Wyniki 1 treningu | ||
zawodnik | odl. | |
1 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
128.0 |
2 |
Martin Koch (Austria) |
126.5 |
3 |
Adam Małysz (Polska) |
125.5 |
4 |
Anders Bardal (Norwegia) |
124.5 |
5 |
Tom Hilde (Norwegia) |
123.0 |
|
Björn Einar Romören (Norwegia) |
123.0 |
7 |
Arthur Pauli (Austria) |
122.5 |
8 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
122.0 |
9 |
Janne Happonen (Finlandia) |
121.5 |
10 |
Andreas Kofler (Austria) |
120.5 |
11 |
Wolfgang Loitzl (Austria) |
120.0 |
|
Michael Neumayer (Niemcy) |
120.0 |
|
Manuel Fettner (Austria) |
120.0 |
14 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
119.0 |
15 |
Janne Ahonen (Finlandia) |
118.5 |
|
Matti Hautamäki (Finlandia) |
118.5 |
|
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
118.5 |
18 |
Taku Takeuchi (Japonia) |
117.5 |
|
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
117.5 |
20 |
Roman Koudelka (Czechy) |
116.5 |
|
Jussi Hautamäki (Finlandia) |
116.5 |
22 |
Georg Späth (Niemcy) |
116.0 |
23 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
115.5 |
|
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
115.5 |
|
Jakub Janda (Czechy) |
115.5 |
26 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
115.0 |
27 |
Lars Bystoel (Norwegia) |
114.0 |
28 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
113.5 |
|
Kalle Keituri (Finlandia) |
113.5 |
|
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
113.5 |
31 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
113.0 |
|
Piotr Żyła (Polska) |
113.0 |
|
Tami Kiuru (Finlandia) |
113.0 |
|
Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia) |
113.0 |
35 |
David Lazzaroni (Francja) |
111.5 |
36 |
Antonin Hajek (Czechy) |
111.0 |
|
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
111.0 |
38 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
110.5 |
|
Daiki Ito (Japonia) |
110.5 |
40 |
Emmanuel Chedal (Francja) |
109.5 |
|
Michael Uhrmann (Niemcy) |
109.5 |
|
Borek Sedlak (Czechy) |
109.5 |
43 |
Veli-Matti Lindström (Finlandia) |
107.5 |
44 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
107.0 |
45 |
Noriaki Kasai (Japonia) |
106.5 |
|
Arttu Lappi (Finlandia) |
106.5 |
|
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
106.5 |
|
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
106.5 |
49 |
Hyun Ki Kim (Korea Pd.) |
104.5 |
50 |
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
103.5 |
51 |
Kamil Stoch (Polska) |
103.0 |
52 |
Maksim Anisimov (Białoruś) |
101.5 |
53 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
101.0 |
54 |
Jens Salumäe (Estonia) |
98.5 |
55 |
Alexey Korolev (Kazachstan) |
97.0 |
56 |
Jan Matura (Czechy) |
92.5 |
57 |
Oleksander Lasarovich (Ukraina) |
92.0 |
58 |
Shohei Tochimoto (Japonia) |
DNS |
|
Sebastian Colloredo (Włochy) |
DNS |
|
Primoz Peterka (Słowenia) |
DNS |
|
Sami Niemi (Finlandia) |
DNS |
|
Andreas Aren (Szwecja) |
DNS |
|
Johan Erikson (Szwecja) |
DNS |
|
Maciej Kot (Polska) |
DNS |
|
Mika Kauhanen (Finlandia) |
DNS |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 00:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |