Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
06.03.2022 - Oslo (Norwegia) HS-134

Wyniki kwalifikacji
zawodnik kraj odl. punkty
1 Karl Geiger Niemcy 130.5 130.5
2 Stefan Kraft Austria 128.0 130.4
3 Clemens Aigner Austria 129.0 127.4
4 Halvor Egner Granerud Norwegia 128.0 124.2
5 Daniel Huber Austria 128.0 124.1
6 Junshiro Kobayashi Japonia 125.5 119.6
7 Marius Lindvik Norwegia 123.0 119.3
8 Gregor Deschwanden Szwajcaria 125.0 118.6
9 Piotr Żyła Polska 124.0 118.3
10 Lovro Kos Słowenia 126.5 118.1
11 Manuel Fettner Austria 123.5 117.7
  Daiki Ito Japonia 125.0 117.7
13 Anze Lanisek Słowenia 124.5 117.2
14 Daniel Andre Tande Norwegia 123.0 115.9
15 Severin Freund Niemcy 126.0 115.6
16 Cene Prevc Słowenia 122.0 114.8
  Paweł Wąsek Polska 122.5 114.8
18 Artti Aigro Estonia 123.0 114.4
19 Jan Hoerl Austria 123.0 113.5
20 Robert Johansson Norwegia 121.0 112.5
21 Eetu Nousiainen Finlandia 122.5 111.7
22 Ziga Jelar Słowenia 117.0 111.6
23 Fredrik Villumstad Norwegia 122.0 111.2
  Casey Larson USA 125.0 111.2
25 Ryoyu Kobayashi Japonia 118.5 111.1
26 Constantin Schmid Niemcy 121.0 110.8
27 Timi Zajc Słowenia 123.0 110.5
  Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 124.0 110.5
29 Keiichi Sato Japonia 118.5 110.0
30 Dawid Kubacki Polska 121.5 108.7
31 Jakub Wolny Polska 116.0 106.5
32 Philipp Aschenwald Austria 117.0 106.0
33 Markus Eisenbichler Niemcy 116.0 105.8
  Yukiya Sato Japonia 118.0 105.8
35 Andreas Wellinger Niemcy 116.5 105.0
36 Vladimir Zografski Bułgaria 116.0 103.4
  Antti Aalto Finlandia 118.0 103.4
38 Simon Ammann Szwajcaria 116.5 103.1
39 Killian Peier Szwajcaria 116.0 102.6
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 116.0 102.6
41 Niko Kytosaho Finlandia 116.0 100.6
42 Naoki Nakamura Japonia 110.0 98.5
43 Sabirzhan Muminov Kazachstan 118.0 97.9
44 Domen Prevc Słowenia 112.5 97.2
45 Kamil Stoch Polska 112.5 97.0
46 Ulrich Wohlgenannt Austria 117.0 96.2
47 Alex Insam Włochy 111.0 94.5
48 Kevin Maltsev Estonia 112.5 93.1
49 Kacper Juroszek Polska 108.0 91.8
50 Kevin Bickner USA 108.5 85.3
51 Francesco Cecon Włochy 108.0 83.0
52 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 108.0 77.4
53 Andrei Feldorean Rumunia 107.0 77.3
54 Stephan Leyhe Niemcy 102.5 75.0
55 Matthew Soukup Kanada 102.5 73.9
56 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 102.0 70.2
57 Viktor Polasek Czechy 99.0 68.1
58 Anze Semenic Słowenia 97.0 65.1
59 Johann Andre Forfang Norwegia 94.0 60.6
60 Sergey Tkachenko Kazachstan DNS DNS
61 Daniel Andrei Cacina Rumunia DNS DNS
62 Giovanni Bresadola Włochy DSQ DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Raw Air 2022 - wszystkie konkursy »
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich