TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny kobiet 2008/2009
Seria letnia
09.08.2008   Bischofsgrün Niemcy HS-74 K-64 odwołany
10.08.2008   Bischofsgrün Niemcy HS-74 K-64
13.08.2008   Pöhla Niemcy HS-66 K-60
16.08.2008   Ramsau Austria HS-98 K-90
17.08.2008   Bischofshofen Austria HS-78 K-65
13.09.2008   Lillehammer Austria HS-134 K-120
14.09.2008   Lillehammer Austria HS-134 K-120
26.09.2008   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
27.09.2008   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
03.10.2008   Liberec Czechy HS-134 K-120
04.10.2008   Liberec Czechy HS-134 K-120
Seria zimowa
12.12.2008   Park City USA HS-100 K-90
13.12.2008   Park City USA HS-100 K-90
17.12.2008   Vancouver/Whistler Kanada HS-106 K-95
18.12.2008   Vancouver/Whistler Kanada HS-106 K-95
10.01.2009   Schonach Niemcy HS-96 K-90
11.01.2009   Schonach Niemcy HS-96 K-90
17.01.2009   Baiersbronn Niemcy HS-90 K-85
18.01.2009   Baiersbronn Niemcy HS-90 K-85
21.01.2009   Toblach/Dobbiaco Włochy HS-74 K-67
24.01.2009 19:00 Ljubno Słowenia HS-95 K-85
25.01.2009 14:00 Ljubno Słowenia HS-95 K-85
07.02.2009   Zakopane Polska HS-94 K-85
08.02.2009   Zakopane Polska HS-94 K-85 odwołane
13.02.2009   Notodden Norwegia HS-100 K-90
14.02.2009   Notodden Norwegia HS-100 K-90
03.03.2009   Zao Japonia HS-100 K-90
04.03.2009   Zao Japonia HS-100 K-90
06.03.2009   Sapporo Japonia HS-98 K-90
07.03.2009   Sapporo Japonia HS-98 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anette Sagen Norwegia 1091  
2 Daniela Iraschko-Stolz Austria 932 -159
3 Ulrike Graessler Niemcy 927 -164
4 Lindsey Van USA 882 -209
5 Jenna Mohr Niemcy 567 -524
6 Anna Haefele Niemcy 557 -534
7 Jacqueline Seifriedsberger Austria 503 -588
8 Nata de Leeuw Kanada 489 -602
9 Line Jahr Norwegia 423 -668
10 Maja Vtic Słowenia 409 -682
11 Magdalena Schnurr Niemcy 398 -693
12 Helena Olsson Smeby Norwegia 394 -697
13 Bigna Windmueller Szwajcaria 327 -764
14 Alissa Johnson USA 317 -774
15 Izumi Yamada Japonia 283 -808
16 Lisa Demetz Włochy 257 -834
17 Jessica Jerome USA 230 -861
18 Evelyn Insam Włochy 201 -890
19 Sarah Hendrickson USA 198 -893
20 Atsuko Tanaka Kanada 192 -899
21 Juliane Seyfarth Niemcy 178 -913
22 Sabrina Windmueller Szwajcaria 177 -914
23 Wendy Vuik Holandia 155 -936
24 Spela Rogelj Słowenia 141 -950
25 Yuki Ito Japonia 134 -957
26 Coline Mattel Francja 133 -958
27 Rieko Kanai Japonia 120 -971
28 Ayumi Watase Japonia 118 -973
29 Ramona Straub Niemcy 115 -976
30 Manja Pograjc Słowenia 113 -978
31 Elena Runggaldier Włochy 107 -984
32 Svenja Wuerth Niemcy 100 -991
33 Ayuka Takeda Japonia 99 -992
  Eva Logar Słowenia 99 -992
35 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 86 -1005
36 Abby Ringquist USA 79 -1012
37 Carina Vogt Niemcy 77 -1014
  Avery Ardovino USA 77 -1014
39 Seiko Koasa Japonia 75 -1016
40 Michaela Dolezelova Czechy 72 -1019
41 Julia Kykkänen Finlandia 71 -1020
  Melanie Faisst Niemcy 71 -1020
43 Barbara Stuffer Włochy 64 -1027
44 Misa Fueki Japonia 60 -1031
  Katharina Keil Austria 60 -1031
46 Katie Willis Kanada 55 -1036
  Misaki Shigeno Japonia 55 -1036
48 Yurika Hirayama Japonia 46 -1045
  Barbara Klinec Słowenia 46 -1045
50 Simona Senoner Włochy 44 -1047
51 Caroline Espiau Francja 41 -1050
52 Roberta D Agostina Włochy 37 -1054
53 Silje Sprakehaug Norwegia 34 -1057
54 Sara Takanashi Japonia 31 -1060
55 Karin Friberg USA 22 -1069
  Katharina Althaus Niemcy 22 -1069
57 Anja Tepes Słowenia 21 -1070
58 Synne Steen Hansen Norwegia 20 -1071
59 Lara Thomae Holandia 19 -1072
60 Mari Backe Norwegia 18 -1073
61 Saki Kitamura Japonia 17 -1074
  Vladena Pustkova Czechy 17 -1074
63 Gunnhild Solberg Norwegia 15 -1076
64 Natsuka Sawaya Japonia 14 -1077
65 Aki Matsuhashi Japonia 13 -1078
  Linda Johansson Norwegia 13 -1078
  Sakura Sato Japonia 13 -1078
68 Lucie Mikova Czechy 12 -1079
  Maren Lundby Norwegia 12 -1079
70 Nadine Kostner Włochy 11 -1080
  Franziska Schubert Niemcy 11 -1080
  Kaori Iwabuchi Japonia 11 -1080
  Yuka Kobayashi Japonia 11 -1080
  Taylor Henrich Kanada 11 -1080
75 Nita Englund USA 8 -1083
  Tara Geraghty-Moats USA 8 -1083
77 Anna Kienzer Austria 6 -1085
  Yurina Yamada Japonia 6 -1085
79 Erina Kabe Japonia 5 -1086
80 Verena Pock Austria 4 -1087
81 Lea Wallewein Niemcy 3 -1088
  Sarah Poeppel Niemcy 3 -1088
83 Monika Planinc Słowenia 2 -1089
  Mizuki Yamaguchi Japonia 2 -1089
  Ursa Bogataj Słowenia 2 -1089
  Charlotte Mitchell Kanada 2 -1089
87 Nina Lussi USA 1 -1090
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3029  
2 Norwegia Norwegia 2020 -1009
3 USA USA 1822 -1207
4 Austria Austria 1505 -1524
5 Japonia Japonia 1199 -1830
6 Słowenia Słowenia 833 -2196
7 Kanada Kanada 749 -2280
8 Włochy Włochy 721 -2308
9 Szwajcaria Szwajcaria 504 -2525
10 Francja Francja 174 -2855
  Holandia Holandia 174 -2855
12 Czechy Czechy 101 -2928
13 Finlandia Finlandia 71 -2958
Wyniki konkursów
12.12.2008 Park City USA K-90
Zwycięzca: Anna Haefele (Niemcy)
13.12.2008 Park City USA K-90
Zwycięzca: Anna Haefele (Niemcy)
17.12.2008 Vancouver Kanada K-95
Zwycięzca: Maja Vtic (Słowenia)
18.12.2008 Vancouver Kanada K-95
Zwycięzca: Anna Haefele (Niemcy)
10.01.2009 Schonach Niemcy K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
11.01.2009 Schonach Niemcy K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
17.01.2009 Baiersbronn Niemcy K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
18.01.2009 Baiersbronn Niemcy K-85
Zwycięzca: Lindsey Van (USA)
21.01.2009 Toblach/Dobbiaco Włochy K-67
Zwycięzca: Lisa Demetz (Włochy)
24.01.2009 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Magdalena Schnurr (Niemcy)
25.01.2009 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
07.02.2009 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Sarah Hendrickson (USA)
13.02.2009 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
14.02.2009 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
03.03.2009 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
04.03.2009 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
07.03.2009 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Jenna Mohr (Niemcy)
07.03.2009 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »