Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP
Kalendarz zawodów - Alpen Cup 2021/2022
11.09.2021 Liberec Czechy HS-100 K-90
12.09.2021 Liberec Czechy HS-100 K-90
25.09.2021 Kandersteg Szwajcaria HS-106
26.09.2021 Kandersteg Szwajcaria HS-106
17.12.2021 Seefeld Austria HS-108
18.12.2021 Seefeld Austria HS-108
15.01.2022 Oberhof Niemcy HS-100
16.01.2022 Oberhof Niemcy HS-100 odwołany
11.02.2022 Kranj Słowenia HS-109 odwołany
12.02.2022 Kranj Słowenia HS-109
12.02.2022 Kranj Słowenia HS-109
13.02.2022 Kranj Słowenia HS-109
12.03.2022 Eisenerz Austria HS-109
13.03.2022 Eisenerz Austria HS-109
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maximilian Ortner Austria 756  
2 Mark Hafnar Słowenia 572 -184
3 Maksim Bartolj Słowenia 429 -327
4 David Haagen Austria 425 -331
5 Jonas Schuster Austria 394 -362
6 Andre Fussenegger Austria 391 -365
7 Marcel Strzinar Słowenia 355 -401
8 Louis Obersteiner Austria 305 -451
9 Hannes Landerer Austria 300 -456
10 Raffael Zimmermann Austria 263 -493
11 Markus Mueller Austria 260 -496
12 Marco Woergoetter Austria 220 -536
13 Simon Spiewok Niemcy 219 -537
14 Stephan Embacher Austria 217 -539
15 Gorazd Zavrsnik Słowenia 209 -547
16 Dominik Kulmitzer Austria 207 -549
17 Xaver Aigner Austria 200 -556
18 Julijan Smid Austria 199 -557
19 Taj Ekart Słowenia 181 -575
20 Anej Razpotnik Słowenia 174 -582
21 Paul Justus Grundmann Niemcy 159 -597
22 Finn Braun Niemcy 142 -614
23 Luca Geyer Niemcy 141 -615
24 Johannes Poelz Austria 139 -617
  Lean Niederberger Szwajcaria 139 -617
26 Ben Bayer Niemcy 136 -620
27 David Tritscher Austria 122 -634
28 Marcel Rep Słowenia 110 -646
29 Simon Steinbeisser Niemcy 109 -647
30 Ozbe Zupan Słowenia 104 -652
31 Frantisek Lejsek Czechy 94 -662
32 Elias Medwed Austria 92 -664
33 Michael Hofer-Zauner Austria 80 -676
34 Simon Steinberger Austria 78 -678
35 Enzo Milesi Francja 74 -682
36 Enej Faletic Słowenia 65 -691
37 Adrian Tittel Niemcy 62 -694
  Elia Ernst Austria 62 -694
39 Teodor Igor Herbstritt Słowenia 56 -700
40 Jannik Faisst Niemcy 47 -709
41 Kilian Weichselbraun Austria 37 -719
42 Luca Gruenwald Austria 29 -727
43 Nik Heberle Słowenia 28 -728
44 Jan Nemecek Słowenia 26 -730
45 Krystof Hauser Czechy 25 -731
46 Valentin Foubert Francja 23 -733
47 Mattia Galiani Włochy 22 -734
48 Lucas Haagen Austria 16 -740
49 Simon Steinberger Austria 14 -742
  Maj Pagon Słowenia 14 -742
51 Yanick Wasser Szwajcaria 13 -743
  Emanuel Schmid Niemcy 13 -743
53 Daniel Moroder Włochy 11 -745
  Eric Hoyer Niemcy 11 -745
55 Tobias Hussl Austria 10 -746
  Zan Hribersek Słowenia 10 -746
57 Remo Imhof Szwajcaria 8 -748
  Clovis Pagnier Francja 8 -748
59 Juri Kesseli Szwajcaria 7 -749
  Julian Fussi Niemcy 7 -749
61 Jules Chervet Francja 6 -750
62 Faustin Moureaux Francja 5 -751
63 Timotej Jeglic Słowenia 4 -752
64 Luka Filip Słowenia 3 -753
  Sebastian Schwarz Niemcy 3 -753
66 Lukas Nellenschulte Niemcy 1 -755
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4816  
2 Słowenia Słowenia 2340 -2476
3 Niemcy Niemcy 1050 -3766
4 Szwajcaria Szwajcaria 167 -4649
5 Czechy Czechy 119 -4697
6 Francja Francja 116 -4700
7 Włochy Włochy 33 -4783
Wyniki konkursów
11.09.2021 Liberec Czechy HS-100
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
12.09.2021 Liberec Czechy HS-100
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
25.09.2021 Kandersteg Szwajcaria HS-106
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
26.09.2021 Kandersteg Szwajcaria HS-106
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
17.12.2021 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Mark Hafnar (Słowenia)
18.12.2021 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Maksim Bartolj (Słowenia)
15.01.2022 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Markus Mueller (Austria)
12.02.2022 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: Hannes Landerer (Austria)
12.02.2022 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: David Haagen (Austria)
13.02.2022 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: David Haagen (Austria)
12.03.2022 Eisenerz Austria HS-109
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
13.03.2022 Eisenerz Austria HS-109
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2021/2022

Alpen Cup 2021/2022

Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich