Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
Klasyfikacja po konkursie: 11.03.2019, Lillehammer HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maren Lundby Norwegia 473.3  
2 Katharina Althaus Niemcy 458.2 -15.1
3 Daniela Iraschko-Stolz Austria 447.7 -25.6
4 Juliane Seyfarth Niemcy 441.0 -32.3
5 Sara Takanashi Japonia 439.7 -33.6
6 Chiara Hoelzl Austria 420.6 -52.7
7 Yuki Ito Japonia 407.9 -65.4
8 Anna Odine Stroem Norwegia 404.5 -68.8
9 Eva Pinkelnig Austria 396.6 -76.7
10 Nika Kriznar Słowenia 389.3 -84.0
11 Alexandra Kustova Rosja 371.8 -101.5
12 Silje Opseth Norwegia 367.4 -105.9
13 Carina Vogt Niemcy 364.2 -109.1
14 Ursa Bogataj Słowenia 356.8 -116.5
15 Jacqueline Seifriedsberger Austria 353.5 -119.8
16 Yuka Seto Japonia 351.7 -121.6
17 Sofia Tikhonova Rosja 346.8 -126.5
18 Nozomi Maruyama Japonia 346.5 -126.8
19 Jerneja Brecl Słowenia 332.9 -140.4
20 Spela Rogelj Słowenia 331.9 -141.4
21 Lara Malsiner Włochy 326.3 -147.0
22 Julia Kykkänen Finlandia 306.6 -166.7
23 Svenja Wuerth Niemcy 299.7 -173.6
24 Ramona Straub Niemcy 293.8 -179.5
25 Karolina Indrackova Czechy 274.2 -199.1
26 Anna Rupprecht Niemcy 271.6 -201.7
27 Kaori Iwabuchi Japonia 259.4 -213.9
28 Lidiia Iakovleva Rosja 257.8 -215.5
29 Stepanka Ptackova Czechy 254.4 -218.9
30 Shihori Oi Japonia 240.8 -232.5
31 Elena Runggaldier Włochy 237.6 -235.7
32 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 236.3 -237.0
33 Josephine Pagnier Francja 222.8 -250.5
34 Lucile Morat Francja 204.4 -268.9
35 Ksenia Kablukova Rosja 201.7 -271.6
  Kamila Karpiel Polska 201.7 -271.6
37 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 174.2 -299.1
38 Nita Englund USA 172.9 -300.4
39 Zdenka Pesatova Czechy 171.1 -302.2
40 Maja Vtic Słowenia 161.0 -312.3
41 Kinga Rajda Polska 147.6 -325.7
42 Katra Komar Słowenia 145.1 -328.2
43 Nina Lussi USA 135.2 -338.1
44 Karoline Roestad Norwegia 122.0 -351.3
45 Susanna Forsstroem Finlandia 118.1 -355.2
46 Astrid Norstedt Szwecja 111.2 -362.1

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Elena Runggaldier
Dzi¶ urodziny obchodz±:
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich