Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Zwycięzcy ORLEN Cup / LOTOS Cup Senior (open)
rok zawodnik kraj
2012 Łukasz Rutkowski Polska
2013 Artur Kukuła Polska
2014 Artur Kukuła Polska
2015 Tomasz Byrt Polska
2016 Adam Ruda Polska
2017 Artur Kukuła Polska
2018 Krzysztof Leja Polska
2019 Krzysztof Leja Polska
2020 Krzysztof Leja Polska
2021 Krzysztof Leja Polska
2022 Krzysztof Leja Polska
2023 Krzysztof Leja Polska
2024 Stanisław Majerczyk Polska
Zwycięzcy ORLEN Cup / LOTOS Cup Junior A (junior)
rok zawodnik kraj
2011 Mateusz Cieślar Polska
2012 Artur Kukuła Polska
2013 Szymon Szostok Polska
2014 Andrzej Stękała Polska
2015 Przemysław Kantyka Polska
2016 Łukasz Podżorski Polska
2017 Łukasz Bukowski Polska
2018 Damian Skupień Polska
2019 Damian Skupień Polska
2020 Stanisław Ciszek Polska
2021 Kacper Juroszek Polska
2022 Stanisław Majerczyk Polska
Zwycięzcy ORLEN Cup / LOTOS Cup Junior B (junior młodszy)
rok zawodnik kraj
2005 Artur Broda Polska
2006 Jakub Kot Polska
2007 Mateusz Cieślar Polska
2008 Paweł Słowiok Polska
2009 Jędrzej Ścisłowicz Polska
2010 Tomasz Byrt Polska
2011 Krzysztof Biegun Polska
2012 Szymon Szostok Polska
2013 Przemysław Kantyka Polska
2014 Paweł Gut Polska
2015 Paweł Gut Polska
2016 Dominik Kastelik Polska
2017 Damian Skupień Polska
2018 Mateusz Gruszka Polska
2019 Adam Niżnik Polska
2020 Arkadiusz Jojko Polska
2021 Szymon Zapotoczny Polska
2022 Jakub Wisełka Polska
2023 Mateusz Król Polska
2024 Klemens Staszel Polska
Zwycięzcy ORLEN Cup / LOTOS Cup Junior C (młodzik)
rok zawodnik kraj
2005 Paweł Słowiok Polska
2006 Paweł Słowiok Polska
2007 Paweł Słowiok Polska
2008 Tomasz Byrt Polska
2009 Tomasz Byrt Polska
2010 Bartosz Gąsienica-Laskowy Polska
2011 Krzysztof Leja Polska
2012 Łukasz Podżorski Polska
2013 Paweł Gut Polska
2014 Dawid Jarząbek Polska
2015 Dawid Jarząbek Polska
2016 Tomasz Pilch Polska
2017 Adam Niżnik Polska
2018 Mateusz Jarosz Polska
2019 Jan Habdas Polska
2020 Klemens Joniak Polska
2021 Kacper Jarząbek Polska
2022 Wiktor Szozda Polska
2023 Łukasz Łukaszczyk Polska
2024 Konrad Tomasiak Polska
Zwycięzcy ORLEN Cup / LOTOS Cup Junior D (chłopiec starszy)
rok zawodnik kraj
2005 Klemens Murańka Polska
2006 Aleksander Zniszczoł Polska
2007 Aleksander Zniszczoł Polska
2008 Stanisław Biela Polska
2009 Krzysztof Leja Polska
2010 Łukasz Podżorski Polska
2011 Krzysztof Kabot Polska
2012 Dawid Jarząbek Polska
2013 Paweł Wąsek Polska
2014 Patryk Hutyra Polska
2015 Kacper Stosel Polska
2016 Jan Habdas Polska
2017 Stanisław Majerczyk Polska
2018 Jan Rzadkosz Polska
2019 Klemens Joniak Polska
2020 Kacper Tomasiak Polska
2021 Kacper Tomasiak Polska
2022 Tymoteusz Cienciała Polska
2023 Miłosz Malarz Polska
2024 Miłosz Malarz Polska
Zwycięzcy ORLEN Cup / LOTOS Cup Junior E (chłopiec młodszy)
rok zawodnik kraj
2008 Krzysztof Leja Polska
2009 Dawid Jarząbek Polska
2010 Dawid Jarząbek Polska
2011 Paweł Wąsek Polska
2012 Tomasz Pilch Polska
2013 Maciej Zborowski Polska
2014 Bartłomiej Klimowski Polska
2015 Jan Rzadkosz Polska
2016 Jan Rzadkosz Polska
2017 Kacper Jarząbek Polska
2018 Wiktor Szozda Polska
2019 Kacper Tomasiak Polska
Zwycięzcy ORLEN Cup / LOTOS Cup Kobiety (open)
rok zawodniczka kraj
2019 Joanna Szwab Polska
2020 Magdalena Pałasz Polska
2021 Wiktoria Przybyła Polska
2022 Paulina Cieślar Polska
2023 Julia Wolska Polska
2024 Zuzanna Rapacz Polska
Zwycięzcy ORLEN Cup / LOTOS Cup Juniorki (dziewczęta starsze)
rok zawodniczka kraj
2008 Joanna Szwab Polska
2009 Joanna Szwab Polska
2010 Joanna Gawron Polska
2011 Joanna Gawron Polska
2012 Joanna Szwab
Joanna Gawron
Polska
Polska
2013 Joanna Szwab Polska
2014 Katarzyna Pałasz Polska
2015 Kinga Rajda Polska
2016 Magdalena Pałasz
Anna Twardosz
Polska
Polska
2017 Joanna Kil Polska
2018 Joanna Kil Polska
2019 Pola Bełtowska Polska
Zwycięzcy ORLEN Cup / LOTOS Cup Młodziczki (dziewczęta młodsze)
rok zawodniczka kraj
2012 Kinga Rajda Polska
2013 Kamila Karpiel Polska
2014 Anna Twardosz Polska
2015 Paulina Cieślar Polska
2016 Paulina Cieślar Polska
2017 Sara Tajner Polska
2018 Marcelina Bełtowska Polska
2019 -
2020 Sara Tajner Polska
2021 Pola Bełtowska Polska
2022 Olivia Brenkus Polska
2023 Ewa Frączek Polska
ORLEN Cup - www.skokinarciarskie.pl
« powrót do strony głównej
Zwycięzcy ORLEN Cup (LOTOS Cup)

Zwycięzcy ORLEN Cup (LOTOS Cup)

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich