Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
07.12.2019, godz. 12:45
Lillehammer HS-98
P¦-k
Kalendarz zawodów - Raw Air kobiet 2019
09.03.2019 11:30 Oslo Norwegia HS-134 kwalifikacje
10.03.2019 10:00 Oslo Norwegia HS-134 konkurs ind.
11.03.2019 20:30 Lillehammer Norwegia HS-140 kwalifikacje
12.03.2019 20:00 Lillehammer Norwegia HS-140 konkurs ind.
13.03.2019 20:30 Trondheim Norwegia HS-140 kwalifikacje
14.03.2019 14:00 Trondheim Norwegia HS-140 konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maren Lundby Norwegia 1144.6  
2 Katharina Althaus Niemcy 1088.1 -56.5
3 Juliane Seyfarth Niemcy 1066.3 -78.3
4 Daniela Iraschko-Stolz Austria 1055.9 -88.7
5 Eva Pinkelnig Austria 1033.8 -110.8
6 Yuki Ito Japonia 972.2 -172.4
7 Sara Takanashi Japonia 971.1 -173.5
8 Chiara Hoelzl Austria 954.1 -190.5
9 Nika Kriznar Słowenia 948.7 -195.9
10 Anna Odine Stroem Norwegia 938.9 -205.7
11 Silje Opseth Norwegia 929.2 -215.4
12 Alexandra Kustova Rosja 896.2 -248.4
13 Ursa Bogataj Słowenia 850.4 -294.2
14 Carina Vogt Niemcy 846.9 -297.7
15 Lara Malsiner Włochy 845.1 -299.5
16 Jerneja Brecl Słowenia 816.4 -328.2
17 Yuka Seto Japonia 805.9 -338.7
18 Nozomi Maruyama Japonia 803.5 -341.1
19 Julia Kykkänen Finlandia 774.3 -370.3
20 Elena Runggaldier Włochy 760.0 -384.6
21 Svenja Wuerth Niemcy 732.7 -411.9
22 Josephine Pagnier Francja 723.7 -420.9
23 Jacqueline Seifriedsberger Austria 709.5 -435.1
24 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 680.4 -464.2
25 Kaori Iwabuchi Japonia 678.2 -466.4
26 Spela Rogelj Słowenia 652.0 -492.6
27 Sofia Tikhonova Rosja 633.7 -510.9
28 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 632.8 -511.8
29 Katra Komar Słowenia 607.3 -537.3
30 Kamila Karpiel Polska 504.0 -640.6
31 Karolina Indrackova Czechy 494.4 -650.2
32 Nita Englund USA 472.0 -672.6
33 Lidiia Iakovleva Rosja 462.9 -681.7
34 Lucile Morat Francja 450.0 -694.6
35 Maja Vtic Słowenia 442.5 -702.1
36 Kinga Rajda Polska 432.2 -712.4
37 Shihori Oi Japonia 422.3 -722.3
38 Stepanka Ptackova Czechy 385.6 -759.0
39 Ksenia Kablukova Rosja 383.6 -761.0
40 Anna Rupprecht Niemcy 337.7 -806.9
41 Zdenka Pesatova Czechy 303.9 -840.7
42 Ramona Straub Niemcy 293.8 -850.8
43 Karoline Roestad Norwegia 242.3 -902.3
44 Nina Lussi USA 241.5 -903.1
45 Astrid Moberg Szwecja 168.0 -976.6
46 Susanna Forsstroem Finlandia 118.1 -1026.5
Wyniki konkursów
09.03.2019 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca kwalifikacji: Maren Lundby (Norwegia)
10.03.2019 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
11.03.2019 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca kwalifikacji: Maren Lundby (Norwegia)
12.03.2019 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
13.03.2019 Trondheim Norwegia HS-138
Zwycięzca kwalifikacji: Maren Lundby (Norwegia)
14.03.2019 Trondheim Norwegia HS-138
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Raw Air kobiet 2019

Raw Air kobiet 2019

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna
11:00
CoC Vikersund
oficjalny trening
11:45
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
12:00
CoC Vikersund
seria próbna
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
13:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
14:00
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
14:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
14:00
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich