Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
14.08.2009 - Courchevel (Francja) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Simon Ammann Szwajcaria 128.0 123.5 289.9
2 Adam Małysz Polska 129.0 125.0 287.7
3 Roman Koudelka Czechy 130.5 124.0 275.1
4 Tom Hilde Norwegia 127.5 129.0 274.4
5 Fumihisa Yumoto Japonia 127.5 127.0 273.5
6 Denis Kornilov Rosja 130.0 123.0 273.4
7 Harri Olli Finlandia 127.5 127.5 270.1
8 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 130.5 124.5 268.3
9 Robert Kranjec Słowenia 129.0 121.5 268.1
10 Daiki Ito Japonia 128.5 123.5 264.8
11 Sebastian Colloredo Włochy 122.5 123.0 259.3
12 Shohei Tochimoto Japonia 126.0 123.0 258.3
13 Manuel Fettner Austria 118.5 127.0 258.1
14 Lukas Mueller Austria 126.0 119.5 258.0
15 Nicholas Alexander USA 124.5 124.0 256.6
16 Łukasz Rutkowski Polska 127.5 118.5 254.6
17 Taku Takeuchi Japonia 124.0 116.0 253.1
18 Jernej Damjan Słowenia 124.0 116.5 252.1
19 Georg Späth Niemcy 124.0 119.0 250.9
20 Michael Uhrmann Niemcy 125.0 117.0 250.7
21 Takanobu Okabe Japonia 118.5 122.5 249.0
22 Primoz Pikl Słowenia 123.5 117.0 246.3
23 Martin Schmitt Niemcy 120.0 120.0 243.6
24 Kamil Stoch Polska 123.5 115.5 242.5
25 Andreas Küttel Szwajcaria 123.5 115.0 240.1
26 Emmanuel Chedal Francja 121.0 113.5 236.9
27 Mitja Meznar Słowenia 125.0 115.0 234.4
28 Maciej Kot Polska 118.0 114.0 228.8
29 Andreas Kofler Austria 121.5 113.0 225.4
30 Marcin Bachleda Polska 124.0 108.5 224.4
31 Julian Musiol Niemcy 118.0   112.3
32 Lukas Hlava Czechy 119.5   110.0
33 Dmitriy Vassiliev Rosja 117.5   108.5
34 Markus Eggenhofer Austria 117.0   107.1
35 Volodymyr Boshchuk Ukraina 116.5   107.0
36 Krzysztof Miętus Polska 117.5   106.6
37 Tomas Zmoray Słowacja 109.5   105.7
38 Janne Happonen Finlandia 110.5   105.2
39 Sami Niemi Finlandia 118.0   104.9
40 Anders Bardal Norwegia 113.0   103.8
41 Kalle Keituri Finlandia 112.5   103.1
42 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 114.0   102.4
43 Severin Freund Niemcy 111.5   95.5
44 Jakub Janda Czechy 105.5   93.1
45 David Lazzaroni Francja 103.5   87.9
46 Nikolay Karpenko Kazachstan 106.0   84.5
47 Nicholas Fairall USA 103.0   77.1
48 Radik Zhaparov Kazachstan 112.5   71.2
49 David Zauner Austria     DSQ
50 Pavel Karelin Rosja 103.0   DSQ

« Grand Prix Czterech Narodów 2009 - wszystkie konkursy »
Grand Prix Czterech Narodów 2009

Grand Prix Czterech Narodów 2009

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich