Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Thomas Lobben (Norwegia) |
132.0 |
138.0 |
271.2 |
2 |
Vegard Sklett (Norwegia) |
132.0 |
134.5 |
268.9 |
3 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
130.0 |
135.5 |
267.1 |
4 |
Peter Prevc (Słowenia) |
131.0 |
133.0 |
260.4 |
5 |
Matic Kramarsic (Słowenia) |
129.0 |
136.5 |
259.1 |
6 |
Christian Ulmer (Niemcy) |
130.0 |
133.0 |
258.1 |
7 |
Lukas Hlava (Czechy) |
129.0 |
133.0 |
255.3 |
8 |
Andreas Stjernen (Norwegia) |
130.0 |
130.0 |
253.2 |
9 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
122.5 |
133.0 |
245.6 |
10 |
Severin Freund (Niemcy) |
129.0 |
127.0 |
245.0 |
11 |
Manuel Fettner (Austria) |
125.0 |
130.0 |
244.2 |
12 |
David Unterberger (Austria) |
123.5 |
131.5 |
241.7 |
13 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
126.5 |
128.0 |
241.3 |
14 |
Julian Musiol (Niemcy) |
126.0 |
127.5 |
240.5 |
15 |
Markus Eisenbichler (Niemcy) |
124.0 |
130.0 |
240.4 |
16 |
Andreas Vilberg (Norwegia) |
128.0 |
127.5 |
240.1 |
17 |
Kenneth Gangnes (Norwegia) |
130.0 |
123.5 |
239.5 |
18 |
Daniel Lackner (Austria) |
128.0 |
125.5 |
239.0 |
19 |
Michael Hayboeck (Austria) |
127.0 |
128.5 |
238.6 |
20 |
Robert Johansson (Norwegia) |
124.0 |
129.0 |
237.6 |
21 |
Anze Damjan (Słowenia) |
127.5 |
125.0 |
237.2 |
22 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
128.0 |
124.5 |
235.7 |
23 |
Roman Sergeevich Trofimov (Rosja) |
125.5 |
126.0 |
234.9 |
|
Rafał Śliż (Polska) |
126.0 |
125.5 |
234.9 |
25 |
Jan Matura (Czechy) |
125.5 |
124.0 |
234.8 |
26 |
Andrea Morassi (Włochy) |
125.0 |
127.5 |
231.7 |
27 |
Rok Urbanc (Słowenia) |
126.0 |
123.5 |
230.3 |
28 |
Florian Horst (Niemcy) |
125.0 |
122.5 |
224.2 |
29 |
Diego Dellasega (Włochy) |
124.5 |
116.0 |
211.1 |
30 |
Nicholas Alexander (USA) |
123.5 |
116.0 |
210.8 |
31 |
Florian Schabereiter (Austria) |
123.5 |
111.9 |
|
32 |
Maximilian Mechler (Niemcy) |
122.0 |
109.7 |
|
33 |
Kimmo Yliriesto (Finlandia) |
121.0 |
109.4 |
|
34 |
Balthasar Schneider (Austria) |
122.0 |
109.2 |
|
35 |
Marcin Bachleda (Polska) |
121.5 |
108.8 |
|
36 |
Michael J Glasder (USA) |
121.0 |
107.9 |
|
37 |
Borek Sedlak (Czechy) |
118.5 |
103.4 |
|
38 |
Krzysztof Miętus (Polska) |
120.5 |
103.0 |
|
39 |
Piotr Żyła (Polska) |
118.5 |
102.9 |
|
|
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
118.5 |
102.9 |
|
41 |
Nico Faller (Niemcy) |
118.0 |
102.0 |
|
42 |
Andreas Strolz (Austria) |
119.0 |
101.8 |
|
43 |
Alessio de Crignis (Włochy) |
118.0 |
101.5 |
|
44 |
Yang Li (Chiny) |
117.5 |
100.1 |
|
45 |
Alexey Vostretsov (Rosja) |
114.5 |
92.7 |
|
46 |
Carl Nordin (Szwecja) |
113.5 |
90.9 |
|
47 |
Michael Lunardi (Włochy) |
112.0 |
90.2 |
|
48 |
Mika Kulmala (Finlandia) |
110.5 |
87.5 |
|
49 |
Jere Kykkänen (Finlandia) |
108.5 |
82.4 |
|
50 |
Christopher Lamb (USA) |
109.5 |
81.7 |
|
51 |
Niklas Eriksson (Szwecja) |
107.5 |
81.6 |
|
52 |
Dmitry Sporynin (Rosja) |
109.0 |
81.3 |
|
53 |
Josef Larsson (Szwecja) |
102.0 |
68.7 |
|
54 |
Jesse Kykkänen (Finlandia) |
90.0 |
39.1 |
|
55 |
Guang Yang (Chiny) |
87.0 |
35.2 |
|
56 |
Jianping Sun (Chiny) |
77.0 |
18.2 |
|
57 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Zhandong Tian (Chiny) |
DSQ |
DSQ |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klas. Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |