Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
90.0 |
89.0 |
250.0 |
2 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
88.0 |
89.5 |
247.0 |
3 |
Shohei Tochimoto (Japonia) |
86.5 |
89.0 |
241.0 |
|
Martin Cikl (Czechy) |
89.0 |
86.5 |
241.0 |
5 |
Borek Sedlak (Czechy) |
89.0 |
86.5 |
240.0 |
6 |
Stefan Kaiser (Austria) |
86.5 |
87.0 |
237.0 |
7 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
88.5 |
87.5 |
236.5 |
8 |
Keita Umezaki (Japonia) |
89.0 |
84.5 |
235.5 |
9 |
Lukas Hlava (Czechy) |
88.0 |
84.5 |
233.0 |
|
Rok Urbanc (Słowenia) |
86.0 |
86.5 |
233.0 |
11 |
Daniel Lackner (Austria) |
87.0 |
85.0 |
232.0 |
12 |
Jure Sinkovec (Słowenia) |
87.0 |
84.5 |
231.5 |
13 |
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
86.5 |
86.0 |
231.0 |
14 |
Jan Matura (Czechy) |
87.5 |
82.5 |
229.0 |
15 |
Kevin Horlacher (Niemcy) |
85.5 |
85.0 |
228.5 |
16 |
Gerald Wambacher (Austria) |
85.0 |
84.0 |
228.0 |
|
Andreas Vilberg (Norwegia) |
86.0 |
85.5 |
228.0 |
18 |
Balthasar Schneider (Austria) |
83.5 |
84.5 |
223.0 |
19 |
Primoz Peterka (Słowenia) |
85.5 |
82.0 |
222.5 |
20 |
Pascal Bodmer (Niemcy) |
84.5 |
83.0 |
221.5 |
21 |
Vegard Swensen (Norwegia) |
83.5 |
84.0 |
220.0 |
22 |
Eirik Kjelstrup (Norwegia) |
83.5 |
83.0 |
219.0 |
23 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
84.5 |
81.0 |
217.5 |
24 |
David Unterberger (Austria) |
83.0 |
82.0 |
214.5 |
25 |
Roland Mueller (Austria) |
85.0 |
80.0 |
213.5 |
26 |
Christoph Haenel (Niemcy) |
82.5 |
80.5 |
210.0 |
27 |
Guido Landert (Szwajcaria) |
82.5 |
80.0 |
207.5 |
28 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
84.0 |
81.5 |
195.0 |
29 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
86.0 |
DSQ |
116.0 |
30 |
Andreas Aren (Szwecja) |
84.5 |
DSQ |
112.0 |
31 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
82.5 |
|
107.0 |
|
Kenshiro Ito (Japonia) |
83.0 |
|
107.0 |
33 |
Erik Simon (Niemcy) |
82.0 |
|
106.0 |
|
Isak Grimholm (Szwecja) |
82.5 |
|
106.0 |
35 |
Łukasz Rutkowski (Polska) |
82.0 |
|
104.0 |
36 |
Dawid Kowal (Polska) |
81.5 |
|
103.5 |
37 |
Nejc Frank (Słowenia) |
80.5 |
|
103.0 |
38 |
Jure Bogataj (Słowenia) |
80.5 |
|
102.0 |
39 |
Jaka Oblak (Słowenia) |
80.0 |
|
101.0 |
|
Johan Erikson (Szwecja) |
80.5 |
|
101.0 |
41 |
Saso Tadic (Słowenia) |
80.0 |
|
99.5 |
|
Robert Hrgota (Słowenia) |
79.5 |
|
99.5 |
43 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
80.0 |
|
98.0 |
44 |
Ville Larinto (Finlandia) |
78.5 |
|
97.5 |
45 |
Lukas Kuban (Czechy) |
78.0 |
|
96.0 |
46 |
Sebastian Toczek (Polska) |
77.5 |
|
94.5 |
47 |
Sami Niemi (Finlandia) |
77.0 |
|
90.0 |
48 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
74.0 |
|
87.5 |
49 |
Anze Obreza (Słowenia) |
75.0 |
|
87.0 |
50 |
Petar Fartunov (Bułgaria) |
70.0 |
|
78.0 |
51 |
Denes Pungor (Węgry) |
62.0 |
|
56.0 |
52 |
Bogomil Pavlov (Bułgaria) |
58.0 |
|
52.0 |
53 |
Nico Faller (Niemcy) |
59.5 |
|
48.5 |
54 |
Vladimir Zogravski (Bułgaria) |
DNS |
|
DNS |
55 |
Jakob Grimholm (Szwecja) |
DSQ |
|
DSQ |
|
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
DSQ |
|
DSQ |
|
Dawid Kubacki (Polska) |
DSQ |
|
DSQ |
|
Mika Kulmala (Finlandia) |
DSQ |
|
DSQ |
|
Dmitriy Ponomarev (Rosja) |
DSQ |
|
DSQ |
|
Luka Bardorfer (Słowenia) |
DSQ |
|
DSQ |
klasyfikacja generalna Letniego Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |