Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 21.01.2009, Toblach/Dobbiaco K-67
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Lindsey Van USA 482  
2 Ulrike Graessler Niemcy 463 -19
3 Anna Haefele Niemcy 441 -41
4 Anette Sagen Norwegia 431 -51
5 Nata de Leeuw Kanada 376 -106
6 Daniela Iraschko-Stolz Austria 322 -160
7 Maja Vtic Słowenia 307 -175
8 Line Jahr Norwegia 287 -195
9 Jenna Mohr Niemcy 281 -201
10 Magdalena Schnurr Niemcy 258 -224
11 Lisa Demetz Włochy 257 -225
12 Helena Olsson Smeby Norwegia 237 -245
13 Jacqueline Seifriedsberger Austria 230 -252
14 Alissa Johnson USA 229 -253
15 Bigna Windmueller Szwajcaria 166 -316
16 Atsuko Tanaka Kanada 156 -326
17 Jessica Jerome USA 152 -330
18 Evelyn Insam Włochy 143 -339
19 Elena Runggaldier Włochy 107 -375
20 Svenja Wuerth Niemcy 100 -382
21 Ramona Straub Niemcy 91 -391
22 Coline Mattel Francja 85 -397
23 Sabrina Windmueller Szwajcaria 83 -399
24 Wendy Vuik Holandia 74 -408
25 Spela Rogelj Słowenia 73 -409
26 Manja Pograjc Słowenia 68 -414
27 Juliane Seyfarth Niemcy 64 -418
  Sarah Hendrickson USA 64 -418
29 Katie Willis Kanada 42 -440
  Melanie Faisst Niemcy 42 -440
31 Abby Ringquist USA 39 -443
32 Barbara Stuffer Włochy 36 -446
33 Eva Logar Słowenia 34 -448
34 Carina Vogt Niemcy 29 -453
35 Avery Ardovino USA 27 -455
36 Katharina Schmid Niemcy 22 -460
  Simona Senoner Włochy 22 -460
38 Katharina Keil Austria 19 -463
  Michaela Dolezelova Czechy 19 -463
40 Barbara Klinec Słowenia 18 -464
41 Caroline Espiau Francja 16 -466
42 Lara Thomae Holandia 13 -469
43 Vladena Pustkova Czechy 11 -471
  Franziska Schubert Niemcy 11 -471
  Taylor Henrich Kanada 11 -471
  Roberta D Agostina Włochy 11 -471
47 Karin Friberg USA 10 -472
48 Tara Geraghty-Moats USA 8 -474
  Nita Englund USA 8 -474
50 Anja Tepes Słowenia 7 -475
51 Anna Kienzer Austria 6 -476
52 Nadine Kostner Włochy 5 -477
53 Verena Pock Austria 4 -478
54 Sarah Poeppel Niemcy 3 -479
  Lea Wallewein Niemcy 3 -479
  Silje Sprakehaug Norwegia 3 -479
57 Ursa Bogataj Słowenia 2 -480
  Charlotte Mitchell Kanada 2 -480
59 Nina Lussi USA 1 -481
  Maren Lundby Norwegia 1 -481
  Lucie Mikova Czechy 1 -481
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1808  
2 USA USA 1020 -788
3 Norwegia Norwegia 959 -849
4 Kanada Kanada 587 -1221
5 Włochy Włochy 581 -1227
  Austria Austria 581 -1227
7 Słowenia Słowenia 509 -1299
8 Szwajcaria Szwajcaria 249 -1559
9 Francja Francja 101 -1707
10 Holandia Holandia 87 -1721
11 Czechy Czechy 31 -1777

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
19.8.2024
11:30
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
20.8.2024
16:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - podsumowanie
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich