TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 13.09.2015, Ałmaty K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kento Sakuyama Japonia 525  
2 Robert Kranjec Słowenia 349 -176
3 Kenneth Gangnes Norwegia 342 -183
4 Severin Freund Niemcy 280 -245
5 Dawid Kubacki Polska 249 -276
6 Anze Semenic Słowenia 238 -287
7 Stefan Kraft Austria 230 -295
8 Junshiro Kobayashi Japonia 217 -308
9 Piotr Żyła Polska 214 -311
10 Kamil Stoch Polska 192 -333
11 Yumu Harada Japonia 176 -349
12 Peter Prevc Słowenia 171 -354
13 Shohei Tochimoto Japonia 162 -363
14 Jarkko Määttä Finlandia 156 -369
15 Denis Kornilov Rosja 152 -373
16 Jaka Hvala Słowenia 144 -381
17 Lukas Hlava Czechy 138 -387
18 Andreas Wellinger Niemcy 135 -390
19 Michael Neumayer Niemcy 132 -393
20 Richard Freitag Niemcy 127 -398
21 Joachim Hauer Norwegia 124 -401
22 Jan Ziobro Polska 120 -405
  Taku Takeuchi Japonia 120 -405
24 Luca Egloff Szwajcaria 115 -410
25 Kenshiro Ito Japonia 114 -411
26 Andreas Wank Niemcy 113 -412
27 Anders Fannemel Norwegia 111 -414
28 Gregor Deschwanden Szwajcaria 108 -417
  Ilmir Hazetdinov Rosja 108 -417
30 Jakub Janda Czechy 103 -422
31 Anze Lanisek Słowenia 86 -439
32 Simon Ammann Szwajcaria 83 -442
33 Stephan Leyhe Niemcy 82 -443
34 Jan Matura Czechy 69 -456
35 Lauri Asikainen Finlandia 65 -460
36 Manuel Poppinger Austria 59 -466
37 Matjaz Pungertar Słowenia 58 -467
38 Noriaki Kasai Japonia 56 -469
39 Jernej Damjan Słowenia 54 -471
  Mikhail Maksimochkin Rosja 54 -471
41 Daiki Ito Japonia 53 -472
  Dimitry Vassiliev Rosja 53 -472
43 Nejc Dezman Słowenia 52 -473
44 Phillip Sjoeen Norwegia 51 -474
45 Harri Olli Finlandia 50 -475
46 Markus Eisenbichler Niemcy 49 -476
47 Manuel Fettner Austria 46 -479
48 Ville Larinto Finlandia 44 -481
49 Klemens Murańka Polska 42 -483
50 Pascal Kaelin Szwajcaria 38 -487
51 Bartłomiej Kłusek Polska 36 -489
  Maciej Kot Polska 36 -489
  Philipp Aschenwald Austria 36 -489
54 Rune Velta Norwegia 35 -490
  Markus Schiffner Austria 35 -490
56 Seou Choi Korea Pd. 33 -492
57 Andreas Kofler Austria 32 -493
58 Vincent Descombes Sevoie Francja 28 -497
59 Roman Koudelka Czechy 26 -499
60 Thomas Diethart Austria 24 -501
  Davide Bresadola Włochy 24 -501
62 Marinus Kraus Niemcy 20 -505
  Reruhi Shimizu Japonia 20 -505
64 Evgeniy Klimov Rosja 18 -507
65 Vladislav Boyarintsev Rosja 17 -508
66 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 14 -511
67 Radik Zhaparov Kazachstan 13 -512
  Daniel Wenig Niemcy 13 -512
  Alex Insam Włochy 13 -512
  Michael Hayboeck Austria 13 -512
71 Antonin Hajek Czechy 11 -514
  Janne Ahonen Finlandia 11 -514
73 Tim Heinrich Niemcy 10 -515
74 Stefan Hula Polska 9 -516
  Viktor Polasek Czechy 9 -516
76 Daniel Andre Tande Norwegia 8 -517
77 Yukiya Sato Japonia 7 -518
78 Dominik Maylaender Niemcy 6 -519
79 Ronan Lamy Chappuis Francja 5 -520
80 Pius Paschke Niemcy 4 -521
81 Juho Ojala Finlandia 3 -522
  Aleksander Zniszczoł Polska 3 -522
83 Dusty Korek Kanada 2 -523
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 2 -523
85 Martti Nomme Estonia 1 -524
  Kevin Bickner USA 1 -524
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1721  
2 Polska Polska 1651 -70
3 Japonia Japonia 1600 -121
4 Słowenia Słowenia 1452 -269
5 Norwegia Norwegia 1285 -436
6 Austria Austria 925 -796
7 Finlandia Finlandia 629 -1092
8 Czechy Czechy 606 -1115
9 Rosja Rosja 402 -1319
10 Szwajcaria Szwajcaria 394 -1327
11 Włochy Włochy 37 -1684
12 Korea Pd. Korea Pd. 35 -1686
13 Francja Francja 33 -1688
14 Kazachstan Kazachstan 13 -1708
15 Kanada Kanada 2 -1719
16 USA USA 1 -1720
  Estonia Estonia 1 -1720

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:40
CoC Ruka
09:45
P¦ kobiet Premanon
11:00
P¦ kobiet Premanon
12:45
P¦ Engelberg
14:15
P¦ Engelberg
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »