TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 15.07.2017, Wisła K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Kubacki Polska 100  
2 Maciej Kot Polska 80 -20
3 Karl Geiger Niemcy 60 -40
4 Daniel Andre Tande Norwegia 50 -50
5 Stefan Hula Polska 45 -55
6 Roman Koudelka Czechy 40 -60
7 Sebastian Colloredo Włochy 36 -64
8 Kenneth Gangnes Norwegia 32 -68
9 Stephan Leyhe Niemcy 29 -71
10 Robert Johansson Norwegia 26 -74
11 Anze Semenic Słowenia 24 -76
12 Gregor Schlierenzauer Austria 22 -78
13 Piotr Żyła Polska 20 -80
14 Ville Larinto Finlandia 18 -82
15 Florian Altenburger Austria 16 -84
16 Peter Prevc Słowenia 15 -85
17 Davide Bresadola Włochy 14 -86
18 Robert Kranjec Słowenia 13 -87
19 Andreas Wellinger Niemcy 12 -88
20 Anze Lanisek Słowenia 11 -89
21 Anders Fannemel Norwegia 10 -90
22 Clemens Aigner Austria 9 -91
23 Alex Insam Włochy 8 -92
24 Andreas Kofler Austria 7 -93
25 Bor Pavlovcic Słowenia 6 -94
26 Alexey Romashov Rosja 5 -95
27 Killian Peier Szwajcaria 4 -96
28 Simon Ammann Szwajcaria 3 -97
29 Jakub Wolny Polska 2 -98
30 Gregor Deschwanden Szwajcaria 1 -99
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 647  
2 Norwegia Norwegia 468 -179
3 Niemcy Niemcy 401 -246
4 Słowenia Słowenia 319 -328
5 Austria Austria 254 -393
6 Finlandia Finlandia 168 -479
7 Czechy Czechy 140 -507
8 Szwajcaria Szwajcaria 58 -589
  Włochy Włochy 58 -589
10 Rosja Rosja 5 -642

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »