Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
03.09.2005 - Bischofshofen (Austria) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Küttel Szwajcaria 135.0 137.0 273.1
2 Jakub Janda Czechy 134.5 140.5 272.0
3 Michael Uhrmann Niemcy 133.0 138.0 269.8
4 Wolfgang Loitzl Austria 132.0 132.0 259.2
5 Michael Neumayer Niemcy 136.5 132.0 256.3
6 Jan Matura Czechy 128.5 133.5 252.6
7 Andreas Kofler Austria 128.0 133.0 251.8
8 Dmitriy Vassiliev Rosja 130.0 133.0 249.4
9 Georg Späth Niemcy 131.5 132.0 249.3
10 Michael Möllinger Szwajcaria 127.5 133.5 247.3
11 Sigurd Pettersen Norwegia 128.5 131.0 246.6
12 Simon Ammann Szwajcaria 128.5 130.5 245.2
13 Roar Ljoekelsoey Norwegia 127.0 129.5 242.2
14 Jure Sinkovec Słowenia 130.5 127.5 240.9
15 Kamil Stoch Polska 128.0 129.0 240.6
16 Martin Höllwarth Austria 132.5 135.0 240.0
17 Tami Kiuru Finlandia 126.5 129.5 239.3
18 Robert Kranjec Słowenia 129.0 127.0 238.8
19 Matti Hautamäki Finlandia 125.0 130.5 237.9
20 Adam Małysz Polska 124.0 131.0 237.0
21 Dimitry Ipatov Rosja 125.5 129.0 234.6
22 Thomas Morgenstern Austria 129.0 124.5 233.3
23 Martin Koch Austria 123.0 129.5 230.5
24 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 123.5 128.0 226.7
25 Stephan Hocke Niemcy 123.5 127.0 225.9
26 Henning Stensrud Norwegia 123.0 125.5 222.3
27 Manuel Fettner Austria 128.0 120.0 221.9
28 Jan Mazoch Czechy 123.5 121.0 217.6
29 Bastian Kaltenböck Austria 125.5 120.5 215.8
30 Hideharu Miyahira Japonia 125.5 116.0 209.7
31 Petr Chaadaev Białoruś 123.0   107.4
32 Martin Mesik Słowacja 122.5   106.5
33 Alexander Herr Niemcy 121.5   105.7
34 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 121.0   105.3
35 Janne Happonen Finlandia 121.0   104.8
  Arttu Lappi Finlandia 121.0   104.8
37 Andreas Widhölzl Austria 120.5   104.4
38 Akira Higashi Japonia 120.5   103.9
39 Guido Landert Szwajcaria 120.5   103.4
40 Johan Erikson Szwecja 121.0   101.8
41 Primoz Pikl Słowenia 119.0   100.2
42 Hiroki Yamada Japonia 118.5   99.8
43 Jens Salumäe Estonia 119.0   99.7
44 Denis Kornilov Rosja 121.0   99.3
45 Jernej Damjan Słowenia 118.0   98.9
  Rok Benkovic Słowenia 118.0   98.9
47 Arthur Pauli Austria 119.0   98.7
48 Daniel Lackner Austria 116.0   93.8
49 Antonin Hajek Czechy 115.0   92.0
50 Krystian Długopolski Polska 113.5   88.8

« Letnia Grand Prix 2005 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2005

Letnia Grand Prix 2005

Kalendarium
Adam Małysz
Dziś urodziny obchodzą:
Andriy Kalinchuk (1995)
Najbliższe zawody
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
13:36
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
13:36
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 98
LIVE
dzisiaj
19:25
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
19:25
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich