BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
listopad 2020
Najbliższe zawody
28.11.2020, godz. 16:30
Ruka HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 14.03.2003, Lahti K-116
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 401.0  
2 Matti Hautamäki Finlandia 381.4 -19.6
3 Tami Kiuru Finlandia 360.5 -40.5
4 Sven Hannawald Niemcy 360.1 -40.9
5 Noriaki Kasai Japonia 347.7 -53.3
6 Martin Höllwarth Austria 345.2 -55.8
7 Florian Liegl Austria 335.7 -65.3
8 Thomas Morgenstern Austria 334.1 -66.9
9 Michael Uhrmann Niemcy 330.1 -70.9
10 Robert Kranjec Słowenia 329.1 -71.9
11 Hideharu Miyahira Japonia 326.1 -74.9
12 Martin Schmitt Niemcy 322.5 -78.5
13 Janne Ahonen Finlandia 314.6 -86.4
14 Jakub Janda Czechy 311.8 -89.2
15 Janne Happonen Finlandia 310.4 -90.6
  Henning Stensrud Norwegia 310.4 -90.6
17 Stefan Thurnbichler Austria 309.6 -91.4
18 Roar Ljoekelsoey Norwegia 308.8 -92.2
19 Arttu Lappi Finlandia 304.4 -96.6
20 Veli-Matti Lindström Finlandia 303.7 -97.3
21 Primoz Peterka Słowenia 296.5 -104.5
22 Emmanuel Chedal Francja 292.4 -108.6
23 Christian Nagiller Austria 291.2 -109.8
24 Peter Zonta Słowenia 289.8 -111.2
25 Reinhard Schwarzenberger Austria 279.4 -121.6
26 Kazuyoshi Funaki Japonia 269.6 -131.4
27 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 230.2 -170.8
28 Akseli Kokkonen Finlandia 205.8 -195.2
29 Janne Ylijärvi Finlandia 195.6 -205.4
30 Kalle Keituri Finlandia 190.2 -210.8
31 Rok Benkovic Słowenia 188.2 -212.8
32 Alan Alborn USA 185.3 -215.7
33 Simon Ammann Szwajcaria 184.9 -216.1
34 Andreas Widhölzl Austria 178.7 -222.3
35 Risto Jussilainen Finlandia 175.2 -225.8
36 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 174.0 -227.0
37 Sigurd Pettersen Norwegia 167.1 -233.9
38 Christof Duffner Niemcy 166.7 -234.3
39 Michael Neumayer Niemcy 165.2 -235.8
40 Andreas Kofler Austria 164.3 -236.7
41 Nicolas Dessum Francja 161.5 -239.5
42 Teppei Takano Japonia 159.0 -242.0
43 Alexander Herr Niemcy 158.5 -242.5
44 Roberto Cecon Włochy 155.7 -245.3
45 Jan Matura Czechy 154.0 -247.0
46 Anders Bardal Norwegia 147.5 -253.5
47 Kristoffer Jaafs Szwecja 99.9 -301.1
48 Clint Jones USA 88.2 -312.8
49 Lars Bystoel Norwegia 86.4 -314.6
50 Marcin Bachleda Polska 85.8 -315.2
51 Daniel Forfang Norwegia 82.6 -318.4
52 Georg Späth Niemcy 73.5 -327.5
53 Robert Mateja Polska 70.8 -330.2
54 Stefan Pieper Niemcy 70.7 -330.3
55 Chil-Ku Kang Korea Pd. 63.5 -337.5
56 Igor Medved Słowenia 61.2 -339.8
57 Heung Chul Choi Korea Pd. 56.3 -344.7
58 Damjan Fras Słowenia 46.2 -354.8

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kamila Karpiel, fot. PZN
Najbliższe zawody
27 listopada 2020 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
14:30
P¦ Ruka
oficjalny trening
16:45
P¦ Ruka
kwalifikacje
28 listopada 2020 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2020 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
15:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
4 grudnia 2020 (pi±tek)
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
21:35
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
00:07
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
21:35
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
00:05
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
05:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
06:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
07:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
11:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
12:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
15:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich