TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2015
Period 1
31.07.2015 20:15 Wisła Polska HS-134 nocny, druż.
01.08.2015 20:15 Wisła Polska HS-134 nocny
07.08.2015 20:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 nocny, druż.
08.08.2015 20:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 nocny
14.08.2015 18:00 Courchevel Francja HS-132 nocny
15.08.2015 18:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 nocny
29.08.2015 11:30 Hakuba Japonia HS-131 nocny
30.08.2015 03:00 Hakuba Japonia HS-131
Period 2
05.09.2015 14:30 Czajkowski Rosja HS-140 nocny
06.09.2015 11:30 Czajkowski Rosja HS-140 nocny
12.09.2015 15:00 Ałmaty Kazachstan HS-140 nocny
13.09.2015 15:00 Ałmaty Kazachstan HS-140 nocny
27.09.2015 14:00 Hinzenbach Austria HS-94
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kento Sakuyama Japonia 561  
2 Kenneth Gangnes Norwegia 402 -159
3 Robert Kranjec Słowenia 349 -212
4 Severin Freund Niemcy 325 -236
5 Dawid Kubacki Polska 281 -280
6 Peter Prevc Słowenia 251 -310
7 Stefan Kraft Austria 240 -321
8 Anze Semenic Słowenia 238 -323
9 Piotr Żyła Polska 232 -329
  Kamil Stoch Polska 232 -329
11 Junshiro Kobayashi Japonia 217 -344
12 Andreas Wellinger Niemcy 185 -376
13 Yumu Harada Japonia 176 -385
14 Shohei Tochimoto Japonia 162 -399
15 Jarkko Määttä Finlandia 156 -405
16 Denis Kornilov Rosja 152 -409
17 Jan Ziobro Polska 146 -415
  Joachim Hauer Norwegia 146 -415
19 Jaka Hvala Słowenia 144 -417
20 Richard Freitag Niemcy 141 -420
21 Lukas Hlava Czechy 138 -423
22 Kenshiro Ito Japonia 132 -429
  Michael Neumayer Niemcy 132 -429
24 Taku Takeuchi Japonia 120 -441
25 Luca Egloff Szwajcaria 115 -446
26 Andreas Wank Niemcy 113 -448
27 Anders Fannemel Norwegia 111 -450
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 111 -450
29 Ilmir Hazetdinov Rosja 108 -453
30 Jakub Janda Czechy 103 -458
31 Gregor Schlierenzauer Austria 100 -461
32 Anze Lanisek Słowenia 92 -469
33 Stephan Leyhe Niemcy 86 -475
34 Simon Ammann Szwajcaria 83 -478
35 Manuel Poppinger Austria 72 -489
36 Jan Matura Czechy 69 -492
37 Lauri Asikainen Finlandia 65 -496
38 Rune Velta Norwegia 64 -497
39 Harri Olli Finlandia 61 -500
40 Maciej Kot Polska 60 -501
41 Matjaz Pungertar Słowenia 58 -503
42 Noriaki Kasai Japonia 56 -505
43 Mikhail Maksimochkin Rosja 54 -507
  Jernej Damjan Słowenia 54 -507
45 Daiki Ito Japonia 53 -508
  Dimitry Vassiliev Rosja 53 -508
  Manuel Fettner Austria 53 -508
48 Nejc Dezman Słowenia 52 -509
49 Phillip Sjoeen Norwegia 51 -510
50 Markus Eisenbichler Niemcy 49 -512
51 Klemens Murańka Polska 47 -514
52 Roman Koudelka Czechy 46 -515
53 Ville Larinto Finlandia 44 -517
54 Pascal Kaelin Szwajcaria 38 -523
55 Philipp Aschenwald Austria 37 -524
56 Bartłomiej Kłusek Polska 36 -525
57 Markus Schiffner Austria 35 -526
58 Seou Choi Korea Pd. 33 -528
59 Andreas Kofler Austria 32 -529
60 Marinus Kraus Niemcy 28 -533
  Vincent Descombes Sevoie Francja 28 -533
62 Davide Bresadola Włochy 26 -535
63 Thomas Diethart Austria 24 -537
64 Michael Hayboeck Austria 22 -539
65 Reruhi Shimizu Japonia 20 -541
66 Evgeniy Klimov Rosja 18 -543
67 Vladislav Boyarintsev Rosja 17 -544
68 Vladimir Zografski Bułgaria 15 -546
69 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 14 -547
70 Radik Zhaparov Kazachstan 13 -548
  Daniel Wenig Niemcy 13 -548
  Alex Insam Włochy 13 -548
73 Andreas Stjernen Norwegia 12 -549
74 Antonin Hajek Czechy 11 -550
  Janne Ahonen Finlandia 11 -550
76 Tim Heinrich Niemcy 10 -551
77 Stefan Hula Polska 9 -552
  Viktor Polasek Czechy 9 -552
79 Daniel Andre Tande Norwegia 8 -553
80 Yukiya Sato Japonia 7 -554
81 Dominik Maylaender Niemcy 6 -555
82 Ronan Lamy Chappuis Francja 5 -556
83 Pius Paschke Niemcy 4 -557
84 Aleksander Zniszczoł Polska 3 -558
  Juho Ojala Finlandia 3 -558
86 Dusty Korek Kanada 2 -559
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 2 -559
88 Martti Nomme Estonia 1 -560
  Kevin Bickner USA 1 -560
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1842  
2 Polska Polska 1796 -46
3 Japonia Japonia 1654 -188
4 Słowenia Słowenia 1538 -304
5 Norwegia Norwegia 1408 -434
6 Austria Austria 1065 -777
7 Finlandia Finlandia 640 -1202
8 Czechy Czechy 626 -1216
9 Rosja Rosja 402 -1440
10 Szwajcaria Szwajcaria 397 -1445
11 Włochy Włochy 39 -1803
12 Korea Pd. Korea Pd. 35 -1807
13 Francja Francja 33 -1809
14 Bułgaria Bułgaria 15 -1827
15 Kazachstan Kazachstan 13 -1829
16 Kanada Kanada 2 -1840
17 USA USA 1 -1841
  Estonia Estonia 1 -1841
Wyniki konkursów
31.07.2015 Wisła Polska K-120
Zwycięzcy: Polska
01.08.2015 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
07.08.2015 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Niemcy
08.08.2015 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
14.08.2015 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
15.08.2015 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
29.08.2015 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Michael Neumayer (Niemcy)
30.08.2015 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Kento Sakuyama (Japonia)
05.09.2015 Czajkowski Rosja K-95
Zwycięzca: Kenneth Gangnes (Norwegia)
06.09.2015 Czajkowski Rosja K-125
Zwycięzca: Kenneth Gangnes (Norwegia)
12.09.2015 Ałmaty Kazachstan K-125
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
13.09.2015 Ałmaty Kazachstan K-125
Zwycięzca: Junshiro Kobayashi (Japonia)
27.09.2015 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »