TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
18.01.2019, godz. 02:00
Sapporo HS-137
CoC
Kalendarz zawodów - Grand Prix Czterech Narodów 2009
09.08.2009 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 GP4N
12.08.2009 Pragelato Włochy HS-140 K-125 GP4N, nocny
14.08.2009 Courchevel Francja HS-132 K-120 GP4N, nocny
16.08.2009 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105 GP4N
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Simon Ammann Szwajcaria 1024.1  
2 Adam Małysz Polska 1002.0 -22.1
3 Denis Kornilov Rosja 990.6 -33.5
4 Robert Kranjec Słowenia 980.8 -43.3
5 Harri Olli Finlandia 979.4 -44.7
6 Sebastian Colloredo Włochy 925.2 -98.9
7 Emmanuel Chedal Francja 913.5 -110.6
8 Mitja Meznar Słowenia 892.7 -131.4
9 Roman Koudelka Czechy 864.8 -159.3
10 Daiki Ito Japonia 857.0 -167.1
11 Tom Hilde Norwegia 853.7 -170.4
12 Lukas Mueller Austria 831.1 -193.0
13 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 821.5 -202.6
14 Primoz Pikl Słowenia 807.2 -216.9
15 Taku Takeuchi Japonia 803.0 -221.1
16 Manuel Fettner Austria 793.9 -230.2
17 Jernej Damjan Słowenia 779.1 -245.0
18 Andreas Küttel Szwajcaria 778.7 -245.4
19 Michael Uhrmann Niemcy 773.5 -250.6
20 Martin Schmitt Niemcy 766.8 -257.3
21 Kamil Stoch Polska 711.2 -312.9
22 Anders Jacobsen Norwegia 699.8 -324.3
23 David Zauner Austria 675.7 -348.4
24 Fumihisa Yumoto Japonia 674.3 -349.8
25 Łukasz Rutkowski Polska 665.6 -358.5
26 Nicholas Alexander USA 665.4 -358.7
27 Pavel Karelin Rosja 654.5 -369.6
28 Kalle Keituri Finlandia 644.0 -380.1
29 Georg Späth Niemcy 601.3 -422.8
30 Noriaki Kasai Japonia 588.1 -436.0
31 Martin Cikl Czechy 550.8 -473.3
32 Shohei Tochimoto Japonia 547.5 -476.6
33 Andreas Wank Niemcy 543.1 -481.0
34 Maciej Kot Polska 528.4 -495.7
35 Marcin Bachleda Polska 520.1 -504.0
36 Sami Niemi Finlandia 504.0 -520.1
37 Severin Freund Niemcy 502.5 -521.6
38 Jakub Janda Czechy 500.3 -523.8
39 Andreas Kofler Austria 462.5 -561.6
40 Thomas Morgenstern Austria 431.8 -592.3
41 Krzysztof Miętus Polska 415.0 -609.1
42 Lukas Hlava Czechy 398.2 -625.9
43 Takanobu Okabe Japonia 352.9 -671.2
44 Anders Bardal Norwegia 351.0 -673.1
45 Janne Happonen Finlandia 329.2 -694.9
46 Kenneth Gangnes Norwegia 327.0 -697.1
47 Michael Neumayer Niemcy 313.4 -710.7
48 Dimitry Ipatov Rosja 301.7 -722.4
49 Radik Zhaparov Kazachstan 300.3 -723.8
50 Dimitry Vassiliev Rosja 295.8 -728.3
51 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 286.5 -737.6
52 Tomas Zmoray Słowacja 284.9 -739.2
53 Heung Chul Choi Korea Pd. 269.8 -754.3
54 Julian Musiol Niemcy 213.8 -810.3
55 Markus Eggenhofer Austria 206.6 -817.5
56 Vincent Descombes Sevoie Francja 181.1 -843.0
57 Nicholas Fairall USA 160.3 -863.8
58 Volodymyr Boshchuk Ukraina 107.0 -917.1
59 Ilja Rosliakov Rosja 106.4 -917.7
60 Stephan Hocke Niemcy 102.9 -921.2
61 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 102.4 -921.7
62 Oleksander Lazarovych Ukraina 100.1 -924.0
63 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 97.6 -926.5
64 Michael Glasder USA 91.4 -932.7
  Christian Ulmer Niemcy 91.4 -932.7
66 David Lazzaroni Francja 87.9 -936.2
67 Andrea Morassi Włochy 87.3 -936.8
68 Nikolay Karpenko Kazachstan 84.5 -939.6
69 Roberto Dellasega Włochy 82.5 -941.6
70 Stefan Read Kanada 80.1 -944.0
Wyniki konkursów
09.08.2009 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
12.08.2009 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
14.08.2009 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
16.08.2009 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Grand Prix Czterech Narodów 2009

Grand Prix Czterech Narodów 2009

Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2019 (czwartek)
06:00
P¦ kobiet Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦ kobiet Zao
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
18 stycznia 2019 (pi±tek)
00:30
CoC Sapporo
odprawa techniczna
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
P¦ kobiet Zao
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
18:00
CoC kobiet Planica
odprawa techniczna
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »