TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2017
Period 1
14.07.2017 17:30 Wisła Polska HS-134 nocny, druż.
15.07.2017 17:30 Wisła Polska HS-134 nocny
29.07.2017 20:30 Hinterzarten Niemcy HS-108 nocny
12.08.2017 18:30 Courchevel Francja HS-132 nocny
26.08.2017 11:00 Hakuba Japonia HS-131 nocny
27.08.2017 03:00 Hakuba Japonia HS-131
Period 2
09.09.2017 14:00 Czajkowski Rosja HS-140
10.09.2017 13:00 Czajkowski Rosja HS-102 K-95
01.10.2017 14:00 Hinzenbach Austria HS-90
03.10.2017 15:45 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Kubacki Polska 500  
2 Anze Lanisek Słowenia 353 -147
3 Junshiro Kobayashi Japonia 332 -168
4 Maciej Kot Polska 270 -230
5 Evgeniy Klimov Rosja 232 -268
6 Kenneth Gangnes Norwegia 217 -283
7 Stephan Leyhe Niemcy 216 -284
8 Roman Koudelka Czechy 200 -300
  Piotr Żyła Polska 200 -300
10 Stefan Hula Polska 175 -325
11 Anze Semenic Słowenia 172 -328
12 Denis Kornilov Rosja 164 -336
13 Simon Ammann Szwajcaria 161 -339
14 Robert Johansson Norwegia 152 -348
15 Ryoyu Kobayashi Japonia 149 -351
16 Johann Andre Forfang Norwegia 142 -358
  Andreas Wellinger Niemcy 142 -358
18 Halvor Egner Granerud Norwegia 137 -363
19 Daniel Andre Tande Norwegia 124 -376
20 Sebastian Colloredo Włochy 116 -384
  Karl Geiger Niemcy 116 -384
22 Davide Bresadola Włochy 112 -388
23 Rok Justin Słowenia 111 -389
24 Stefan Kraft Austria 105 -395
25 Gregor Schlierenzauer Austria 91 -409
26 Kamil Stoch Polska 85 -415
27 Anders Fannemel Norwegia 77 -423
28 Taku Takeuchi Japonia 75 -425
  Klemens Murańka Polska 75 -425
30 Tilen Bartol Słowenia 74 -426
31 Antti Aalto Finlandia 73 -427
32 Alex Insam Włochy 71 -429
33 Gregor Deschwanden Szwajcaria 69 -431
34 Robert Kranjec Słowenia 63 -437
35 Manuel Fettner Austria 54 -446
36 Jakub Wolny Polska 50 -450
37 Andreas Wank Niemcy 49 -451
  Daiki Ito Japonia 49 -451
39 Kevin Bickner USA 44 -456
40 Mikhail Nazarov Rosja 42 -458
  Alexey Romashov Rosja 42 -458
42 Florian Altenburger Austria 40 -460
43 Markus Schiffner Austria 39 -461
44 Noriaki Kasai Japonia 38 -462
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 38 -462
46 Killian Peier Szwajcaria 35 -465
47 Peter Prevc Słowenia 34 -466
48 Andreas Alamommo Finlandia 33 -467
49 Miran Zupancic Słowenia 32 -468
  Ziga Jelar Słowenia 32 -468
51 Jan Ziobro Polska 31 -469
  Pius Paschke Niemcy 31 -469
53 Clemens Aigner Austria 29 -471
54 Markus Eisenbichler Niemcy 26 -474
  Ville Larinto Finlandia 26 -474
56 Maximilian Steiner Austria 23 -477
  Bor Pavlovcic Słowenia 23 -477
58 Andreas Stjernen Norwegia 21 -479
59 Vincent Descombes Sevoie Francja 18 -482
60 Richard Freitag Niemcy 16 -484
61 Yumu Harada Japonia 15 -485
  Andreas Kofler Austria 15 -485
63 Andreas Schuler Szwajcaria 14 -486
  Dimitry Vassiliev Rosja 14 -486
65 Sergey Tkachenko Kazachstan 13 -487
  Michael Hayboeck Austria 13 -487
67 Aleksander Zniszczoł Polska 12 -488
  Jarkko Määttä Finlandia 12 -488
  Jurij Tepes Słowenia 12 -488
70 Viktor Polasek Czechy 11 -489
  Eetu Nousiainen Finlandia 11 -489
  Jakub Janda Czechy 11 -489
  Tomas Vancura Czechy 11 -489
74 Elias Tollinger Austria 9 -491
75 Kenshiro Ito Japonia 7 -493
76 Manuel Poppinger Austria 6 -494
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 6 -494
78 Krzysztof Miętus Polska 5 -495
  Lukas Hlava Czechy 5 -495
  Martin Hamann Niemcy 5 -495
81 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 4 -496
  Paweł W±sek Polska 4 -496
  Michael Glasder USA 4 -496
  Constantin Schmid Niemcy 4 -496
85 David Siegel Niemcy 3 -497
  Vojtech Stursa Czechy 3 -497
87 Artti Aigro Estonia 2 -498
88 Andraz Pograjc Słowenia 1 -499
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1807  
2 Norwegia Norwegia 1230 -577
3 Słowenia Słowenia 1157 -650
4 Niemcy Niemcy 908 -899
5 Japonia Japonia 665 -1142
6 Austria Austria 624 -1183
7 Rosja Rosja 532 -1275
8 Czechy Czechy 341 -1466
9 Szwajcaria Szwajcaria 329 -1478
10 Finlandia Finlandia 305 -1502
11 Włochy Włochy 299 -1508
12 USA USA 48 -1759
13 Francja Francja 18 -1789
14 Kazachstan Kazachstan 13 -1794
15 Estonia Estonia 2 -1805
Wyniki konkursów
14.07.2017 Wisła Polska K-120
Zwycięzcy: Polska
15.07.2017 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
29.07.2017 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
12.08.2017 Courchevel Francja K-125
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
26.08.2017 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Junshiro Kobayashi (Japonia)
27.08.2017 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Junshiro Kobayashi (Japonia)
09.09.2017 Czajkowski Rosja K-125
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
10.09.2017 Czajkowski Rosja K-95
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
01.10.2017 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
03.10.2017 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »