Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
10.02.2023, godz. 16:00
Hinzenbach HS-90
PŚ K
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2005
Period 1
06.08.2005 12:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 druż.
07.08.2005 16:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
13.08.2005 15:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
14.08.2005 16:45 Courchevel Francja HS-132 K-120
27.08.2005 20:15 Zakopane Polska HS-134 K-120
31.08.2005   Predazzo Włochy HS-134 K-120
03.09.2005 17:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125
10.09.2005 12:00 Hakuba Japonia HS-131 K-120
11.09.2005 01:30 Hakuba Japonia HS-131 K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jakub Janda Czechy 606  
2 Wolfgang Loitzl Austria 470 -136
3 Thomas Morgenstern Austria 466 -140
4 Andreas Küttel Szwajcaria 297 -309
5 Janne Happonen Finlandia 270 -336
6 Jan Matura Czechy 242 -364
7 Andreas Kofler Austria 200 -406
8 Robert Kranjec Słowenia 184 -422
9 Georg Späth Niemcy 180 -426
10 Michael Neumayer Niemcy 169 -437
11 Kamil Stoch Polska 166 -440
12 Michael Möllinger Szwajcaria 150 -456
13 Dimitry Ipatov Rosja 137 -469
14 Michael Uhrmann Niemcy 133 -473
15 Dmitriy Vassiliev Rosja 110 -496
  Jernej Damjan Słowenia 110 -496
17 Martin Höllwarth Austria 103 -503
18 Simon Ammann Szwajcaria 95 -511
19 Jan Mazoch Czechy 94 -512
20 Ildar Fatchullin Rosja 93 -513
21 Alexander Herr Niemcy 84 -522
  Matti Hautamäki Finlandia 84 -522
23 Martin Mesik Słowacja 82 -524
24 Rok Benkovic Słowenia 81 -525
25 Janne Ahonen Finlandia 80 -526
26 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 74 -532
27 Krystian Długopolski Polska 73 -533
28 Akira Higashi Japonia 58 -548
29 Emmanuel Chedal Francja 56 -550
30 Roar Ljoekelsoey Norwegia 52 -554
31 Manuel Fettner Austria 48 -558
32 Jure Sinkovec Słowenia 46 -560
33 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 45 -561
34 Noriaki Kasai Japonia 44 -562
35 Antonin Hajek Czechy 37 -569
36 Clint Jones USA 36 -570
37 Sigurd Pettersen Norwegia 32 -574
38 Lars Bystoel Norwegia 31 -575
  Stefan Pieper Niemcy 31 -575
  Anders Bardal Norwegia 31 -575
41 Primoz Peterka Słowenia 30 -576
42 Daiki Ito Japonia 29 -577
  Adam Małysz Polska 29 -577
44 Denis Kornilov Rosja 24 -582
45 Stefan Read Kanada 21 -585
46 Hiroki Yamada Japonia 19 -587
47 Andreas Widhölzl Austria 18 -588
  Ivan Karaulov Kazachstan 18 -588
49 Takanobu Okabe Japonia 15 -591
50 Tami Kiuru Finlandia 14 -592
51 Rafał Śliż Polska 13 -593
  Andrea Morassi Włochy 13 -593
53 Stephan Hocke Niemcy 12 -594
54 Arttu Lappi Finlandia 11 -595
  Martin Schmitt Niemcy 11 -595
  Jon Aaraas Norwegia 11 -595
57 Olli Pekkala Finlandia 10 -596
  Heung Chul Choi Korea Pd. 10 -596
  Stefan Hula Polska 10 -596
60 Marcin Bachleda Polska 9 -597
61 Stefan Thurnbichler Austria 8 -598
  Martin Koch Austria 8 -598
63 Guido Landert Szwajcaria 7 -599
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 7 -599
65 Radik Zhaparov Kazachstan 6 -600
  Henning Stensrud Norwegia 6 -600
  Rok Urbanc Słowenia 6 -600
  Jure Bogataj Słowenia 6 -600
69 Maksim Anisimov Białoruś 5 -601
70 Robert Mateja Polska 3 -603
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 3 -603
  Akseli Kokkonen Finlandia 3 -603
73 Bastian Kaltenböck Austria 2 -604
74 Nicolas Dessum Francja 1 -605
  Jussi Hautamäki Finlandia 1 -605
  Hideharu Miyahira Japonia 1 -605
  Primoz Pikl Słowenia 1 -605
  Masahiko Harada Japonia 1 -605
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1623  
2 Czechy Czechy 1029 -594
3 Niemcy Niemcy 1020 -603
4 Finlandia Finlandia 897 -726
5 Słowenia Słowenia 664 -959
6 Szwajcaria Szwajcaria 649 -974
7 Rosja Rosja 614 -1009
8 Polska Polska 453 -1170
9 Japonia Japonia 212 -1411
10 Norwegia Norwegia 170 -1453
11 Słowacja Słowacja 82 -1541
12 Francja Francja 57 -1566
13 USA USA 36 -1587
14 Kazachstan Kazachstan 27 -1596
15 Kanada Kanada 21 -1602
16 Włochy Włochy 13 -1610
17 Korea Pd. Korea Pd. 10 -1613
18 Białoruś Białoruś 5 -1618
Wyniki konkursów
06.08.2005 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Niemcy
07.08.2005 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
13.08.2005 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
14.08.2005 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
27.08.2005 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
31.08.2005 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
03.09.2005 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
10.09.2005 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
11.09.2005 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Lukas Tschuschnig
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ K Hinzenbach
odprawa techniczna
10 lutego 2023 (piątek)
09:30
PŚ K Hinzenbach
oficjalny trening
11:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
15:00
PŚ K Hinzenbach
seria próbna
16:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
20:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna K/M
23:00
PŚ Lake Placid
kwalifikacje
11 lutego 2023 (sobota)
08:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
09:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
09:30
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
10:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
11:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
11:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
15:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
16:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
16:00
PŚ Lake Placid
konkurs ind.
17:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. M
22:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Willingen
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Willingen | 2. konkurs indywidualny, HS147
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
9.2.2023
17:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Willingen
9.2.2023
17:30
Eurosport w Player.pl Willingen | 2. konkurs indywidualny, HS147
10.2.2023
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
10.2.2023
15:50
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
LIVE
10.2.2023
20:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Hinzenbach
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Granerud straci formę jeszcze w tym sezonie?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich