TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 30.09.2012, Hinzenbach K-85
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Wank Niemcy 433  
2 Jurij Tepes Słowenia 346 -87
3 Simon Ammann Szwajcaria 305 -128
4 Reruhi Shimizu Japonia 287 -146
5 Taku Takeuchi Japonia 272 -161
6 Maciej Kot Polska 260 -173
7 Tom Hilde Norwegia 238 -195
8 Dawid Kubacki Polska 218 -215
9 Yuta Watase Japonia 163 -270
10 Anders Fannemel Norwegia 147 -286
11 Vladimir Zografski Bułgaria 134 -299
12 Danny Queck Niemcy 129 -304
13 Michael Neumayer Niemcy 127 -306
14 Matjaz Pungertar Słowenia 118 -315
  Anders Bardal Norwegia 118 -315
16 Tomaz Naglic Słowenia 109 -324
17 Junshiro Kobayashi Japonia 101 -332
18 Noriaki Kasai Japonia 96 -337
19 Lukas Hlava Czechy 92 -341
20 Bartłomiej Kłusek Polska 84 -349
21 Jaka Hvala Słowenia 83 -350
22 Nicolas Mayer Francja 81 -352
  Richard Freitag Niemcy 81 -352
24 Piotr Żyła Polska 80 -353
  Severin Freund Niemcy 80 -353
26 Sebastian Colloredo Włochy 76 -357
27 Kento Sakuyama Japonia 75 -358
28 Michael Hayboeck Austria 73 -360
29 Gregor Deschwanden Szwajcaria 69 -364
30 Kamil Stoch Polska 65 -368
31 Robert Hrgota Słowenia 62 -371
32 Andreas Stjernen Norwegia 61 -372
33 Wolfgang Loitzl Austria 60 -373
34 Ilja Rosliakov Rosja 59 -374
35 Jan Matura Czechy 58 -375
36 Kenshiro Ito Japonia 57 -376
37 Sho Suzuki Japonia 54 -379
38 Borek Sedlak Czechy 50 -383
39 Anders Jacobsen Norwegia 49 -384
40 Alexey Romashov Rosja 47 -386
41 Peter Prevc Słowenia 46 -387
42 Gregor Schlierenzauer Austria 45 -388
43 Lukas Mueller Austria 40 -393
  Peter Frenette USA 40 -393
45 Thomas Morgenstern Austria 36 -397
46 Roman Koudelka Czechy 32 -401
47 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 30 -403
48 Marco Grigoli Szwajcaria 29 -404
49 Robert Kranjec Słowenia 28 -405
50 Rune Velta Norwegia 27 -406
51 Maximilian Mechler Niemcy 25 -408
  Alexandre Mabboux Francja 25 -408
53 Manuel Fettner Austria 20 -413
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 20 -413
55 Aleksander Zniszczoł Polska 18 -415
  Dejan Judez Słowenia 18 -415
57 Martin Schmitt Niemcy 15 -418
58 Emmanuel Chedal Francja 13 -420
  Anton Kalinitschenko Rosja 13 -420
  Olli Muotka Finlandia 13 -420
  Stefan Kraft Austria 13 -420
62 Fumihisa Yumoto Japonia 12 -421
63 Krzysztof Biegun Polska 11 -422
64 Ilmir Hazetdinov Rosja 10 -423
65 Antonin Hajek Czechy 9 -424
  Kaarel Nurmsalu Estonia 9 -424
67 Krzysztof Miętus Polska 8 -425
  Anders Johnson USA 8 -425
69 Denis Kornilov Rosja 7 -426
  Andreas Wellinger Niemcy 7 -426
71 Anssi Koivuranta Finlandia 5 -428
  Dimitry Ipatov Rosja 5 -428
73 Andraz Pograjc Słowenia 4 -429
74 Pascal Bodmer Niemcy 3 -430
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 3 -430
  Heung Chul Choi Korea Pd. 3 -430
77 Janne Happonen Finlandia 2 -431
  Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -431
  Matthew Rowley Kanada 2 -431
80 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 1 -432
  David Zauner Austria 1 -432
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 1692  
2 Niemcy Niemcy 1525 -167
3 Słowenia Słowenia 1314 -378
4 Polska Polska 1094 -598
5 Norwegia Norwegia 985 -707
6 Austria Austria 888 -804
7 Szwajcaria Szwajcaria 428 -1264
8 Czechy Czechy 341 -1351
9 Francja Francja 246 -1446
10 USA USA 173 -1519
11 Kanada Kanada 157 -1535
12 Włochy Włochy 151 -1541
13 Rosja Rosja 141 -1551
14 Bułgaria Bułgaria 134 -1558
15 Finlandia Finlandia 70 -1622
16 Estonia Estonia 9 -1683
17 Korea Pd. Korea Pd. 4 -1688
18 Kazachstan Kazachstan 3 -1689

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »