Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
31.08.2019, godz. 15:30
Rasnov HS-97
CoC
Kalendarz zawodów - Turniej Skandynawski 2006
05.03.2006 Lahti Finlandia HS-130 K-116 NT
07.03.2006 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 NT, nocny
10.03.2006 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 NT, nocny
12.03.2006 Oslo Norwegia HS-128 K-115 NT
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 1094.4  
2 Andreas Küttel Szwajcaria 1079.9 -14.5
3 Janne Happonen Finlandia 1074.9 -19.5
4 Andreas Kofler Austria 1068.8 -25.6
5 Adam Małysz Polska 1068.7 -25.7
6 Jakub Janda Czechy 1067.5 -26.9
7 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 1059.2 -35.2
8 Andreas Widhölzl Austria 1056.9 -37.5
9 Martin Koch Austria 1044.5 -49.9
10 Michael Uhrmann Niemcy 1042.2 -52.2
11 Matti Hautamäki Finlandia 1029.8 -64.6
12 Tami Kiuru Finlandia 1020.9 -73.5
13 Lars Bystoel Norwegia 1016.9 -77.5
14 Takanobu Okabe Japonia 1016.6 -77.8
15 Noriaki Kasai Japonia 1012.6 -81.8
16 Roar Ljoekelsoey Norwegia 1002.8 -91.6
17 Michael Neumayer Niemcy 985.8 -108.6
18 Dimitry Vassiliev Rosja 981.5 -112.9
19 Jernej Damjan Słowenia 971.3 -123.1
20 Sigurd Pettersen Norwegia 927.0 -167.4
21 Simon Ammann Szwajcaria 872.0 -222.4
22 Harri Olli Finlandia 804.0 -290.4
23 Martin Schmitt Niemcy 802.1 -292.3
24 Janne Ahonen Finlandia 745.2 -349.2
25 Georg Späth Niemcy 726.9 -367.5
26 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 682.3 -412.1
27 Jens Salumäe Estonia 677.6 -416.8
28 Daiki Ito Japonia 603.3 -491.1
29 Joonas Ikonen Finlandia 575.3 -519.1
30 Denis Kornilov Rosja 564.4 -530.0
31 Jan Matura Czechy 554.7 -539.7
32 Sebastian Colloredo Włochy 551.4 -543.0
33 Primoz Peterka Słowenia 512.1 -582.3
34 Henning Stensrud Norwegia 503.3 -591.1
35 Risto Jussilainen Finlandia 473.7 -620.7
36 Anders Bardal Norwegia 440.1 -654.3
37 Michael Möllinger Szwajcaria 431.7 -662.7
38 Kamil Stoch Polska 422.9 -671.5
39 Martin Höllwarth Austria 421.8 -672.6
40 Daniel Lackner Austria 390.5 -703.9
41 Morten Solem Norwegia 372.2 -722.2
42 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 337.5 -756.9
43 Akira Higashi Japonia 334.5 -759.9
44 Borek Sedlak Czechy 333.8 -760.6
45 Guido Landert Szwajcaria 299.8 -794.6
46 Manuel Fettner Austria 294.0 -800.4
47 Alan Alborn USA 290.7 -803.7
48 Tom Hilde Norwegia 259.3 -835.1
49 Emmanuel Chedal Francja 240.7 -853.7
50 Gregor Schlierenzauer Austria 234.0 -860.4
51 Maksim Anisimov Białoru¶ 217.8 -876.6
52 Rok Urbanc Słowenia 212.0 -882.4
53 Stefan Read Kanada 204.2 -890.2
54 Ildar Fatchullin Rosja 203.0 -891.4
55 Jurij Tepes Słowenia 200.7 -893.7
56 Stephan Hocke Niemcy 197.5 -896.9
57 Jure Sinkovec Słowenia 184.3 -910.1
58 Petr Chaadaev Białoru¶ 180.2 -914.2
59 Andreas Vilberg Norwegia 170.9 -923.5
60 Rok Benkovic Słowenia 166.0 -928.4
61 Clint Jones USA 158.7 -935.7
62 Thomas Lobben Norwegia 119.4 -975.0
63 Dimitry Ipatov Rosja 108.3 -986.1
64 Jussi Hautamäki Finlandia 106.7 -987.7
65 Robert Mateja Polska 105.3 -989.1
66 Stefan Hula Polska 102.6 -991.8
67 Vincent Descombes Sevoie Francja 102.1 -992.3
68 Johan Erikson Szwecja 100.2 -994.2
69 David Lazzaroni Francja 95.7 -998.7
70 Ondrej Vaculik Czechy 91.2 -1003.2
71 Radik Zhaparov Kazachstan 89.3 -1005.1
72 Maximilian Mechler Niemcy 52.5 -1041.9
Wyniki konkursów
05.03.2006 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
07.03.2006 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
10.03.2006 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
12.03.2006 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
08:45
FIS Cup Rasnov
12:00
FIS Cup Rasnov
13:00
FIS Cup Rasnov
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich