Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 02.10.2021, Klingenthal HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ursa Bogataj Słowenia 600  
2 Sara Takanashi Japonia 320 -280
3 Marita Kramer Austria 272 -328
4 Silje Opseth Norwegia 265 -335
5 Nika Kriznar Słowenia 236 -364
6 Ema Klinec Słowenia 211 -389
  Nozomi Maruyama Japonia 211 -389
8 Irina Avvakumova Rosja 210 -390
  Jerneja Brecl Słowenia 210 -390
10 Eva Pinkelnig Austria 164 -436
11 Yuki Ito Japonia 162 -438
12 Katharina Schmid Niemcy 141 -459
13 Jenny Rautionaho Finlandia 126 -474
14 Sofia Tikhonova Rosja 124 -476
15 Kaori Iwabuchi Japonia 116 -484
16 Anna Odine Stroem Norwegia 107 -493
17 Lisa Eder Austria 102 -498
  Julia Clair Francja 102 -498
19 Spela Rogelj Słowenia 77 -523
20 Alexandra Kustova Rosja 76 -524
  Klara Ulrichova Czechy 76 -524
22 Daniela Iraschko-Stolz Austria 74 -526
23 Lara Malsiner Włochy 69 -531
24 Kristina Prokopeva Rosja 67 -533
25 Sophie Sorschag Austria 55 -545
26 Katra Komar Słowenia 54 -546
27 Selina Freitag Niemcy 52 -548
  Kinga Rajda Polska 52 -548
29 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 51 -549
30 Chiara Kreuzer Austria 50 -550
31 Abigail Strate Kanada 49 -551
32 Irma Makhinia Rosja 47 -553
  Haruka Iwasa Japonia 47 -553
34 Josephine Pagnier Francja 44 -556
  Yuka Seto Japonia 44 -556
36 Bing Dong Chiny 42 -558
37 Karolina Indrackova Czechy 35 -565
38 Anna Shpyneva Rosja 33 -567
  Julia Kykkänen Finlandia 33 -567
40 Pauline Hessler Niemcy 32 -568
41 Juliane Seyfarth Niemcy 30 -570
42 Qingyue Peng Chiny 25 -575
43 Nicole Konderla Polska 22 -578
44 Alexandria Loutitt Kanada 21 -579
45 Anna Rupprecht Niemcy 18 -582
46 Yuka Kobayashi Japonia 17 -583
47 Luisa Goerlich Niemcy 12 -588
48 Ksenia Kablukova Rosja 10 -590
49 Mariia Iakovleva Rosja 8 -592
  Daniela Haralambie Rumunia 8 -592
51 Misaki Shigeno Japonia 6 -594
  Liangyao Wang Chiny 6 -594
53 Anastasiia Subbotina Rosja 4 -596
54 Joanna Szwab Polska 2 -598
55 Alina Borodina Rosja 1 -599
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1563  
2 Japonia Japonia 1048 -515
3 Rosja Rosja 730 -833
4 Austria Austria 717 -846
5 Norwegia Norwegia 623 -940
6 Niemcy Niemcy 285 -1278
7 Czechy Czechy 211 -1352
8 Finlandia Finlandia 159 -1404
9 Francja Francja 146 -1417
10 Włochy Włochy 144 -1419
11 Polska Polska 76 -1487
12 Chiny Chiny 73 -1490
13 Kanada Kanada 70 -1493
14 Rumunia Rumunia 58 -1505
15 USA USA 25 -1538

« powrót do strony głównej
Letnia Grand Prix kobiet 2021

Letnia Grand Prix kobiet 2021

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich