TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 23.09.2012, Ałmaty K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Wank Niemcy 409  
2 Jurij Tepes Słowenia 346 -63
3 Simon Ammann Szwajcaria 305 -104
4 Reruhi Shimizu Japonia 269 -140
5 Tom Hilde Norwegia 238 -171
6 Taku Takeuchi Japonia 212 -197
7 Dawid Kubacki Polska 206 -203
8 Yuta Watase Japonia 163 -246
9 Maciej Kot Polska 160 -249
10 Michael Neumayer Niemcy 127 -282
11 Anders Bardal Norwegia 118 -291
  Vladimir Zografski Bułgaria 118 -291
  Matjaz Pungertar Słowenia 118 -291
14 Tomaz Naglic Słowenia 109 -300
15 Junshiro Kobayashi Japonia 101 -308
16 Anders Fannemel Norwegia 97 -312
17 Noriaki Kasai Japonia 96 -313
18 Danny Queck Niemcy 89 -320
19 Bartłomiej Kłusek Polska 84 -325
20 Jaka Hvala Słowenia 83 -326
21 Piotr Żyła Polska 80 -329
22 Kento Sakuyama Japonia 74 -335
23 Nicolas Mayer Francja 73 -336
24 Richard Freitag Niemcy 71 -338
25 Robert Hrgota Słowenia 62 -347
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 62 -347
  Sebastian Colloredo Włochy 62 -347
28 Andreas Stjernen Norwegia 61 -348
29 Lukas Hlava Czechy 60 -349
  Wolfgang Loitzl Austria 60 -349
31 Ilja Rosliakov Rosja 59 -350
32 Sho Suzuki Japonia 54 -355
33 Kenshiro Ito Japonia 52 -357
34 Anders Jacobsen Norwegia 49 -360
35 Jan Matura Czechy 47 -362
  Borek Sedlak Czechy 47 -362
  Michael Hayboeck Austria 47 -362
38 Peter Prevc Słowenia 46 -363
39 Lukas Mueller Austria 40 -369
  Peter Frenette USA 40 -369
41 Kamil Stoch Polska 36 -373
42 Roman Koudelka Czechy 32 -377
43 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 30 -379
44 Marco Grigoli Szwajcaria 29 -380
45 Robert Kranjec Słowenia 28 -381
46 Rune Velta Norwegia 27 -382
47 Alexey Romashov Rosja 25 -384
  Alexandre Mabboux Francja 25 -384
49 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 20 -389
50 Aleksander Zniszczoł Polska 18 -391
  Dejan Judez Słowenia 18 -391
52 Martin Schmitt Niemcy 15 -394
53 Emmanuel Chedal Francja 13 -396
  Anton Kalinitschenko Rosja 13 -396
55 Fumihisa Yumoto Japonia 12 -397
56 Krzysztof Biegun Polska 11 -398
57 Ilmir Hazetdinov Rosja 10 -399
  Maximilian Mechler Niemcy 10 -399
59 Antonin Hajek Czechy 9 -400
60 Krzysztof Miętus Polska 8 -401
  Anders Johnson USA 8 -401
62 Olli Muotka Finlandia 7 -402
  Denis Kornilov Rosja 7 -402
  Andreas Wellinger Niemcy 7 -402
65 Dimitry Ipatov Rosja 5 -404
  Anssi Koivuranta Finlandia 5 -404
67 Heung Chul Choi Korea Pd. 3 -406
  Pascal Bodmer Niemcy 3 -406
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 3 -406
70 Matthew Rowley Kanada 2 -407
  Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -407
72 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 1 -408
  David Zauner Austria 1 -408
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 1608  
2 Niemcy Niemcy 1356 -252
3 Słowenia Słowenia 1310 -298
4 Polska Polska 953 -655
5 Norwegia Norwegia 935 -673
6 Austria Austria 748 -860
7 Szwajcaria Szwajcaria 421 -1187
8 Czechy Czechy 295 -1313
9 Francja Francja 238 -1370
10 USA USA 173 -1435
11 Kanada Kanada 157 -1451
12 Włochy Włochy 137 -1471
13 Rosja Rosja 119 -1489
14 Bułgaria Bułgaria 118 -1490
15 Finlandia Finlandia 62 -1546
16 Korea Pd. Korea Pd. 4 -1604
17 Kazachstan Kazachstan 3 -1605

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »