Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
12.03.2019 - Lillehammer (Norwegia) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maren Lundby Norwegia 125.5 138.0 271.7
2 Katharina Althaus Niemcy 131.5 132.0 267.7
3 Eva Pinkelnig Austria 139.0 128.5 255.9
4 Daniela Iraschko-Stolz Austria 128.0 124.0 248.7
5 Juliane Seyfarth Niemcy 124.5 126.0 246.0
6 Nika Kriznar Słowenia 126.0 119.5 236.8
7 Silje Opseth Norwegia 131.0 125.0 234.4
8 Yuki Ito Japonia 124.5 123.0 225.1
9 Anna Odine Stroem Norwegia 126.0 112.5 207.2
10 Elena Runggaldier Włochy 124.5 117.0 205.9
11 Lara Malsiner Włochy 121.5 124.5 205.7
12 Jerneja Brecl Słowenia 129.5 112.5 203.9
13 Alexandra Kustova Rosja 123.5 114.5 202.5
14 Sara Takanashi Japonia 112.0 114.0 198.8
15 Josephine Pagnier Francja 123.0 111.0 190.6
16 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 113.5 123.5 189.1
17 Katra Komar Słowenia 118.5 114.0 188.9
18 Chiara Hoelzl Austria 107.5 124.0 188.3
  Ursa Bogataj Słowenia 116.5 115.5 188.3
20 Svenja Wuerth Niemcy 121.5 112.0 186.9
21 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 117.5 113.0 182.3
22 Carina Vogt Niemcy 110.0 113.5 180.1
23 Nozomi Maruyama Japonia 119.5 108.5 178.8
24 Julia Kykkänen Finlandia 117.5 110.5 176.5
25 Yuka Seto Japonia 119.5 108.5 172.2
26 Kaori Iwabuchi Japonia 110.5 114.0 166.5
27 Lidiia Iakovleva Rosja 109.5 107.5 158.2
28 Kamila Karpiel Polska 112.5 104.0 152.9
29 Kinga Rajda Polska 109.5 104.0 145.2
30 Sofia Tikhonova Rosja 120.5 105.0 144.2
31 Nita Englund USA 109.5   77.7
32 Lucile Morat Francja 111.0   76.5
33 Karolina Indrackova Czechy 110.5   75.1
34 Jacqueline Seifriedsberger Austria 104.5   74.2
35 Anna Rupprecht Niemcy 104.0   66.1
36 Ksenia Kablukova Rosja 100.5   63.4
37 Stepanka Ptackova Czechy 100.5   60.5
38 Maja Vtic Słowenia 101.5   59.1
39 Spela Rogelj Słowenia 101.0   58.4
40 Shihori Oi Japonia 93.5   55.0
41 Nina Lussi USA 95.0   47.7
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Raw Air kobiet 2019 - wszystkie konkursy »
Raw Air kobiet 2019

Raw Air kobiet 2019

Kalendarium
Michaela Dolezelova
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze świata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich