Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
03.09.2005 - Bischofshofen (Austria) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Küttel Szwajcaria 135.0 137.0 273.1
2 Jakub Janda Czechy 134.5 140.5 272.0
3 Michael Uhrmann Niemcy 133.0 138.0 269.8
4 Wolfgang Loitzl Austria 132.0 132.0 259.2
5 Michael Neumayer Niemcy 136.5 132.0 256.3
6 Jan Matura Czechy 128.5 133.5 252.6
7 Andreas Kofler Austria 128.0 133.0 251.8
8 Dmitriy Vassiliev Rosja 130.0 133.0 249.4
9 Georg Späth Niemcy 131.5 132.0 249.3
10 Michael Möllinger Szwajcaria 127.5 133.5 247.3
11 Sigurd Pettersen Norwegia 128.5 131.0 246.6
12 Simon Ammann Szwajcaria 128.5 130.5 245.2
13 Roar Ljoekelsoey Norwegia 127.0 129.5 242.2
14 Jure Sinkovec Słowenia 130.5 127.5 240.9
15 Kamil Stoch Polska 128.0 129.0 240.6
16 Martin Höllwarth Austria 132.5 135.0 240.0
17 Tami Kiuru Finlandia 126.5 129.5 239.3
18 Robert Kranjec Słowenia 129.0 127.0 238.8
19 Matti Hautamäki Finlandia 125.0 130.5 237.9
20 Adam Małysz Polska 124.0 131.0 237.0
21 Dimitry Ipatov Rosja 125.5 129.0 234.6
22 Thomas Morgenstern Austria 129.0 124.5 233.3
23 Martin Koch Austria 123.0 129.5 230.5
24 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 123.5 128.0 226.7
25 Stephan Hocke Niemcy 123.5 127.0 225.9
26 Henning Stensrud Norwegia 123.0 125.5 222.3
27 Manuel Fettner Austria 128.0 120.0 221.9
28 Jan Mazoch Czechy 123.5 121.0 217.6
29 Bastian Kaltenböck Austria 125.5 120.5 215.8
30 Hideharu Miyahira Japonia 125.5 116.0 209.7
31 Petr Chaadaev Białoruś 123.0   107.4
32 Martin Mesik Słowacja 122.5   106.5
33 Alexander Herr Niemcy 121.5   105.7
34 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 121.0   105.3
35 Janne Happonen Finlandia 121.0   104.8
  Arttu Lappi Finlandia 121.0   104.8
37 Andreas Widhölzl Austria 120.5   104.4
38 Akira Higashi Japonia 120.5   103.9
39 Guido Landert Szwajcaria 120.5   103.4
40 Johan Erikson Szwecja 121.0   101.8
41 Primoz Pikl Słowenia 119.0   100.2
42 Hiroki Yamada Japonia 118.5   99.8
43 Jens Salumäe Estonia 119.0   99.7
44 Denis Kornilov Rosja 121.0   99.3
45 Jernej Damjan Słowenia 118.0   98.9
  Rok Benkovic Słowenia 118.0   98.9
47 Arthur Pauli Austria 119.0   98.7
48 Daniel Lackner Austria 116.0   93.8
49 Antonin Hajek Czechy 115.0   92.0
50 Krystian Długopolski Polska 113.5   88.8

« Letnia Grand Prix 2005 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2005

Letnia Grand Prix 2005

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich