fan skoków85Klasyfikacja medalowa Niemców i Niemek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Richard Freitag 46 (11 24 11)
2.Andreas Wellinger 31 (10 16 5)
3.Martin Schmitt 31 (6 10 15)
4.Michael Uhrmann 31 (6 8 17)
5.Severin Freund 30 (9 14 7)
6.Andreas Wank 24 (5 10 9)
7.Michael Neumayer 23 (6 8 9)
8.Markus Eisenbichler 21 (7 12 2)
9.Karl Geiger 17 (5 9 3)
10.Stephan Leyhe 16 (4 10 2)
11.Sven Hannawald 15 (5 3 7)
12.Christoph Duffner 15 (4 4 7)
13.Dieter Thoma 11 (2 4 5)
14.Jens Weissflog 10 (2 4 4)
15.Hansjoerg Jaekle 9 (4 3 2)
16.Georg Spaeth 9 (2 3 4)
17.Carina Vogt 7 (5 0 2)
18.Katharina Althaus 6 (5 1 0)
19.Alexander Herr 6 (3 0 3)
20.Maximilian Mechler 6 (1 2 3)
21.Stephan Hocke 6 (1 1 4)
22.Juliane Seyfarth 5 (5 0 0)
23.Marinus Kraus 5 (2 3 0)
24.Gerd Siegmund 5 (1 2 2)
25.Ulrike Graessler 5 (1 1 3)
26.Svenja Wuerth 3 (2 0 1)
27.Pascal Bodmer 3 (1 2 0)
28.Ramona Straub 2 (2 0 0)
29.Ralf Gebstedt 2 (0 2 0)
Constantin Schmid 2 (0 2 0)
31.Frank Loeffler 2 (0 0 2)
Joerg Ritzerfeld 2 (0 0 2)
33.David Siegel 1 (1 0 0)
Anna Rupprecht 1 (1 0 0)
Agnes Reisch 1 (1 0 0)
36.Andreas Scherer 1 (0 1 0)
Pius Paschke 1 (0 1 0)
38.Heiko Hunger 1 (0 0 1)
Andre Kiesewetter 1 (0 0 1)
Tobias Bogner 1 (0 0 1)
Felix Schoft 1 (0 0 1)
Seyfarth awansowała z 25. miejsca na 22. miejsce wyprzedzając: Gressler, Siegmunda i Krausa; Geiger awansował z 10. miejsca na 9. miejsce wyprzedzając Leyhe; Agnes Reisch po raz pierwszy stanęła na podium konkursu drużynowego, co dało jej 33. miejsce przed: Schoftem, Bognerem, Kiesewetterem, Hungerem, Paschke i Schererem, a zrównując się z: Rupprecht i Siegelem; Freitag umocnił się na 1. miejscu.
(03.02.2020, 21:47)
fan skoków85Klasyfikacja medalowa Japończyków i Japonek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Noriaki Kasai 32 (5 11 16)
2.Daiki Ito 18 (2 3 13)
3.Kazuyoshi Funaki 16 (4 8 4)
4.Taku Takeuchi 15 (2 4 9)
5.Sara Takanashi 14 (7 4 3)
6.Masahiko Harada 13 (5 6 2)
7.Takanobu Okabe 13 (4 4 5)
8.Hideharu Miyahira 12 (2 6 4)
9.Yuki Ito 11 (6 2 3)
10.Hiroya Saito 7 (3 3 1)
11.Jinya Nishikata 7 (1 4 2)
12.Junshiro Kobayashi 7 (1 3 3)
13.Yuta Watase 6 (3 3 0)
14.Kazuya Yoshioka 6 (2 2 2)
15.Yukiya Sato 5 (1 1 3)
16.Shohhei Tochimoto 5 (0 1 4)
17.Karoi Iwabuchi 4 (2 1 1)
18.Reruhi Shimizu 4 (0 2 2)
19.Ryoyu Kobayashi 4 (0 1 3)
20.Yuka Seto 3 (2 0 1)
21.Kenji Suda 3 (1 2 0)
22.Naoki Yasuzaki 3 (1 0 2)
23.Akira Higashi 3 (0 1 2)
24.Nozomi Maruyama 2 (1 1 0)
25.Kento Sakuyama 2 (0 0 2)
26.Jyun Shibuya 1 (0 1 0)
Hiroki Yamada 1 (0 1 0)
Keiichi Sato 1 (0 1 0)
29.Akihiro Higashi 1 (0 0 1)
Yuhji Ashimoto 1 (0 0 1)
Maruyama awansowała z 25. miejsca na 24. miejsce wyprzedzając: Sakuyamę; Junshiro Kobayashi awansował z 14. miejsca na 12. miejsce wyprzedzając: Yoshiokę i Watase; Takanashi umocniła się na 5. miejscu; Keiichi Sato awansował po raz pierwszy stanął na podium konkursu drużynowego, co dało mu 26. miejsce przed: Ashimoto i Akihiro Higashim, a wspólnie z: Yamadą i Shibuyą.
(03.02.2020, 21:36)
kibic (fan Zografslkiego)Jak się wam chce liczyć takie bzdury?! Rozumiem, i sam zajmuję się wyliczeniami, jeśli chodzi o wytypowanie najlepszych skoczków w historii (następnych po Nykaenenie) no ale na litość Boską, slęczeć nad wyczynami takich tuzów jak Jure Bogataj, Tilen Bartol czy Ziga Jelar?
(03.02.2020, 21:32)
fan skoków85Klasyfikacja medalowa Słoweńców i Słowenek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Peter Prevc 29 (11 5 13)
2.Robert Kranjec 24 (9 5 10)
3.Jurij Tepes 21 (10 4 7)
4.Jernej Damjan 13 (2 2 9)
5.Domen Prevc 8 (2 2 4)
6.Jaka Hvala 7 (3 1 3)
7.Anze Semenic 7 (2 2 3)
8.Primoz Peterka 5 (0 2 3)
9.Timi Zajc 4 (1 1 2)
10.Nejc Dezman 3 (1 1 1)
11.Jure Sinkovec 3 (1 0 2)
12.Nika Kriznar 3 (0 2 1)
Ursa Bogataj 3 (0 2 1)
14.Rok Benkovic 3 (0 1 2)
15.Ema Klinec 2 (0 2 0)
Jerneja Brecl 2 (0 2 0)
Spela Rogelj 2 (0 2 0)
Anze Lanisek 2 (0 2 0)
19.Peter Zonta 2 (0 1 1)
Matjaz Pungertar 2 (0 1 1)
Tilen Bartol 2 (0 1 1)
22.Damjan Fras 2 (0 0 2)
23.Robert Hrgota 1 (1 0 0)
Andraz Pograjc 1 (1 0 0)
25.Igor Medved 1 (0 1 0)
Maja Vitic 1 (0 1 0)
Katja Pozun 1 (0 1 0)
28.Robert Meglic 1 (0 0 1)
Matjaz Zupan 1 (0 0 1)
Urban Franc 1 (0 0 1)
Samo Gostisa 1 (0 0 1)
Jure Bogataj 1 (0 0 1)
Ziga Jelar 1 (0 0 1)
Kriznar awansowała z 13. miejsca na 12. miejsce wyprzedzając: Laniska, Rogelj, Brecl, Klinec i Benkovicia; Peter Prevc umocnił się na 1. miejscu; Ursa Bogataj awansowała z 13. miejsca na 12. miejsce wyprzedzając: Laniska, Rogelj, Brecl, Klinec i Benkovicia; Ziga Jelar po raz pierwszy stanął na podium konkursu drużynowego, co dało mu 28. miejsce wspólnie z: Jure Bogatajem, Gostisą, Francem, Zupanem i Megliciem.
(03.02.2020, 21:25)
fan skoków85Najlepsi w poszczególnych grupach:
Grupa I:
1.Kriznar, 2.Hoelzl, 3.Seyfarth, 4.Maruyama, 5.Kustova, 6.Hansen, 7.Ptackova, 8.M.Malsiner, 9.Morat i 10.Szwab.
Grupa II:
1.Geiger, 2.Prevc, 3.Kobayashi, 4.Koudelka, 5.Villumstad, 6.Huber, 7.Nazarov, 8.Cecon, 9.Hula i 10.Brasme.
Grupa III:
1.Lundby, 2.Takanashi, 3.Shpyneva, 4.Bogataj, 5.Reisch, 6.Seifriedsberger, 7.L.Malsiner, 8.Indrackova, 9.Pagnier i 10.Rajda.
Grupa IV:
1.Schlierenzauer, 2.Freitag, 3.Sato, 4.Lindvik, 5.Kornilov, 6.Polasek, 7.Jelar, 8.Insam, 9.Stękała i 10.Learoyd.
(03.02.2020, 21:16)
fan skoków85Wyniki po VIII kolejce:
1.Niemcy 947,8 pkt.
2.Japonia 932,3 pkt.
3.Słowenia 927,7 pkt.
4.Austria 908,0 pkt.
5.Norwegia 888,5 pkt.
6.Rosja 872,8 pkt.
7.Czechy 785,2 pkt.
8.Włochy 729,2 pkt.
9.Francja 355,2 pkt.
10.POLSKA 325,1 pkt.
(03.02.2020, 21:04)
fan skoków85Wyniki po VII kolejce:
1.Niemcy 821,8 pkt.
2.Słowenia 819,1 pkt.
3.Japonia 809,4 pkt.
4.Austria 780,8 pkt.
5.Norwegia 766,0 pkt.
6.Rosja 757,0 pkt.
7.Czechy 670,0 pkt.
8.Włochy 621,1 pkt.
9.Francja 355,2 pkt.
10.POLSKA 325,1 pkt.
(03.02.2020, 21:01)
fan skoków85Wyniki po VI kolejce:
1.Niemcy 716,6 pkt.
2.Słowenia 710,3 pkt.
3.Japonia 688,3 pkt.
4.Austria 682,4 pkt.
5.Rosja 647,2 pkt.
6.Norwegia 643,2 pkt.
7.Czechy 576,7 pkt.
8.Włochy 530,0 pkt.
9.Francja 355,2 pkt.
10.POLSKA 325,1 pkt.
(03.02.2020, 20:57)
fan skoków85Wyniki po V kolejce:
1.Niemcy 586,9 pkt.
2.Słowenia 582,1 pkt.
3.Japonia 566,0 pkt.
4.Austria 565,1 pkt.
5.Rosja 538,0 pkt.
6.Norwegia 524,9 pkt.
7.Czechy 456,2 pkt.
8.Włochy 425,5 pkt.
9.Francja 355,2 pkt.
10.POLSKA 325,1 pkt.
(03.02.2020, 20:53)
fan skoków85Wyniki po IV kolejce:
1.Niemcy 473,9 pkt.
2.Słowenia 471,8 pkt.
3.Japonia 461,6 pkt.
4.Austria 451,1 pkt.
5.Norwegia 445,5 pkt.
6.Rosja 441,4 pkt.
7.Czechy 388,5 pkt.
8.Włochy 357,2 pkt.
9.Francja 355,2 pkt.
10.POLSKA 325,1 pkt.
(03.02.2020, 20:49)
fan skoków85Poprawione wyniki po III kolejce:
1.Słowenia 355,0 pkt.
2.Niemcy 350,7 pkt.
3.Japonia 338,6 pkt.
4.Norwegia 327,4 pkt.
5.Austria 324,1 pkt.
6.Rosja 322,4 pkt.
7.Czechy 273,4 pkt.
8.Francja 251,5 pkt.
9.Włochy 249,6 pkt.
10.POLSKA 217,5 pkt.
(03.02.2020, 20:45)
fan skoków85Wyniki po III kolejce:
1.Słowenia 355,0 pkt.
2.Niemcy 350,7 pkt.
3.Japonia 338,6 pkt.
4.Norwegia 326,7 pkt.
5.Austria 324,1 pkt.
6.Rosja 322,4 pkt.
7.Czechy 273,4 pkt.
8.Francja 251,5 pkt.
9.Włochy 249,6 pkt.
10.POLSKA 217,5 pkt.
(03.02.2020, 20:39)
fan skoków85Wyniki po II kolejce:
1.Słowenia 245,0 pkt.
2.Niemcy 241,6 pkt.
3.Japonia 228,5 pkt.
4.Austria 225,3 pkt.
5.Rosja 212,4 pkt.
6.Norwegia 203,9 pkt.
7.Czechy 187,9 pkt.
8.Francja 159,7 pkt.
9.Włochy 154,0 pkt.
10.POLSKA 150,6 pkt.
(03.02.2020, 20:34)
fan skoków85Wyniki po I kolejce:
1.Słowenia 119,6 pkt.
2.Niemcy 115,0 pkt.
3.Austria 114,5 pkt.
4.Japonia 106,0 pkt.
5.Rosja 104,8 pkt.
6.Norwegia 88,5 pkt.
7.Czechy 63,8 pkt.
8.Włochy 59,0 pkt.
9.Francja 56,5 pkt.
10.POLSKA 40,5 pkt.
(03.02.2020, 20:27)
Florian MolnarHello,I want to give congratulations for Hula and Stękała,Szwab and Rajda must learn much,I think, they will be good jumpers how Kriznar or Shpyneva,good luck!
(29.07.2019, 09:56)
PFC-Poland Fried ChikkenPo I serii nasi ZAWODNICY byli lepsi od Italii,ale panie niestety...
(29.07.2019, 09:53)
orawaNie ma co krytykować dziewczyn. U nas od niedawna przeciez wzięto temat skoczkin na poważnie . A nie tacy przecież skoczkowie bylali ze się ich skreślalo a po czasami dlugim czasie wskakiwali do czołówki.
(29.07.2019, 07:36)
Janósz SkokufStękała i Zniszczoł BD,ale Szwab i Rajda zawaliły nam konkórs.
(28.07.2019, 22:44)
!sss!Kobity zawaliły
(28.07.2019, 14:36)
marmiTyper mnie latem jakoś nie pociąga, może częściowo z powodu tego, że w ogóle nie jest zapowiadany, a potem to już nie da się nawiązać rywalizacji...
Jednak na piąte miejsce Polski bym na pewno nie liczył, ale 8. wydawało się w zasięgu nawet w takim składzie. Polacy skakali jednak słabo, nawet licząc wynik Rajdy podwójnie zamiast Szwab nie wystarczyłoby na drugą serię, więc panowie także się niestety nie popisali...
(27.07.2019, 18:30)
placek08O, przypadkiem trafiłem dobrze TOP4. Może byłoby lepiej, gdyby nie optymistyczne nastawienie apropos Polski :)
(27.07.2019, 17:27)
DragonLo poszło;)
(27.07.2019, 16:54)
DragonL@Ads
Pewnie rozliczą po konkursie Panów;) Ja też czekam;)
(27.07.2019, 16:33)
AdsCzekamy na rozliczenie typera
(27.07.2019, 15:47)
ObserwatorNiestety, ale z Joanny Szwab raczej nic już nie będzie. Gdyby był mały progres czy delikatny spadek formy - ok, ale tutaj mamy skoki po 20 metrów gorsze od środka tabeli konkursu, a skocznia do dużych nie należy. Nawet względem mocno przeciętnej Rajdy straciła ponad 25 punktów...
(27.07.2019, 15:42)