Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix kobiet 2021
17.07.2021 13:00 Wisła Polska HS-134
18.07.2021 13:00 Wisła Polska HS-134
06.08.2021 18:00 Courchevel Francja HS-135
15.08.2021 10:30 Frenstat Czechy HS-106
04.09.2021   Szczuczyńsk Kazachstan HS-140 odwołane
05.09.2021   Szczuczyńsk Kazachstan HS-140 odwołane
11.09.2021 08:00 Czajkowski Rosja HS-140
12.09.2021 10:00 Czajkowski Rosja HS-140 druż. mix
12.09.2021 06:00 Czajkowski Rosja HS-140 za Szczuczyńsk
02.10.2021 11:00 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ursa Bogataj Słowenia 600  
2 Sara Takanashi Japonia 320 -280
3 Marita Kramer Austria 272 -328
4 Silje Opseth Norwegia 265 -335
5 Nika Kriznar Słowenia 236 -364
6 Nozomi Maruyama Japonia 211 -389
  Ema Klinec Słowenia 211 -389
8 Jerneja Brecl Słowenia 210 -390
  Irina Avvakumova Rosja 210 -390
10 Eva Pinkelnig Austria 164 -436
11 Yuki Ito Japonia 162 -438
12 Katharina Althaus Niemcy 141 -459
13 Jenny Rautionaho Finlandia 126 -474
14 Sofia Tikhonova Rosja 124 -476
15 Kaori Iwabuchi Japonia 116 -484
16 Anna Odine Stroem Norwegia 107 -493
17 Julia Clair Francja 102 -498
  Lisa Eder Austria 102 -498
19 Spela Rogelj Słowenia 77 -523
20 Klara Ulrichova Czechy 76 -524
  Alexandra Kustova Rosja 76 -524
22 Daniela Iraschko-Stolz Austria 74 -526
23 Lara Malsiner Włochy 69 -531
24 Kristina Prokopieva Rosja 67 -533
25 Sophie Sorschag Austria 55 -545
26 Katra Komar Słowenia 54 -546
27 Selina Freitag Niemcy 52 -548
  Kinga Rajda Polska 52 -548
29 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 51 -549
30 Chiara Kreuzer (Hoelzl) Austria 50 -550
31 Abigail Strate Kanada 49 -551
32 Irma Makhinia Rosja 47 -553
  Haruka Iwasa Japonia 47 -553
34 Yuka Seto Japonia 44 -556
  Josephine Pagnier Francja 44 -556
36 Bing Dong Chiny 42 -558
37 Karolina Indrackova Czechy 35 -565
38 Julia Kykkänen Finlandia 33 -567
  Anna Shpyneva Rosja 33 -567
40 Pauline Hessler Niemcy 32 -568
41 Juliane Seyfarth Niemcy 30 -570
42 Qingyue Peng Chiny 25 -575
43 Nicole Konderla Polska 22 -578
44 Alexandria Loutitt Kanada 21 -579
45 Anna Rupprecht Niemcy 18 -582
46 Yuka Kobayashi Japonia 17 -583
47 Luisa Goerlich Niemcy 12 -588
48 Ksenia Kablukova Rosja 10 -590
49 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 8 -592
  Mariia Iakovleva Rosja 8 -592
51 Misaki Shigeno Japonia 6 -594
  Liangyao Wang Chiny 6 -594
53 Anastasiia Subbotina Rosja 4 -596
54 Joanna Szwab Polska 2 -598
55 Alina Borodina Rosja 1 -599
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1563  
2 Japonia Japonia 1048 -515
3 Rosja Rosja 730 -833
4 Austria Austria 717 -846
5 Norwegia Norwegia 623 -940
6 Niemcy Niemcy 285 -1278
7 Czechy Czechy 211 -1352
8 Finlandia Finlandia 159 -1404
9 Francja Francja 146 -1417
10 Włochy Włochy 144 -1419
11 Polska Polska 76 -1487
12 Chiny Chiny 73 -1490
13 Kanada Kanada 70 -1493
14 Rumunia Rumunia 58 -1505
15 USA USA 25 -1538
Wyniki konkursów
17.07.2021 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Ursa Bogataj (Słowenia)
18.07.2021 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Ursa Bogataj (Słowenia)
06.08.2021 Courchevel Francja HS-135
Zwycięzca: Ursa Bogataj (Słowenia)
15.08.2021 Frenstat Czechy HS-106
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
11.09.2021 Czajkowski Rosja HS-140
Zwycięzca: Ursa Bogataj (Słowenia)
12.09.2021 Czajkowski Rosja HS-140
Zwycięzca: Irina Avvakumova (Rosja)
12.09.2021 Czajkowski Rosja HS-140
Zwycięzcy: Norwegia
02.10.2021 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Marita Kramer (Austria)
« powrót do strony głównej
Letnia Grand Prix kobiet 2021

Letnia Grand Prix kobiet 2021

Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich