Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny kobiet 2008/2009
Seria letnia
09.08.2008   Bischofsgrün Niemcy HS-74 K-64 odwołany
10.08.2008   Bischofsgrün Niemcy HS-74 K-64
13.08.2008   Pöhla Niemcy HS-66 K-60
16.08.2008   Ramsau Austria HS-98 K-90
17.08.2008   Bischofshofen Austria HS-78 K-65
13.09.2008   Lillehammer Austria HS-134 K-120
14.09.2008   Lillehammer Austria HS-134 K-120
26.09.2008   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
27.09.2008   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
03.10.2008   Liberec Czechy HS-134 K-120
04.10.2008   Liberec Czechy HS-134 K-120
Seria zimowa
12.12.2008   Park City USA HS-100 K-90
13.12.2008   Park City USA HS-100 K-90
17.12.2008   Vancouver/Whistler Kanada HS-106 K-95
18.12.2008   Vancouver/Whistler Kanada HS-106 K-95
10.01.2009   Schonach Niemcy HS-96 K-90
11.01.2009   Schonach Niemcy HS-96 K-90
17.01.2009   Baiersbronn Niemcy HS-90 K-85
18.01.2009   Baiersbronn Niemcy HS-90 K-85
21.01.2009   Toblach/Dobbiaco Włochy HS-74 K-67
24.01.2009 19:00 Ljubno Słowenia HS-95 K-85
25.01.2009 14:00 Ljubno Słowenia HS-95 K-85
07.02.2009   Zakopane Polska HS-94 K-85
08.02.2009   Zakopane Polska HS-94 K-85 odwołane
13.02.2009   Notodden Norwegia HS-100 K-90
14.02.2009   Notodden Norwegia HS-100 K-90
03.03.2009   Zao Japonia HS-100 K-90
04.03.2009   Zao Japonia HS-100 K-90
06.03.2009   Sapporo Japonia HS-98 K-90
07.03.2009   Sapporo Japonia HS-98 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anette Sagen Norwegia 1091  
2 Daniela Iraschko-Stolz Austria 932 -159
3 Ulrike Graessler Niemcy 927 -164
4 Lindsey Van USA 882 -209
5 Jenna Mohr Niemcy 567 -524
6 Anna Haefele Niemcy 557 -534
7 Jacqueline Seifriedsberger Austria 503 -588
8 Nata de Leeuw Kanada 489 -602
9 Line Jahr Norwegia 423 -668
10 Maja Vtic Słowenia 409 -682
11 Magdalena Schnurr Niemcy 398 -693
12 Helena Olsson Smeby Norwegia 394 -697
13 Bigna Windmueller Szwajcaria 327 -764
14 Alissa Johnson USA 317 -774
15 Izumi Yamada Japonia 283 -808
16 Lisa Demetz Włochy 257 -834
17 Jessica Jerome USA 230 -861
18 Evelyn Insam Włochy 201 -890
19 Sarah Hendrickson USA 198 -893
20 Atsuko Tanaka Kanada 192 -899
21 Juliane Seyfarth Niemcy 178 -913
22 Sabrina Windmueller Szwajcaria 177 -914
23 Wendy Vuik Holandia 155 -936
24 Spela Rogelj Słowenia 141 -950
25 Yuki Ito Japonia 134 -957
26 Coline Mattel Francja 133 -958
27 Rieko Kanai Japonia 120 -971
28 Ayumi Watase Japonia 118 -973
29 Ramona Straub Niemcy 115 -976
30 Manja Pograjc Słowenia 113 -978
31 Elena Runggaldier Włochy 107 -984
32 Svenja Wuerth Niemcy 100 -991
33 Eva Logar Słowenia 99 -992
  Ayuka Takeda Japonia 99 -992
35 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 86 -1005
36 Abby Ringquist USA 79 -1012
37 Carina Vogt Niemcy 77 -1014
  Avery Ardovino USA 77 -1014
39 Seiko Koasa Japonia 75 -1016
40 Michaela Dolezelova Czechy 72 -1019
41 Melanie Faisst Niemcy 71 -1020
  Julia Kykkänen Finlandia 71 -1020
43 Barbara Stuffer Włochy 64 -1027
44 Misa Fueki Japonia 60 -1031
  Katharina Keil Austria 60 -1031
46 Katie Willis Kanada 55 -1036
  Misaki Shigeno Japonia 55 -1036
48 Barbara Klinec Słowenia 46 -1045
  Yurika Hirayama Japonia 46 -1045
50 Simona Senoner Włochy 44 -1047
51 Caroline Espiau Francja 41 -1050
52 Roberta D Agostina Włochy 37 -1054
53 Silje Sprakehaug Norwegia 34 -1057
54 Sara Takanashi Japonia 31 -1060
55 Karin Friberg USA 22 -1069
  Katharina Althaus Niemcy 22 -1069
57 Anja Tepes Słowenia 21 -1070
58 Synne Steen Hansen Norwegia 20 -1071
59 Lara Thomae Holandia 19 -1072
60 Mari Backe Norwegia 18 -1073
61 Saki Kitamura Japonia 17 -1074
  Vladena Pustkova Czechy 17 -1074
63 Gunnhild Solberg Norwegia 15 -1076
64 Natsuka Sawaya Japonia 14 -1077
65 Sakura Sato Japonia 13 -1078
  Aki Matsuhashi Japonia 13 -1078
  Linda Johansson Norwegia 13 -1078
68 Maren Lundby Norwegia 12 -1079
  Lucie Mikova Czechy 12 -1079
70 Nadine Kostner Włochy 11 -1080
  Franziska Schubert Niemcy 11 -1080
  Kaori Iwabuchi Japonia 11 -1080
  Yuka Kobayashi Japonia 11 -1080
  Taylor Henrich Kanada 11 -1080
75 Nita Englund USA 8 -1083
  Tara Geraghty-Moats USA 8 -1083
77 Yurina Yamada Japonia 6 -1085
  Anna Kienzer Austria 6 -1085
79 Erina Kabe Japonia 5 -1086
80 Verena Pock Austria 4 -1087
81 Lea Wallewein Niemcy 3 -1088
  Sarah Poeppel Niemcy 3 -1088
83 Monika Planinc Słowenia 2 -1089
  Mizuki Yamaguchi Japonia 2 -1089
  Ursa Bogataj Słowenia 2 -1089
  Charlotte Mitchell Kanada 2 -1089
87 Nina Lussi USA 1 -1090
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3029  
2 Norwegia Norwegia 2020 -1009
3 USA USA 1822 -1207
4 Austria Austria 1505 -1524
5 Japonia Japonia 1199 -1830
6 Słowenia Słowenia 833 -2196
7 Kanada Kanada 749 -2280
8 Włochy Włochy 721 -2308
9 Szwajcaria Szwajcaria 504 -2525
10 Holandia Holandia 174 -2855
  Francja Francja 174 -2855
12 Czechy Czechy 101 -2928
13 Finlandia Finlandia 71 -2958
Wyniki konkursów
12.12.2008 Park City USA K-90
Zwycięzca: Anna Haefele (Niemcy)
13.12.2008 Park City USA K-90
Zwycięzca: Anna Haefele (Niemcy)
17.12.2008 Vancouver Kanada K-95
Zwycięzca: Maja Vtic (Słowenia)
18.12.2008 Vancouver Kanada K-95
Zwycięzca: Anna Haefele (Niemcy)
10.01.2009 Schonach Niemcy K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
11.01.2009 Schonach Niemcy K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
17.01.2009 Baiersbronn Niemcy K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
18.01.2009 Baiersbronn Niemcy K-85
Zwycięzca: Lindsey Van (USA)
21.01.2009 Toblach/Dobbiaco Włochy K-67
Zwycięzca: Lisa Demetz (Włochy)
24.01.2009 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Magdalena Schnurr (Niemcy)
25.01.2009 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
07.02.2009 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Sarah Hendrickson (USA)
13.02.2009 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
14.02.2009 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
03.03.2009 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
04.03.2009 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
07.03.2009 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Jenna Mohr (Niemcy)
07.03.2009 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Julian Musiol
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Samuel Wiget (1992)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich