Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
12.08.2009 - Pragelato (Włochy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Simon Ammann Szwajcaria 131.5 131.0 228.1
2 Adam Małysz Polska 128.0 130.5 222.5
3 Emmanuel Chedal Francja 131.5 130.0 216.5
4 Harri Olli Finlandia 132.0 130.5 216.0
5 Lukas Mueller Austria 134.5 125.5 213.9
6 David Zauner Austria 125.5 135.5 211.3
7 Denis Kornilov Rosja 127.5 127.5 210.5
8 Robert Kranjec Słowenia 129.0 131.5 205.9
9 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 127.5 133.0 204.7
10 Mitja Meznar Słowenia 128.5 130.0 203.2
11 Anders Jacobsen Norwegia 125.5 130.5 202.5
12 Martin Schmitt Niemcy 127.0 130.0 201.9
13 Jernej Damjan Słowenia 132.5 125.0 201.2
14 Thomas Morgenstern Austria 123.5 129.0 194.1
15 Martin Cikl Czechy 121.5 126.0 192.9
16 Taku Takeuchi Japonia 124.0 124.0 192.3
17 Sebastian Colloredo Włochy 124.5 125.0 192.0
18 Andreas Küttel Szwajcaria 124.0 126.5 190.5
19 Łukasz Rutkowski Polska 123.5 127.0 190.1
20 Dmitriy Vassiliev Rosja 121.0 124.0 187.3
  Jakub Janda Czechy 127.5 122.0 187.3
22 Marcin Bachleda Polska 120.0 123.0 187.1
23 Michael Uhrmann Niemcy 126.5 123.0 186.9
24 Pavel Karelin Rosja 125.5 124.5 186.0
25 Shohei Tochimoto Japonia 123.5 123.0 185.7
26 Andreas Wank Niemcy 124.5 119.0 185.4
27 Sami Niemi Finlandia 125.5 121.0 182.6
28 Manuel Fettner Austria 120.0 118.5 179.9
29 Tomas Zmoray Słowacja 119.5 118.0 179.2
30 Kalle Keituri Finlandia 125.5 121.0 177.0
31 Noriaki Kasai Japonia 122.5   91.3
32 Roman Koudelka Czechy 122.0   90.5
33 Tom Hilde Norwegia 122.5   90.2
34 Nicholas Alexander USA 122.5   89.7
35 Daiki Ito Japonia 123.5   88.4
36 Michael Neumayer Niemcy 120.5   87.6
37 Andrea Morassi Włochy 118.0   87.3
38 Primoz Pikl Słowenia 123.0   86.0
39 Lukas Hlava Czechy 120.5   85.6
40 Maciej Kot Polska 122.0   84.9
41 Fumihisa Yumoto Japonia 125.0   84.6
42 Nicholas Fairall USA 116.5   83.2
43 Severin Freund Niemcy 121.5   80.4
44 Stefan Read Kanada 117.5   80.1
45 Vincent Descombes Sevoie Francja 119.0   77.9
46 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 120.5   76.3
47 Heung Chul Choi Korea Pd. 117.0   75.5
48 Krzysztof Miętus Polska 116.5   73.9
49 Anders Bardal Norwegia 112.5   61.7
50 Janne Happonen Finlandia     DSQ

« Grand Prix Czterech Narodów 2009 - wszystkie konkursy »
Grand Prix Czterech Narodów 2009

Grand Prix Czterech Narodów 2009

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich