 Gregor Deschwanden Szwajcaria 71 -378
33 Jan Matura Czechy 64 -385
34 Robert Hrgota Słowenia 62 -387
35 Wolfgang Loitzl Austria 60 -389
36 Ilja Rosliakov Rosja 59 -390
  Peter Prevc Słowenia 59 -390
38 Kenshiro Ito Japonia 57 -392
39 Anders Jacobsen Norwegia 56 -393
40 Sho Suzuki Japonia 54 -395
41 Borek Sedlak Czechy 53 -396
  Gregor Schlierenzauer Austria 53 -396
43 Alexey Romashov Rosja 47 -402
44 Lukas Mueller Austria 40 -409
  Peter Frenette USA 40 -409
46 Roman Koudelka Czechy 32 -417
47 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 30 -419
48 Marco Grigoli Szwajcaria 29 -420
  Andreas Kofler Austria 29 -420
50 Robert Kranjec Słowenia 28 -421
51 Rune Velta Norwegia 27 -422
52 Martin Schmitt Niemcy 26 -423
53 Maximilian Mechler Niemcy 25 -424
  Alexandre Mabboux Francja 25 -424
55 Jakub Janda Czechy 24 -425
56 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 20 -429
  Manuel Fettner Austria 20 -429
58 Karl Geiger Niemcy 18 -431
  Aleksander Zniszczoł Polska 18 -431
  Dejan Judez Słowenia 18 -431
61 Olli Muotka Finlandia 13 -436
  Stefan Kraft Austria 13 -436
  Emmanuel Chedal Francja 13 -436
  Anton Kalinitschenko Rosja 13 -436
  Martin Koch Austria 13 -436
66 Fumihisa Yumoto Japonia 12 -437
67 Krzysztof Biegun Polska 11 -438
  Janne Happonen Finlandia 11 -438
69 Ilmir Hazetdinov Rosja 10 -439
70 Antonin Hajek Czechy 9 -440
  Kaarel Nurmsalu Estonia 9 -440
72 Krzysztof Miętus Polska 8 -441
  Anders Johnson USA 8 -441
  Andreas Wellinger Niemcy 8 -441
75 Denis Kornilov Rosja 7 -442
76 Dimitry Ipatov Rosja 5 -444
  Anssi Koivuranta Finlandia 5 -444
78 Andraz Pograjc Słowenia 4 -445
79 Pascal Bodmer Niemcy 3 -446
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 3 -446
  Heung Chul Choi Korea Pd. 3 -446
82 Matthew Rowley Kanada 2 -447
  Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -447
84 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 1 -448
  David Zauner Austria 1 -448
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 1832  
2 Niemcy Niemcy 1717 -115
3 Słowenia Słowenia 1404 -428
4 Polska Polska 1172 -660
5 Norwegia Norwegia 1026 -806
6 Austria Austria 1024 -808
7 Szwajcaria Szwajcaria 430 -1402
8 Czechy Czechy 374 -1458
9 Francja Francja 246 -1586
10 USA USA 173 -1659
11 Kanada Kanada 157 -1675
12 Włochy Włochy 151 -1681
13 Rosja Rosja 141 -1691
14 Bułgaria Bułgaria 134 -1698
15 Finlandia Finlandia 79 -1753
16 Estonia Estonia 9 -1823
17 Korea Pd. Korea Pd. 4 -1828
18 Kazachstan Kazachstan 3 -1829
Wyniki konkursów
20.07.2012 Wisła Polska K-120
Zwycięzcy: Słowenia
21.07.2012 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
14.08.2012 Courchevel Francja K-90
Zwycięzcy: Japonia
15.08.2012 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Reruhi Shimizu (Japonia)
18.08.2012 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Austria
19.08.2012 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
25.08.2012 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
26.08.2012 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
22.09.2012 Ałmaty Kazachstan K-125
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
23.09.2012 Ałmaty Kazachstan K-125
Zwycięzca: Taku Takeuchi (Japonia)
30.09.2012 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
03.10.2012 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
10:30
P¦ kobiet Premanon
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16:50
P¦ Engelberg
18:00
P¦ Engelberg
18:30
CoC kobiet Notodden
19:15
CoC kobiet Notodden
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »