Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 24.01.2009, Ljubno K-85
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ulrike Graessler Niemcy 523  
2 Anette Sagen Norwegia 511 -12
3 Lindsey Van USA 482 -41
4 Anna Haefele Niemcy 441 -82
5 Nata de Leeuw Kanada 421 -102
6 Daniela Iraschko-Stolz Austria 372 -151
7 Magdalena Schnurr Niemcy 358 -165
8 Maja Vtic Słowenia 347 -176
9 Line Jahr Norwegia 319 -204
10 Jenna Mohr Niemcy 310 -213
11 Helena Olsson Smeby Norwegia 277 -246
12 Lisa Demetz Włochy 257 -266
13 Jacqueline Seifriedsberger Austria 252 -271
14 Alissa Johnson USA 229 -294
15 Bigna Windmueller Szwajcaria 179 -344
16 Atsuko Tanaka Kanada 174 -349
17 Evelyn Insam Włochy 169 -354
18 Jessica Jerome USA 152 -371
19 Coline Mattel Francja 109 -414
20 Elena Runggaldier Włochy 107 -416
21 Svenja Wuerth Niemcy 100 -423
22 Sabrina Windmueller Szwajcaria 95 -428
23 Spela Rogelj Słowenia 93 -430
24 Ramona Straub Niemcy 91 -432
25 Manja Pograjc Słowenia 83 -440
26 Wendy Vuik Holandia 74 -449
27 Juliane Seyfarth Niemcy 64 -459
  Sarah Hendrickson USA 64 -459
29 Eva Logar Słowenia 50 -473
30 Barbara Stuffer Włochy 46 -477
31 Katie Willis Kanada 42 -481
  Melanie Faisst Niemcy 42 -481
33 Abby Ringquist USA 39 -484
34 Simona Senoner Włochy 33 -490
35 Barbara Klinec Słowenia 32 -491
36 Carina Vogt Niemcy 29 -494
37 Michaela Dolezelova Czechy 27 -496
  Avery Ardovino USA 27 -496
39 Katharina Keil Austria 26 -497
40 Caroline Espiau Francja 25 -498
41 Katharina Schmid Niemcy 22 -501
42 Roberta D Agostina Włochy 17 -506
43 Lara Thomae Holandia 13 -510
  Anja Tepes Słowenia 13 -510
45 Vladena Pustkova Czechy 12 -511
46 Franziska Schubert Niemcy 11 -512
  Taylor Henrich Kanada 11 -512
48 Karin Friberg USA 10 -513
49 Tara Geraghty-Moats USA 8 -515
  Nita Englund USA 8 -515
51 Anna Kienzer Austria 6 -517
  Silje Sprakehaug Norwegia 6 -517
53 Nadine Kostner Włochy 5 -518
  Lucie Mikova Czechy 5 -518
55 Verena Pock Austria 4 -519
56 Sarah Poeppel Niemcy 3 -520
  Lea Wallewein Niemcy 3 -520
58 Julia Kykkänen Finlandia 2 -521
  Ursa Bogataj Słowenia 2 -521
  Charlotte Mitchell Kanada 2 -521
61 Nina Lussi USA 1 -522
  Maren Lundby Norwegia 1 -522
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1997  
2 Norwegia Norwegia 1114 -883
3 USA USA 1020 -977
4 Austria Austria 660 -1337
5 Kanada Kanada 650 -1347
6 Włochy Włochy 634 -1363
7 Słowenia Słowenia 620 -1377
8 Szwajcaria Szwajcaria 274 -1723
9 Francja Francja 134 -1863
10 Holandia Holandia 87 -1910
11 Czechy Czechy 44 -1953
12 Finlandia Finlandia 2 -1995

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
19.8.2024
11:30
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
20.8.2024
16:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - podsumowanie
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich