Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP
Kalendarz zawodów - Raw Air 2022
02.03.202216:45LillehammerNorwegiaHS-140kwalifikacje/prolog
03.03.202216:00LillehammerNorwegiaHS-140konkurs ind.
05.03.202215:30OsloNorwegiaHS-134kwalifikacje/prolog
05.03.202217:00OsloNorwegiaHS-134konkurs ind.
06.03.202214:00OsloNorwegiaHS-134kwalifikacje/prolog
06.03.202215:45OsloNorwegiaHS-134konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Stefan KraftAustria1203.3 
2Karl GeigerNiemcy1172.6-30.7
3Ryoyu KobayashiJaponia1162.9-40.4
4Cene PrevcSłowenia1154.7-48.6
5Markus EisenbichlerNiemcy1149.2-54.1
6Halvor Egner GranerudNorwegia1132.9-70.4
7Robert JohanssonNorwegia1132.1-71.2
8Manuel FettnerAustria1128.6-74.7
9Daniel Andre TandeNorwegia1126.5-76.8
10Daniel HuberAustria1122.4-80.9
11Anze LanisekSłowenia1120.3-83.0
12Kamil StochPolska1114.6-88.7
13Jan HoerlAustria1112.5-90.8
14Marius LindvikNorwegia1111.3-92.0
15Timi ZajcSłowenia1106.2-97.1
16Piotr ŻyłaPolska1100.7-102.6
17Paweł W±sekPolska1080.5-122.8
18Constantin SchmidNiemcy1080.2-123.1
19Ziga JelarSłowenia1048.8-154.5
20Yukiya SatoJaponia1020.6-182.7
21Dawid KubackiPolska959.4-243.9
22Clemens AignerAustria958.4-244.9
23Severin FreundNiemcy944.8-258.5
24Gregor DeschwandenSzwajcaria938.1-265.2
25Philipp AschenwaldAustria932.3-271.0
26Lovro KosSłowenia929.9-273.4
27Keiichi SatoJaponia906.0-297.3
28Killian PeierSzwajcaria888.0-315.3
29Andreas WellingerNiemcy887.9-315.4
30Junshiro KobayashiJaponia800.9-402.4
31Fredrik VillumstadNorwegia798.6-404.7
32Eetu NousiainenFinlandia787.6-415.7
33Daiki ItoJaponia781.2-422.1
34Ulrich WohlgenanntAustria776.9-426.4
35Simon AmmannSzwajcaria770.6-432.7
36Niko KytosahoFinlandia765.0-438.3
37Antti AaltoFinlandia744.3-459.0
38Bendik Jakobsen HeggliNorwegia661.9-541.4
39Johann Andre ForfangNorwegia653.1-550.2
40Artti AigroEstonia638.5-564.8
41Stephan LeyheNiemcy632.0-571.3
42Mackenzie Boyd-ClowesKanada631.3-572.0
43Naoki NakamuraJaponia603.8-599.5
44Domen PrevcSłowenia567.5-635.8
45Jakub WolnyPolska563.4-639.9
46Vladimir ZografskiBułgaria497.4-705.9
47Kacper JuroszekPolska490.7-712.6
48Alex InsamWłochy459.9-743.4
49Kevin BicknerUSA442.9-760.4
50Casey LarsonUSA411.4-791.9
51Robin PedersenNorwegia401.6-801.7
52Viktor PolasekCzechy398.7-804.6
53Anze SemenicSłowenia339.2-864.1
54Kevin MaltsevEstonia320.2-883.1
55Sabirzhan MuminovKazachstan319.4-883.9
56Joacim Oedegaard BjoerengNorwegia297.1-906.2
57Sondre RingenNorwegia292.3-911.0
58Giovanni BresadolaWłochy290.4-912.9
59Anders HaareNorwegia255.6-947.7
60Francesco CeconWłochy247.4-955.9
61Fatih Arda IpciogluTurcja223.5-979.8
62Matthew SoukupKanada218.4-984.9
63Muhammet Irfan CintimarTurcja191.8-1011.5
64Andrei FeldoreanRumunia189.8-1013.5
65Benjamin OestvoldNorwegia163.4-1039.9
66Soelve Jokerud StrandNorwegia157.6-1045.7
67Sergey TkachenkoKazachstan119.3-1084.0
68Stefan HulaPolska87.7-1115.6
69Daniel Andrei CacinaRumunia46.9-1156.4

Wyniki konkursów
02.03.2022LillehammerNorwegiaHS-140
Zwycięzca kwalifikacji: Johann Andre Forfang (Norwegia)
03.03.2022LillehammerNorwegiaHS-140
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
05.03.2022OsloNorwegiaHS-134
Zwycięzca kwalifikacji: Kamil Stoch (Polska)
05.03.2022OsloNorwegiaHS-134
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
06.03.2022OsloNorwegiaHS-134
Zwycięzca kwalifikacji: Karl Geiger (Niemcy)
06.03.2022OsloNorwegiaHS-134
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich