TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Grand Prix Czterech Narodów 2009
09.08.2009 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 GP4N
12.08.2009 Pragelato Włochy HS-140 K-125 GP4N, nocny
14.08.2009 Courchevel Francja HS-132 K-120 GP4N, nocny
16.08.2009 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105 GP4N
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Simon Ammann Szwajcaria 1024.1  
2 Adam Małysz Polska 1002.0 -22.1
3 Denis Kornilov Rosja 990.6 -33.5
4 Robert Kranjec Słowenia 980.8 -43.3
5 Harri Olli Finlandia 979.4 -44.7
6 Sebastian Colloredo Włochy 925.2 -98.9
7 Emmanuel Chedal Francja 913.5 -110.6
8 Mitja Meznar Słowenia 892.7 -131.4
9 Roman Koudelka Czechy 864.8 -159.3
10 Daiki Ito Japonia 857.0 -167.1
11 Tom Hilde Norwegia 853.7 -170.4
12 Lukas Mueller Austria 831.1 -193.0
13 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 821.5 -202.6
14 Primoz Pikl Słowenia 807.2 -216.9
15 Taku Takeuchi Japonia 803.0 -221.1
16 Manuel Fettner Austria 793.9 -230.2
17 Jernej Damjan Słowenia 779.1 -245.0
18 Andreas Küttel Szwajcaria 778.7 -245.4
19 Michael Uhrmann Niemcy 773.5 -250.6
20 Martin Schmitt Niemcy 766.8 -257.3
21 Kamil Stoch Polska 711.2 -312.9
22 Anders Jacobsen Norwegia 699.8 -324.3
23 David Zauner Austria 675.7 -348.4
24 Fumihisa Yumoto Japonia 674.3 -349.8
25 Łukasz Rutkowski Polska 665.6 -358.5
26 Nicholas Alexander USA 665.4 -358.7
27 Pavel Karelin Rosja 654.5 -369.6
28 Kalle Keituri Finlandia 644.0 -380.1
29 Georg Späth Niemcy 601.3 -422.8
30 Noriaki Kasai Japonia 588.1 -436.0
31 Martin Cikl Czechy 550.8 -473.3
32 Shohei Tochimoto Japonia 547.5 -476.6
33 Andreas Wank Niemcy 543.1 -481.0
34 Maciej Kot Polska 528.4 -495.7
35 Marcin Bachleda Polska 520.1 -504.0
36 Sami Niemi Finlandia 504.0 -520.1
37 Severin Freund Niemcy 502.5 -521.6
38 Jakub Janda Czechy 500.3 -523.8
39 Andreas Kofler Austria 462.5 -561.6
40 Thomas Morgenstern Austria 431.8 -592.3
41 Krzysztof Miętus Polska 415.0 -609.1
42 Lukas Hlava Czechy 398.2 -625.9
43 Takanobu Okabe Japonia 352.9 -671.2
44 Anders Bardal Norwegia 351.0 -673.1
45 Janne Happonen Finlandia 329.2 -694.9
46 Kenneth Gangnes Norwegia 327.0 -697.1
47 Michael Neumayer Niemcy 313.4 -710.7
48 Dimitry Ipatov Rosja 301.7 -722.4
49 Radik Zhaparov Kazachstan 300.3 -723.8
50 Dimitry Vassiliev Rosja 295.8 -728.3
51 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 286.5 -737.6
52 Tomas Zmoray Słowacja 284.9 -739.2
53 Heung Chul Choi Korea Pd. 269.8 -754.3
54 Julian Musiol Niemcy 213.8 -810.3
55 Markus Eggenhofer Austria 206.6 -817.5
56 Vincent Descombes Sevoie Francja 181.1 -843.0
57 Nicholas Fairall USA 160.3 -863.8
58 Volodymyr Boshchuk Ukraina 107.0 -917.1
59 Ilja Rosliakov Rosja 106.4 -917.7
60 Stephan Hocke Niemcy 102.9 -921.2
61 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 102.4 -921.7
62 Oleksander Lazarovych Ukraina 100.1 -924.0
63 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 97.6 -926.5
64 Michael Glasder USA 91.4 -932.7
  Christian Ulmer Niemcy 91.4 -932.7
66 David Lazzaroni Francja 87.9 -936.2
67 Andrea Morassi Włochy 87.3 -936.8
68 Nikolay Karpenko Kazachstan 84.5 -939.6
69 Roberto Dellasega Włochy 82.5 -941.6
70 Stefan Read Kanada 80.1 -944.0
Wyniki konkursów
09.08.2009 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
12.08.2009 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
14.08.2009 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
16.08.2009 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Grand Prix Czterech Narodów 2009

Grand Prix Czterech Narodów 2009

Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »