Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Turniej Skandynawski 2006
05.03.2006 Lahti Finlandia HS-130 K-116 NT
07.03.2006 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 NT, nocny
10.03.2006 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 NT, nocny
12.03.2006 Oslo Norwegia HS-128 K-115 NT
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 1094.4  
2 Andreas Küttel Szwajcaria 1079.9 -14.5
3 Janne Happonen Finlandia 1074.9 -19.5
4 Andreas Kofler Austria 1068.8 -25.6
5 Adam Małysz Polska 1068.7 -25.7
6 Jakub Janda Czechy 1067.5 -26.9
7 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 1059.2 -35.2
8 Andreas Widhölzl Austria 1056.9 -37.5
9 Martin Koch Austria 1044.5 -49.9
10 Michael Uhrmann Niemcy 1042.2 -52.2
11 Matti Hautamäki Finlandia 1029.8 -64.6
12 Tami Kiuru Finlandia 1020.9 -73.5
13 Lars Bystoel Norwegia 1016.9 -77.5
14 Takanobu Okabe Japonia 1016.6 -77.8
15 Noriaki Kasai Japonia 1012.6 -81.8
16 Roar Ljoekelsoey Norwegia 1002.8 -91.6
17 Michael Neumayer Niemcy 985.8 -108.6
18 Dimitry Vassiliev Rosja 981.5 -112.9
19 Jernej Damjan Słowenia 971.3 -123.1
20 Sigurd Pettersen Norwegia 927.0 -167.4
21 Simon Ammann Szwajcaria 872.0 -222.4
22 Harri Olli Finlandia 804.0 -290.4
23 Martin Schmitt Niemcy 802.1 -292.3
24 Janne Ahonen Finlandia 745.2 -349.2
25 Georg Späth Niemcy 726.9 -367.5
26 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 682.3 -412.1
27 Jens Salumäe Estonia 677.6 -416.8
28 Daiki Ito Japonia 603.3 -491.1
29 Joonas Ikonen Finlandia 575.3 -519.1
30 Denis Kornilov Rosja 564.4 -530.0
31 Jan Matura Czechy 554.7 -539.7
32 Sebastian Colloredo Włochy 551.4 -543.0
33 Primoz Peterka Słowenia 512.1 -582.3
34 Henning Stensrud Norwegia 503.3 -591.1
35 Risto Jussilainen Finlandia 473.7 -620.7
36 Anders Bardal Norwegia 440.1 -654.3
37 Michael Möllinger Szwajcaria 431.7 -662.7
38 Kamil Stoch Polska 422.9 -671.5
39 Martin Höllwarth Austria 421.8 -672.6
40 Daniel Lackner Austria 390.5 -703.9
41 Morten Solem Norwegia 372.2 -722.2
42 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 337.5 -756.9
43 Akira Higashi Japonia 334.5 -759.9
44 Borek Sedlak Czechy 333.8 -760.6
45 Guido Landert Szwajcaria 299.8 -794.6
46 Manuel Fettner Austria 294.0 -800.4
47 Alan Alborn USA 290.7 -803.7
48 Tom Hilde Norwegia 259.3 -835.1
49 Emmanuel Chedal Francja 240.7 -853.7
50 Gregor Schlierenzauer Austria 234.0 -860.4
51 Maksim Anisimov Białoru¶ 217.8 -876.6
52 Rok Urbanc Słowenia 212.0 -882.4
53 Stefan Read Kanada 204.2 -890.2
54 Ildar Fatchullin Rosja 203.0 -891.4
55 Jurij Tepes Słowenia 200.7 -893.7
56 Stephan Hocke Niemcy 197.5 -896.9
57 Jure Sinkovec Słowenia 184.3 -910.1
58 Petr Chaadaev Białoru¶ 180.2 -914.2
59 Andreas Vilberg Norwegia 170.9 -923.5
60 Rok Benkovic Słowenia 166.0 -928.4
61 Clint Jones USA 158.7 -935.7
62 Thomas Lobben Norwegia 119.4 -975.0
63 Dimitry Ipatov Rosja 108.3 -986.1
64 Jussi Hautamäki Finlandia 106.7 -987.7
65 Robert Mateja Polska 105.3 -989.1
66 Stefan Hula Polska 102.6 -991.8
67 Vincent Descombes Sevoie Francja 102.1 -992.3
68 Johan Erikson Szwecja 100.2 -994.2
69 David Lazzaroni Francja 95.7 -998.7
70 Ondrej Vaculik Czechy 91.2 -1003.2
71 Radik Zhaparov Kazachstan 89.3 -1005.1
72 Maximilian Mechler Niemcy 52.5 -1041.9
Wyniki konkursów
05.03.2006 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
07.03.2006 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
10.03.2006 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
12.03.2006 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ville Kantee
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
11:00
CoC Vikersund
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
14:00
P¦ Niżny Tagił
14:00
P¦ kobiet Lillehammer
15:30
P¦ Niżny Tagił
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich