TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 06.09.2015, Czajkowski K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kento Sakuyama Japonia 420  
2 Kenneth Gangnes Norwegia 342 -78
3 Severin Freund Niemcy 280 -140
4 Robert Kranjec Słowenia 257 -163
5 Dawid Kubacki Polska 249 -171
6 Piotr Żyła Polska 214 -206
7 Kamil Stoch Polska 192 -228
8 Peter Prevc Słowenia 171 -249
9 Anze Semenic Słowenia 158 -262
10 Jarkko Määttä Finlandia 156 -264
11 Lukas Hlava Czechy 138 -282
12 Andreas Wellinger Niemcy 135 -285
13 Michael Neumayer Niemcy 132 -288
14 Richard Freitag Niemcy 127 -293
15 Joachim Hauer Norwegia 124 -296
16 Jan Ziobro Polska 120 -300
  Taku Takeuchi Japonia 120 -300
18 Andreas Wank Niemcy 113 -307
19 Denis Kornilov Rosja 112 -308
20 Anders Fannemel Norwegia 111 -309
21 Jakub Janda Czechy 103 -317
22 Jaka Hvala Słowenia 95 -325
23 Gregor Deschwanden Szwajcaria 92 -328
  Shohei Tochimoto Japonia 92 -328
25 Junshiro Kobayashi Japonia 91 -329
26 Yumu Harada Japonia 90 -330
27 Simon Ammann Szwajcaria 83 -337
28 Stephan Leyhe Niemcy 82 -338
29 Jan Matura Czechy 69 -351
30 Lauri Asikainen Finlandia 65 -355
31 Luca Egloff Szwajcaria 58 -362
32 Noriaki Kasai Japonia 56 -364
33 Dimitry Vassiliev Rosja 53 -367
  Daiki Ito Japonia 53 -367
35 Nejc Dezman Słowenia 52 -368
36 Phillip Sjoeen Norwegia 51 -369
37 Stefan Kraft Austria 50 -370
38 Markus Eisenbichler Niemcy 49 -371
  Kenshiro Ito Japonia 49 -371
40 Ilmir Hazetdinov Rosja 46 -374
41 Klemens Murańka Polska 42 -378
42 Bartłomiej Kłusek Polska 36 -384
  Maciej Kot Polska 36 -384
  Philipp Aschenwald Austria 36 -384
45 Rune Velta Norwegia 35 -385
  Markus Schiffner Austria 35 -385
47 Mikhail Maksimochkin Rosja 34 -386
48 Anze Lanisek Słowenia 32 -388
  Andreas Kofler Austria 32 -388
50 Seou Choi Korea Pd. 30 -390
  Jernej Damjan Słowenia 30 -390
52 Vincent Descombes Sevoie Francja 28 -392
53 Roman Koudelka Czechy 26 -394
54 Manuel Poppinger Austria 25 -395
  Harri Olli Finlandia 25 -395
56 Matjaz Pungertar Słowenia 24 -396
57 Thomas Diethart Austria 21 -399
58 Marinus Kraus Niemcy 20 -400
59 Reruhi Shimizu Japonia 19 -401
60 Evgeniy Klimov Rosja 18 -402
61 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 14 -406
62 Michael Hayboeck Austria 13 -407
63 Janne Ahonen Finlandia 11 -409
  Antonin Hajek Czechy 11 -409
65 Pascal Kaelin Szwajcaria 10 -410
66 Viktor Polasek Czechy 9 -411
  Stefan Hula Polska 9 -411
68 Daniel Andre Tande Norwegia 8 -412
69 Yukiya Sato Japonia 7 -413
70 Ronan Lamy Chappuis Francja 5 -415
  Ville Larinto Finlandia 5 -415
72 Pius Paschke Niemcy 4 -416
73 Aleksander Zniszczoł Polska 3 -417
  Juho Ojala Finlandia 3 -417
75 Dusty Korek Kanada 2 -418
76 Kevin Bickner USA 1 -419
  Martti Nomme Estonia 1 -419
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1692  
2 Polska Polska 1651 -41
3 Norwegia Norwegia 1285 -407
4 Japonia Japonia 1147 -545
5 Słowenia Słowenia 1119 -573
6 Austria Austria 662 -1030
7 Czechy Czechy 606 -1086
8 Finlandia Finlandia 565 -1127
9 Szwajcaria Szwajcaria 293 -1399
10 Rosja Rosja 263 -1429
11 Francja Francja 33 -1659
12 Korea Pd. Korea Pd. 30 -1662
13 Kanada Kanada 2 -1690
14 Estonia Estonia 1 -1691
  USA USA 1 -1691

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »