Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Jakub Janda (Czechy) |
134.5 |
137.5 |
273.1 |
2 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
132.0 |
140.5 |
270.0 |
3 |
Pascal Bodmer (Niemcy) |
134.5 |
137.5 |
269.1 |
4 |
Daniel Lackner (Austria) |
134.5 |
136.5 |
268.3 |
5 |
Erik Simon (Niemcy) |
137.0 |
136.5 |
267.8 |
6 |
Christian Ulmer (Niemcy) |
132.5 |
136.5 |
264.2 |
7 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
135.5 |
132.5 |
263.9 |
8 |
Balthasar Schneider (Austria) |
133.0 |
135.5 |
262.8 |
9 |
Marc Krauspenhaar (Niemcy) |
132.0 |
135.0 |
260.6 |
10 |
Haakon Helgesen (Norwegia) |
130.5 |
136.0 |
257.7 |
11 |
Roman Sergeevich Trofimov (Rosja) |
132.5 |
132.5 |
256.0 |
12 |
Erik Leine Wangen (Norwegia) |
129.5 |
135.5 |
255.5 |
13 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
137.0 |
126.5 |
252.3 |
14 |
Hyun Ki Kim (Korea Pd.) |
131.0 |
133.0 |
252.2 |
15 |
Łukasz Rutkowski (Polska) |
133.5 |
131.0 |
251.6 |
16 |
Danny Queck (Niemcy) |
133.5 |
130.0 |
251.3 |
17 |
Atle Pedersen Roensen (Norwegia) |
136.0 |
127.5 |
250.8 |
18 |
Lukas Hlava (Czechy) |
128.0 |
133.0 |
248.3 |
19 |
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
130.0 |
132.5 |
248.0 |
20 |
Vegard Swensen (Norwegia) |
127.5 |
133.0 |
246.4 |
21 |
Vitaliy Shumbarets (Ukraina) |
132.5 |
129.0 |
246.2 |
22 |
Rafał Śliż (Polska) |
128.0 |
133.0 |
244.8 |
23 |
Severin Freund (Niemcy) |
125.5 |
135.0 |
244.4 |
24 |
Nico Faller (Niemcy) |
131.0 |
128.0 |
243.2 |
25 |
Tobias Bogner (Niemcy) |
130.5 |
126.0 |
237.7 |
26 |
Ole Marius Ingvaldsen (Norwegia) |
130.0 |
124.5 |
231.6 |
27 |
Jan Matura (Czechy) |
126.5 |
124.0 |
222.4 |
28 |
Andreas Strolz (Austria) |
124.0 |
122.5 |
220.2 |
29 |
Richard Freitag (Niemcy) |
125.5 |
115.5 |
206.8 |
30 |
Dawid Kowal (Polska) |
127.0 |
DSQ |
116.1 |
31 |
Wojciech Gąsienica-Kotelnicki (Polska) |
123.5 |
109.3 |
|
|
David Unterberger (Austria) |
123.5 |
109.3 |
|
33 |
Andreas Stjernen (Norwegia) |
124.0 |
107.7 |
|
34 |
Saso Tadic (Słowenia) |
122.5 |
107.0 |
|
35 |
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
123.0 |
106.9 |
|
36 |
Gregor Deschwanden (Szwajcaria) |
122.0 |
105.1 |
|
37 |
Tomaz Naglic (Słowenia) |
120.5 |
102.9 |
|
38 |
Ivan Karaulov (Kazachstan) |
119.0 |
100.7 |
|
39 |
Manuel Fettner (Austria) |
119.0 |
100.2 |
|
40 |
Robert Kuban (Czechy) |
118.5 |
99.8 |
|
41 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
119.0 |
99.2 |
|
42 |
Christoph Haenel (Niemcy) |
117.0 |
96.6 |
|
43 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
116.5 |
94.7 |
|
44 |
Remi Francais (Szwajcaria) |
116.5 |
94.2 |
|
45 |
Oleksander Lasarovich (Ukraina) |
114.5 |
90.6 |
|
|
Trevor Morrice (Kanada) |
114.5 |
90.6 |
|
47 |
Nicholas Alexander (USA) |
112.5 |
88.0 |
|
48 |
Evgeni Levkin (Kazachstan) |
113.0 |
87.9 |
|
49 |
Luka Brnot (Słowenia) |
112.5 |
87.0 |
|
50 |
Jonas Faller (Niemcy) |
112.0 |
85.1 |
|
51 |
Jernej Kosnjek (Słowenia) |
113.0 |
83.9 |
|
52 |
Anatoliy Karpenko (Kazachstan) |
111.0 |
83.8 |
|
53 |
Chil Gu Kang (Korea Pd.) |
108.5 |
79.3 |
|
54 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
108.0 |
77.4 |
|
55 |
Nico Hermann (Niemcy) |
107.0 |
75.1 |
|
56 |
Benedikt Wider (Niemcy) |
104.5 |
71.6 |
|
57 |
Georgiy Chervyakov (Rosja) |
100.0 |
62.5 |
|
58 |
Asan Tahtahunov (Kazachstan) |
96.5 |
51.2 |
|
59 |
Eric Mitchell (Kanada) |
93.5 |
49.8 |
|
60 |
Sergey Bychkov (Rosja) |
95.5 |
49.4 |
|
61 |
Illimar Paern (Estonia) |
94.5 |
47.1 |
|
62 |
Blake Hughes (USA) |
92.0 |
46.6 |
|
63 |
Toenis Kartau (Estonia) |
91.0 |
44.3 |
|
64 |
Roland Mueller (Austria) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Pavel Farkas (Czechy) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Sebastian Cala (Szwajcaria) |
DSQ |
DSQ |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontyn. Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
teraz w TV |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 19:56 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |